Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Підготовка нареченої
Відкрити список розділів
Весільний букет нареченої

Весільний букет нареченої

З сивої давнини букет для нареченої був не лише прикрасою, а й оберегом. Традиція прикрашати наречену квітами збереглась до наших часів. Якщо раніше було достатньо сплетеного віночка, то сьогодні весільний букет - це справжнісінький витвір мистецтва.

Весільний букет нареченої

Види весільних букетів для нареченої

Опанувавши основні реалії підбору букету для нареченої та вивчивши усі можливі підводні течії й камені можна сміло просуватись далі. Зараз ми розглянемо ті види букетів, які сьогодні пропонують сучасні флористи сучасним нареченим.

Весільний букет "Куля"

Як правило такий букет для нареченої складається із невеликих троянд, або ж інших дрібних квітів, котрі розташовуються у портбукетниці виготовленій із пластмаси. Такий варіант є найбільш поширеним. Його застосовують на весільних церемоніях понад сто років. Цікаво, що він завжди знаходить своїх прихильниць та прихильників. Проте не слід забувати, що кругла форма у наш час вважається застарілою. Саме тому такий весільний букет для нареченої флористи сьогодення урізноманітнюють актуальною флорою або декором.

Свадебный букет шар Букет невесты шар Букет куля

Весільний букет "Водоспад"

Такого типу букет у довжину здатен сягати одного метра. Його формують квіти на довгих стеблах. Цей весільний букет для нареченої перебуває у розряді найефективніших. Проте однієї з найбільших вад є його достатньо велика вага. Не зважаючи на незручності букети-водоспади пропагують моду, а точніше асиметрію у моді.

Весільний букет водоспад Свадебный букет водопад Свадьба букет водопад

Весільний букет "Крапля"

За своєю структурою такий букет формується навколо спеціального вигнутого стержня, який дозволяє сформувати певну дугу. Верхівку букету формують великі квіти, а його "підніжжя" більш дрібні представники флори. Сама форма букету-краплі дивує незвичністю, котру формують зайво вивірені лінії, що у свою чергу натякає на те, що весільний букет-крапля для молодої буде доречним при будь-якому весільному стилі.

Весільний букет капля Свадебный букет капля Букет капля Букет крапля

Довгий весільний букет

Він полонить своєю суворістю форм, котрі користувались неабиякою популярністю на початку 20 сторіччя. Незважаючи на свій давній вік довгі букети знову набирають вагу серед молодят. Його виконання максимально просте. Довгі стебла прикрашаються та зв'язуються стрічкою і завершуються чудовим бантом. Незважаючи на те, що кожного року такий букет виходить у тренд, ним користуються доволі рідко. Мабуть тому, що він більш нагадує буденність ніж свято, котре не повторюється.

Длинный свадебный букет Довгий букет молодої Довгий весільний букет молодої Довгий весільний букет нареченої

Весільний букет "Лілімелія" або "Гламелія"

Такий букет не лише вишуканий, але й найдорожчий серед усіх існуючих. Так, він вельми вишуканий і незвичайний. У разі другого варіанту флористи використовують гладіолуси. А у першому випадку користуються ліліями. Таємниця такого букету для нареченої захована у тому, що спершу флорист розбирає квітку на окремі пелюстки, а далі формує з них одну єдину суцільну квітку, котру ви ніколи не зустрінете у природі.

Букет на весілля лілімелія Весільний букет нареченої лілімелія Весільний букет молодої лілімелія

Вишуканий весільний букет

Мода змінюється кожного року. То ж якщо ви бажаєте мати самий гарний букет - вишуканий, який буде відповідати лише вам і підкреслювати стиль, красу і святковий настрій, тоді обов'язково зверніться до професійного флориста. На нашому сайті "Весілля ком юа" є катлог весільних послуг, в якому у вас є можливість вибрати та замовити не лише професіонала, який зробить для вас вишуканий весільний букет, але який може разом з командою професіоналів прикрасити святково живими квітами банкетний зал. Це їхня робота.

Букет тісно пов'язаний з виглядом нареченої. Дизайнер-флорист враховує множинні чинники, які впливають на остаточний вибір такого важливого елементу весілля: і зовнішність, і характер нареченої, і стиль весільної сукні та сюрпризи пори року. У сучасній подачі весільного аксесуара допустимо все, що не порушує гармонію - це може бути свіжість і трепет польових квітів, а можлива і розкіш королеви квітів. Лише одне спочатку відомо точно - смак і душа творця букета зробить наречену незабутньо чудовою!

Весільний букет флорист Весільний букет на замовлення Вишуканий весільний букет

Таємниці весільного букету нареченої

Здавалося б, що така незначна деталь як весільний букет для нареченої не спроможна внести у хід підготування до свята жодної сум'ятиці. Проте, саме така хибна думка під час церемонії вінчання може звести нанівець усе, що з такою ретельністю готувалось довгий час.

Весільний букет види

Завжди пам'ятайте:

 1. Весільний букет для нареченої повинен бути легким. Ви ж протримаєте його усю церемонію вінчання, а це кілька годин поспіль.
 2. Упевнені, що пізніше ви будете кидати його неодруженим дівчатам. Отож потурбуйтесь про його міцність.
 3. Потурбуйтесь заздалегідь про те, щоб не було у вашому весільному букеті квітів, які викликають у вас алергію.

Весільний букет - соло на святі

Весільний букет нареченої на святі відіграє соло, якому підкорюються усі дійства. Сам тому важливим моментом є правильний вибір букету, котрим наречена доповнить помпезність та вразить присутніх. Вибираючи букет для нареченої звісно ви завжди можете помилитись. Але, якщо ваша майбутня дружина:

 • дівчина романтичного віку - не помилитесь, якщо придбаєте для неї букет із польових квітів, тюльпанів та гвоздик. Його може доповнити дика та горда краса троянди, яку тюльпани будуть робити не такою колючою;
 • дівчина з мінливими смаками, то у такій ситуації завжди прийдуть на допомогу чарівні троянди. Флористи доповнюють їх фрезіями, лізіантусами, берграссіями. Як правило, композиції створюють у вигляді сердечка чи краплі;
 • дама у віці, попестіть її почуття букетом із орхідей, котрі лише підкреслять міцність ваших почуттів та серйозність намірів;
 • важко визначається у квіткових смаках, то слід обрати букет із екзотичних рослин. Адже чоловіки так рідко дарують своїм половинкам такі дивні квіти.

На що потрібно звернути увагу при виборі весільного букету нареченої ?

Підбираючи букет квітів пам'ятайте, що він повинен гармонійно доповнювати фігуру вашої майбутньої дружини.

Якщо обраниця:

 • струнка та висока - подбайте, щоб весільний букет складався із спадаючих квітів;
 • витонченим та невисоким леді більш до лиця буде невеликий та круглої форми букет.

Якщо майбутня обраниця:

 • блондинка - скоріш за все та без роздумів придбайте для неї букет із орхідей чи калл;
 • брюнеткам - більше личать букети із яскравими квітами;
 • шатенка - чудово дивитиметься з букетом, котрий сформований із поєднання рожевих та кремових кольорів.
Весільний букет поради Букет на весілля Букет на свадьбу Як вибрати весільний букет

Кілька хитрощів для вдалої фотосесії

Немає нареченої, котра б не бажала на фото виглядати якнайкраще. Полегшіть вашому фотографу роботу та зверніть увагу на кілька нюансів. Щоб добре вийти на фотографії тримайте ваш весільний букет трошки нижче лінії талії або ж на її рівні та з невеликим нахилом уперед. Якщо ви купили квіти заздалегідь - тримайте їх у холодильнику, щоб вони зберегли свою свіжість до урочистої події.

Пам'ятайте, що букет для нареченої зобов'язаний гармоніювати із сукнею майбутньої дружини. Білий наряд не терпить надмірної яскравості. Він потребує пастельних кольорів. Якщо основним фоном дійства будуть акцентні кольори, тоді і букет можна обрати такий же яскравий. Жага відсвяткувати таку подію, як весілля у стилі "Rustic" буде вимагати від флориста підкреслення букетом нареченої натуральності обраного стилю. Rustic вимагає м'яких форм та хвилястих ліній. Недоречним тут буде правильна геометрична форма, як от куля. Тому кулястий букет суперечитиме формі обраної концепції.

Якщо ваша наречена обрала плаття молочного чи кремового відтінку звісно, що й квіти у весільному букеті будуть виключно блакитними або ж рожевими. Недопустима присутність білих троянд або ж півоній, котрі нададуть платтю забрудненого кольору.

Поради як вибрати весільний букет Советы как выбрать свадебный букет Як вибрати букет Наречена букет

Завжди дбаймо про оточуючих

Ніколи не слід забувати про те, що серед запрошених гостей завжди можуть бути люди, котрі хворобливо реагують на сильні та стійкі аромати квітів. Подбайте, щоб ваш букет був позбавлений такої надмірної ароматизації. Окрім різноманітних алергічних реакцій можуть проявлятись також і запаморочення. Отож звернення до професійного флориста буде завжди доречним та економнішим.

Занурюючись в історію

Щоб збагнути усю велич весільного букету необхідно розуміти витоки цієї традиції. Віночок, який плівся для нареченої складався не з простих квітів, а квітів-символів, кожна з яких мала своє значення. Такий вінок слугував оберегом від злого ока. А на весіллі їх завжди достатньо.

Весільний букет нареченої Весільний букет символіка

Переплетіння любистку, рути, калини та барвінку вказувало на цноту нареченої та її чистоту.

Червона рута калина барвінок любисток

Барвінок, котрий старовіри називали хрещеним барвінком змащувався часником та медом, котрі відганяли лихо від молодої пари.

Слідуючи повір'ям предків присутність у віночку:

 • зеленого барвінку - символізувала тривале кохання;
 • білих троянд - чистоту та невинність;
 • дубових листочків - силу;
 • орхідеї - повагу;
 • півонії - довголіття;
 • мальви - красу;
 • ромашки - вказувало на ніжність;
 • тюльпану - на взаємність.

Не менш важливим був і колір стрічки, котра впліталась у вінок.

Стрічка:

 • білого кольору - символізувала вірність;
 • жовтого - плодючість;
 • фіолетового - мудрість;
 • голубого чи синього - здоров'я;
 • малинового - щирість;
 • червоного - пристрасть.

Мов червона стрічка кохання вінок проходив скрізь усі частини весільного обряду. Сьогодні вінок вдало замінив весільний букет. Проте формуванням сучасного букету для нареченої займається професійний флорист. І ось тут на вас чекає безліч підводних каменів, про які ви зобов'язані знати.

Відвідувачі часто читають:

Пов'язані теми в розділі "Планування весілля":

0:00
+1