Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Підготовка нареченої
Відкрити список розділів
Весільні рукавички нареченої

Весільні рукавички нареченої

У всі часи рукавички були притаманні дамам шляхетним та аристократичним. Так і сьогодні, вдягання рукавичок нареченою робить із звичайної людини не лише красуню, а й людину витончену. Таку, що має смак та вміє його підкреслити. Звісно, рукавички для нареченої не є обов'язковим атрибутом. Проте вони завжди використовувались у весільному вбранні молодої.

Весільні рукавички нареченої

Види рукавичок для нареченої

Сучасний світ весільної атрибутики не перестає дивувати своїм різноманіттям. Здавалось, звичайні рукавички, які класифікатори тут діють? Та ні, навіть серед них є свої види, котрі добре було б знати для того, щоб під час підготовки до урочистої церемонії не бути беззахисним перед широкими можливостями вибору.

Як правило, рукавички для нареченої класифікують за різними ознаками:

 • відсутність чи наявність пальчиків;
 • вибір матеріалу, з якого вони виготовлені;
 • довжина виробу.

Незважаючи на суворий класифікатор єдиним принципом використання залишається їх гармонійне поєднання із весільним платтям молодої. Звісно, рукавички повинні бути красивими і це незаперечна істина. Проте вони не повинні затьмарювати собою витонченості плаття нареченої. Завжди слід пам'ятати, що рукавички - це лише атрибут і вони ніколи не зможуть посісти місце основної деталі образу молодої.

Весільні рукавички молодої Рукавички молодої Рукавички нареченої

У наш час, весільна мода розрізняє лише чотири види рукавичок для нареченої, а саме:

 • короткі - закривають ручку нареченої лише до зап'ястка. На руці дивляться вельми ніжно та жіночно. Такий атрибут годиться одягати до будь-якої весільної сукні;
 • класичні - як правило, їх довжина завжди сягає ліктя. Вони здатні поєднуватись із багатьма моделями суконь. Особливо доречно буде їх одягти у випадку, коли рукав плаття якщо не короткий, то відсутній узагалі;
 • оперні - це найдовші із весільних рукавичок для нареченої. Вони не лише захоплюють лікоть, але й закривають руку дещо вище нього. Саме такі рукавички найкраще пасуватимуть весільному платтю, у якого взагалі відсутні рукави;
 • довгі - цей атрибут по довжині трішки поступається рукавичкам оперним. Як рпавило, їх завжди застосовують у парі з відкритими весільними сукнями.
Рукавички молода Весілля рукавички Білі рукавички

Класифікація весільних рукавичок

Одягати руки нареченої слід таким чином, щоб її рукавички гармоніювали із сукнею виходячи не лише з фактури тканини одягу але й самого фасону плаття. Проте не слід забувати, що якими б красивими вони не були, але під час самої церемонії вінчання їх слід знімати. Адже вінчальне кільце завжди одягається на оголену руку, а не по тканині.

Незважаючи на те, що існують весільні рукавички для молодої без пальчиків, дотримуючись суворості етикету ввічливості вони все одно повинні бути знятими. Оскільки саме основне ми залишили прийшов час поговорити безпосередньо по класифікації рукавичок для нареченої.

Рукавички з пальчиками

Ці рукавички вважаються класикою у сучасному образі нареченої. Від них відштовхуються навіть модельєри, коли проектують нові фасони суконь. Сюди також належать і оперні рукавички, котрі здатні привнести у церемонію вінчання особливого колориту. Як правило, такі рукавички виготовляються із атласу чи інших дорогих тканин. Класичні рукавички чи оперні не переносять зайвого прикрашання. Мається на увазі не лише стрази. Їх витонченість полягає у благородстві та помірності. Якщо за вікном стоїть тепла погода, то атлас можна замінити:

 • мереживом;
 • шифоном;
 • шовком.
Рукавички мереживні Рукавички мереживо

Рукавички без пальчиків (мітенки)

Альтернативним кроком при виборі рукавичок для молодої завжди були та залишаються так звані мітенки або ж рукавички без пальчиків. Власне така модель володіє певними перевагами серед яких найбільш вагомими є наступні дві:

 1. Наречена залишається у рукавичках протягом усього часу проведення церемонії вінчання та весільного прийому.
 2. Завдяки широкому спектру моделей та тканин молода зможе завжди обрати саме ту пару, котра як найкраще личитиме до її весільної сукні.
Рукавички шифон Рукавички шовк Гарні рукавички Рукавички без пальчиків

Рукавички кольорові

Надзвичайно важливу роль у виборі рукавичок відіграють рукавички кольорові. Вони не винесені в окрему категорію проте не сказати про них кілька слів неможна. Річ у тім, що сучасна наречена не завжди обирає класичний білий колір, а класична біла сукня не завжди може гармоніювати із білими рукавичками. Ось такі соковиті «родзинки», котрі роблять образ нареченої вишуканою є не лише вимогою моди але й приносять у сам процес деякого розмаїття кольорів. Різнобарвність може складатись із кольорових туфель а то й поясочка, звісно, що у тандемі із рукавичками для нареченої.

Мода завжди диктувала свої власні правила, яким молода змушена слідувати. Сьогодні на вершині своєї популярності перебуває колір слонової кістки або ж айворі. Він надалі вважається серед білої класики альтернативою вишуканості, що ніяким чином не порушує традиційних вінчальних канонів. Завдяки розмаїттю відтінків у кольорі айворі підкреслюється його глибина, він робиться більш хвилюючим та навіть і зворушливим.

Проте обираючи колір айворі ніколи не слід забувати, що він не переносить здешевлення. Обравши його наречена зобов'язана потурбуватись про те, щоб тканина була лише з найдорожчих і обов'язково мала модний відтінок. В іншому випадку уся краса затьмариться й набуде вигорілого вигляду. Загалом вишуканості, благородства й елегантності кольору айворі нададуть відтінки:

 • персиковий;
 • бежевий;
 • кремовий.
Колір айворі

Рукавички ажурні

Ажурні рукавички на ручках сучасної нареченої нададуть романтизму і без того прекрасному образу молодої. Що може бути зворушливіше та ніжніше за ажур? Проте слід пам'ятати, що у цьому випадку існує вельми вагомий нюанс - такі рукавички повинні щільно обтягувати руки інакше вони здатні привести до вигляду недбальства замість романтизму. Як правило, для виготовлення ажурних рукавичок, у процесі плетіння, використовується бавовняна нитка або ж напівшерсть. В останньому випадку мова ведеться про весілля у холодні пори року. Такий виріб завжди переповнений позитивною енергетикою, котра буквально вихлюпує назовні. Мабуть саме такий атрибут здатен принести їй утіху, щасті та радість.

Весільні рукавички ажурні
Весільні рукавички айворі Весільні рукавички декор

Рукавички мереживні

Такий типаж рукавичок для нареченої у першу чергу легкий. Навіть можна сказати - повітряний, бульбашковий. Серед усієї музики вінчання такі рукавички завжди будуть завершальним акордом, кодою весілля. Рукавички мереживні для нареченої будуть пасувати до будь-якої моделі весільної сукні. Особливо розкішно такі рукавички пасуватимуть до одежі, котра декорована вставками із гіпюру. Доволі цікавим та оригінальним є ще одне рішення цього аксесуару - оздоблення благородної тканини розсипом бісеру або ж намистинками. Особливу розкіш жіночій ручці нареченої приносять рукавички атласні без пальчиків, але із вкрапленнями мереживних елементів.

Весільні рукавички мереживні Весільні рукавички межеревні Весільні білі рукавички Весільні шовкові рукавички

Рукавички нареченої з об'ємними прикрасами

Особливо красиво на тендітній ручці молодої виглядають рукавички оздоблені об'ємними елементами. Проте слід зауважити наступне - з метою запобігання перенавантаження образу нареченої такими прикрасами такі рукавички повинні підбиратись виключно для плаття із мінімальною кількістю декору.

Як правило рукавички оздоблюються:

 • каменями, що імітують дорогоцінні;
 • штучними чи натуральними перлами;
 • стрічками;
 • квітками;
 • бантами.
Весільні рукавички прикраси Весільні рукавички гармонія Весільні рукавички стиль

Обираючи не поспішайте

Обираючи рукавички для нареченої ніколи не слід забувати, що вони у будь-якому випадку повинні привабливо дивитись лише у правильному поєднанні весільного образу, беручи до уваги одежу та можливі аксесуари. Ніколи не варто руйнувати баланс, котрий завжди існує між модою, комфортом та поняттям красоти. Навіть якщо довгі рукавички для нареченої здатні підкреслити її вишуканий образ, то у першу чергу такий атрибут має подобатись їй самі, а не лише використовуватись як дань моді. Пам'ятайте, весілля - це один єдиний день, котрий завжди буде самим найяскравішим у вашому житті. Не зіпсуйте його поспіхом та гонитвою за трендами. Завжди обирайте оптимальний варіант, котрий і зробить з вас справжню принцесу.

Пов'язані теми в розділі "Планування весілля":

0:00
+1