Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Підготовка нареченої
Відкрити список розділів
Весільна зачіска нареченої

Весільна зачіска нареченої

Образ нареченої формують не лише весільне плаття та святкові туфельки. Не менш важливим атрибутом церемонії вінчання була і залишається весільна зачіска. В обов'язковому порядку вона повинна бути не лише красивою, але й комфортною.

Весільна зачіска нареченої Весільна зачіска молодої

Новий сезон весільних зачісок наповнений великою кількістю аксесуарів:

Весільна зачіска зачіска нареченої зачіска молодої зачіска

Таємниці вибору весільної зачіски

Існує кілька таємниць, котрі ви, як майбутня наречена, повинні знати.

 1. Укладка волосся повинна не лише підходити формі обличчя, а й обраній вами весільній сукні.
 2. Зачіска під фату вимагає зовсім інакшої укладки волосся ніж для діадеми.
 3. Задовго до церемонії вінчання спробуйте зробити зачіску, яка вам сподобалась і після прийому у перукаря сфотографуйтеся. Таким чином ви отримаєте чудесну можливість подивитись на себе зі сторони.
 4. Не менш уваги приділяйте підбору аксесуарів. Ваша весільна зачіска може містити не лише живі квіти.
 5. Перш ніж звернутись до перукаря підберіть кілька типів зачісок, які вам до вподоби. Разом з фахівцем ви оберете саме той неповторний варіант, котрий личитиме виключно вам.
 6. Для більш продуктивної роботи перукаря прийміть кілька оздоровчих курсів для зміцнення ваших красивих локонів.

Трендові весільні зачіски

Серед безлічі весільних зачісок наречені обирають наступні:

 • Квіти у бічному проділі - ця зачіска здатна захопити у вир зачарування уже з першого погляду. Це одна із найжіночніших, найромантичніших та найніжніших зачісок сьогодення. Як правило, у цей тип стилісти додають невеличкий штрих - вільно укладені квіти чи ж то бічний шиньйон;
 • і роки у хвилястому волоссі. Це унікальна укладка, котра личитиме прихильницям гламурного образу. Додаючи до зачіски бічних шпильок, наречена перетворюється на романтичну красуню. Беручи до уваги волосся, котре в'ється від природи - є унікальна можливість при укладці застосувати пінку. Власне така зачіска огортає хвилями богеми, що уже само по собі створює специфічну привабливість;
 • Весільна зачіска нареченої Весільна зачіска нареченої Весільна зачіска нареченої
 • Довга коса із вплетеними каменями та перлами. Такий тип зачіски обирають сором'язливі дівчатка. Проте вона надає змогу вільного експерименту та імпровізації з каменями, що у кінцевому варіанті дозволить отримати зачіску казкової принцеси;
 • Коса по-французьке із вплетенням великої квітки. Серед весільних зачісок такий типаж вважається класичним. Велика квітка, виготовлена із тканини, акцентує увагу на самій зачісці. Звісно така зачіска личитиме лише у тандемі із весільними сукнями легкою романтичного крою.
 • Недбалий пучок. Така зачіска створює на голові так званий «ефект безладу». Однак, достатньо наречених звертають увагу на цей тип. Основний акцент у ній створюють м'яка укладка волосся по діагоналі та якомога більша кількість різноманітних аксесуарів.
 • Гладкий пучок, викладений на бік. За допомогою цієї зачіски перукарі створюють елегантний образ, котрий завжди залишається на плаву у вирі модних зачісок. Такий типаж весільної зачіски радять нареченим із довгим волоссям, котрі бажають виглядати бездоганно і не бажають зістригати жодного сантиметра.
Весільна зачіска нареченої

Весільна зачіска - обираємо правильно

Беручи до уваги усе сказане, сучасні стилісти, у тому числі й перукарі завжди готові запропонувати вам дещо надзвичайно свіже та невимовно модне. Сьогоденні укладки не обходяться без використання самих різноманітних весільних аксесуарів, котрі лише доповнюють той чи інший образ через обрану зачіску. В арсеналі перукарів розмаїття самих неймовірних типів укладки волосся, що дозволяють перенести зачіску на рівень архітектурного мистецтва.

Весільна зачіска довге волоссяСучасні наречені, як і в роки чи століття, що минули, також надають перевагу довгому волоссю. Отож середньої довжини волосяне покриття голови рідко трапляється середньої довжини, що у свою чергу і дозволяє почувати себе звичайному перукареві, як справжньому зодчому. Проте не слід турбуватись про те, що до дати вінчальної церемонії ви не встигли відростити красиве та довге волосся, котре б могло спадати униз розкішними локонами.

Слід зауважити, що навіть волосся середньої довжини представляє собою чудовий базис для формування красивої весільної зачіски. Звісно, що і вибір у такому питанні максимально розмаїтий. Не варто хвилюватись. Адже навіть зачіска на середнє волосся виглядатиме ідеально, якщо ви будете дотримуватись найпростіших правил укладки. Отже:

 1. Ніколи перед весільною церемонією не намагайтесь змінити колір вашого волосся. Адже промахнувшись із бажаним відтінком у вас уже не буде часую щоб виправити ситуацію, що склалась. Звісно, що й сан волосся погіршиться також.
 2. Обираючи колір волосся пам'ятайте, що темне - зробить вас набагато зістарить. Додати вам віку може і звичайний прямий чубок, котрий здатен закрити лоба.
 3. Жадаєте граминку свіжості? Просто відкрийте своє обличчя!

Весільні зачіски для середньої довжини волосся

Не забувайте, що незвичайно красиво на світлому волоссі будуть завжди дивитись коси. Власне вони й більш помітніші. У свою чергу ваше красиве плетіння загубиться серед темного волосся, що не дозволить донести гостям усього задуманого вами.

Зачіска для невисокого ростуДівчатам, котрі можуть похизуватись великим зростом більше личитимуть локони, котрі просто спадають до долу, а не формують об'ємної чи ж то високої волосяної вежі. Проте наречені низького зросту цілком упевнено можуть дозволити собі високі зачіски й не нехтувати бабеттою.

Молодій із зайвою вагою у пригоді стануть доволі внушаючі локони. Вуха, що стирчать у боки красиво заховає волосся, котре прийме їх у свої обійми. Власне коротку шию також можна подовжити за допомогою максимального її відкриття, а ось довгу шию слід приховати зачіскою із розпущеного волосся.

Не забувайте, що обрана вами зачіска повинна не лише личити вам, а й підходити до форми обличчя. У свою чергу пофарбоване волосся повинне мати такий колір, що дозволить приховати будь-які його недоліки та акцентувати вашу увагу на ваших достоїнствах. Не випускайте й того, що обрана вами зачіска повинна гармоніювати й з весільним платтям. Саме тому, беручи до уваги усі ці тонкощі сучасний стиліст повинен обирати одне із тисячі, виходячи із цілого спектру важливостей, що у свою чергу дозволить побудувати гармонійний образ нареченої та подати його максимально привабливим.

Квіти у волоссі нареченої

Квіти у зачісці нареченої Квітки завжди вважались традиційною окрасою весільної зачіски. Однак, живі квіти швидко в'януть. Саме тому сьогодні їх замінено не менш красивими - штучними. Зачіски із штучними квітками можуть бути найрізноманітнішими. Як прикрасити ними зачіску підкаже інтуїція та почуття стилю. Щоб дізнатись більше, перейдіть по цьому посиланні "Живі квіти у зачісці нареченої".

Таємниці укладки волосся

Якщо ви не в змозі прибрати у чарівного хвостика ваше волосся зробіть краще об'ємну укладку. Зачіску у стилі 50-их прикрасить невеличка шпилька, котра обов'язково повинна пасувати сукні та не виглядати зовсім буденною. Не зайвим буде спробувати сформувати зачіску із великими локонами волосся. Тут важливо дотримуватись ассиметрії або ж щільно заколоти волосся красивим «яскравим» гребенем з якогось боку на ваш вибір.

Укладка волосся

Для короткого волосся оптимальним варіантом завжди буде стильна звичайнісінька стрижка, котра доповнить усю розкіш вашого весільного плаття. Головне усе зробити правильно та вчасно. Будьте завжди у тренді.

Пов'язані теми в розділі "Планування весілля":

0:00
+1