Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Створення сайту
Відкрити список розділів
 • Створення сайту
Про нас

Про нас

Про сайт

vesilla.com.ua вперше з'явився на світ в кінці 2014 року. Сервіс почав своє життя з каталогу та порад. За пів року поради трансформувались в планування завдяки послідовній впорядкованості порад по розділам. Паралельно з цим сайт став адаптивним, тобто коректно але по різному гарно і зручно відображається на різних пристроях: телевізорах, моніторах, планшетах та смартфонах. Постійно проводились дослідження і вдосконалювались механізми, які довзолили сайту зайняти достойну позицію в пошуковій видачі. Фундаментально закладались функції, які розроблялись ще в ці часи і лише зараз можуть бути оцінені.

Чим ми відрізняємось від інших?

 • Ми розробляємо унікальний багатофункціональний портал, в той час як інші маштабують прості готові рішення що є у вільному доступі з метою заробляти вже. Ми витрачаємо свій час на розвиток та вдосконалення. Це дуже тривалий процес, який в майбутньому так легко не наздогнати.
 • Високі позиції в пошукових видачах в окремих областях України, зацікавленість відвідувачів, достойне відвідування, отримання відгуків, заявки приходять практично щодня.
 • Покращена інформативність в каталозі, справедливий рейтинг без можливості його штучно накрутити у великих маштабах, фільтрація інформації по певних критеріях, які стимулюють виконавців вказувати максимум інформації про себе.

Чим ми кращі для виконавців?

 • Крім заголовку, інформації, фото, відео, контактів та ціни виконавець має ще багато нових функцій: музика, календар зайнятості, соціальна активність, сектор обслуговування (розміщення в кількох областях), керування балансом та статистика, історія активності (зберігаються всі зміни), персональний сайт з власним url, гнучке управління рекламою, статистика відвідування, договір про співпрацю, прайс-угода.
 • Сторінка виконавця трансформувалась в повноцінний власний сайт. Для кожного розділу розробляються додаткові інструменти. Для музикантів, наприклад ось перелік розділів: "Про нас", "Чому ми?", "Наша команда", "Репертуар", "Наше обладнная", "Загальний стаж". Сторінка редагування кардинально перероблена, максимум зручна та інформативна. Фактично портал "Весілля" пропонує створення персонального сайту + потужну розкрутку за одну ціну, яка ще й дешевша ніж просто ви б утримували вже створений сайт. Час на свторення власної сторінки доведеться таки потратити, але ви це робите для себе і при цьому не потрібно залучати дизайнера, програміста, СЕО спеціаліста та оплачувати окремо за рекламу. Ми пропонуємо комплексне рішення, яке дає потужний результат при незначних витратах у свій бізнес. Портал дуже стрімко розвивається, збільшуючи при цьому функціонал, відвідуваність, реєстрацію нових виконавців та замовників. Через розділ для скарг і пропозицій ми отримуємо нові ідеї, які максимум швидко втілюємо.
 • Створено аукціон, по якому гарантовано, вищу позицію отримає той виконавець, який обере вищу ставку. Також інтенсивніше транслюється реклама по всіх безкоштовних сторінках. Ми за виручені кошти рекламуємо розділи порталу у пошуковиках оптом, запрошуючи на сайт щодня багато нових замовників.
 • Сайт буде завжди живий навіть, якщо після створення тривалий час за ним не доглядати, адже з допомогою "Соціальна активність" синхронізується інформація новин виконавця з сайту ВКонтакте, Ютуб та інстаграм. Також синхронізується календар зайнятості з смартфону виконавця без встановлення додатків. Всі дати вказані в телефоні враховуються та відображається замовнику статус "Вільні" або "Зайняті". Чим більше замовлень наперед в календарі, тим набагато вищий рейтинг виконавця. Календар можна зробити приватним.
 • Справедливий сайт не лише в нарахуванні рейтингу, але й по відношенні до активності виконавця. Якщо виконавець запрошує друзів та просто відвідувачів через пост на стіні у своїй соціальній мережі чи на форумі, то гість який перейде по цьому посиланні буде бачити всю інформацію без обмежень, які встановлені для безкоштовних сторінок. Рейтинг нараховується не через кількість репостів і лайків, а через кількість переходів унікальних відвідувачів. Якщо виконавець популярний, то і рейтинг його зросте дуже швидко.

Чим ми кращі для замовників?

 • Замовник отримує максимум корисної інформації в одному місці. Вся реклама на сайті тематична і націлена прямо на зацікавленість відвідувача. Тому така реклама це не дратівливий спам, а актуальна і цінна інформація.
 • Для відвідувачів сайту створено такі розділи: планування весілля, запитання-відповідь, тексти пісень, слова вітань, коломийки, стрічка весільних новин, весільний калькулятор, весільні пісні, ігри для дітей.
 • Завдяки календарю зайнятості і заповненню анкети, замовник миттєво бачить вільних виконавців на вказану дату. Прайс-угода дає відповідь на всі запитання, показує ціну в актуальній валюті та показує ціну в гривнях опираючись на курс. В прайс-угода може містити декілька пакетів послуг. В кожному пакеті крім того, можуть бути опції, які можна включати/виключати та при цьому кінцева ціна буде змінюватись як запланував виконавець. Прайс-угода дозволяє легко зорієнтуватися по ціні та детальному описі послуги з усіма нюансами, щоб уникнути будь-яких спорів після виконання замовлення.

Команда порталу "Весілля"

Наша команда - це відкриті креативні люди. Перші три роки сайт утримувати було важко. Багато виконавців отримали роботу і не підозрювали чиїми заслугами. З часом відбулись перші знайомства з виконавцями, поступили ділові пропозиції, які й стали рушійною силою. Кожен такий відважний виконавець стає частиною команди, ми налагоджуємо зв'язки, щоб результат радував всіх. На сьогоднішній день портал себе окупив. Сайт завойовує все більше і більше довіри та стає улюбленим. Ми прислухаємось до порад і реалізовуємо ідеї в життя.

 • Власник, засновник проекту: Клінов Андрій.
 • Статті пишуть: Возняк Андрій, Клінов Андрій, Марія Кедьо та рерайтери на замовлення.
 • Нові ідеї та поради: Пецюх Олег, Орсуляк Володимир, Anasava911, Олена Суслова та партнери сайту.
 • Перші інвестори проекту: Жовтанецький Андрій (фото/відео), Валерій (Гурт "Добрянські"), Володимир (гурт "Талісман Новий Львів"), Богдан (гурт "Забава")

Історія виникнення проекту

Ідея зародилась раптово після дуже стресової ситуації. Неприємно згадувати, як дружба може продатись за гроші. Мене втянули в піраміду, а я усвідомивши ситуацію пішов проти течії і не забажав туди втягути нікого з друзів, адже "дружба не продається". Найбільше мене шокувало, що багато таких знайомих та "друзів" займались подібних обманом заради швидкого збагачення. Я зовсім інша людина, стиснувши зуби, думав що я можу зробити такого, знаючи свою сильну сторону. Натхнення отримав з старшого по віці сайту "Гірко", ідею виношував майже два роки. Відмотаємо ще два роки назад - це були часи розвитку швидкісних інтернет технологій та вдосконалення веб інтерфейсів. Більшість сайтів на той час не вміли коректно відображатись на мобільних пристроях. "Гірко" на той час вразив мене своїм грамотним дизайном, але функціонально сайт не розвинутий взагалі. Я чітко бачив почерк хорошого фронтенд-програміста і написав в службу підтримки. Запропонував перелік серйозних ідей, детально розписавши, щоб власник міг поступово їх реалізовувати. У відповідь отримав справді обнадійливі обіцянки з подякою за ідеї. Пройшло більше півтори роки і на сайті нічого не змінювалось, тільки почали з'являтись біля сотні "Premium" акаунтів та ще й без зовнішньої реклами. Саме тоді в мене з'явилась конкретна ціль. Я розумів, що сайт буде займатись тільки маркетингом, тому вирішив створити кращий (на мою думку) портал, так як про ідеальний сервіс дуже мріяв.

Моя сильна сторона - це моє хоббі: програміст, музикант, відеооператор, фотограф. Програмую з 2001 року. Знаю досконало достатньо мов програмування: vb.net/c#, php, js/nodejs, phyton, mysql, html/css. Тому сайт писати - це просто, швидко і в задоволення. Не вважаю себе хорошим дизайнером, але функціонал можу створити будь-який фантастичний.

"Весілля" - це четвертий по рахунку серйозний проект. Свою айтіграфію я починав з музичного апарату "Бумбокс". Це всім відомий апарат, який грав музику за гроші в барах. Далі створив "Менеджер MP3", який автоматично шукав нові пісні в інтернеті, гарно сортував музику по артистах, знаходив і видаляв дублікати навіть якщо файл був без імені. Доречі, ідею з пошуком дублкатів музичних треків подав на YouTube і вони за місяць вже втілили в себе цей алгоритм. Третій проект - місцевй телеканал, про авономний функціонал і дистанційне керування якого можна розповідати годину.

Що зараз вдосконалюється на сайті?

В даний момент завершено найважчий на мою думку функціонал "Прайс-угода". Не знаю чи ви можете таке уявити. Доведеться колись показати вам відео. А тим часом "Прайс-угода" готується до появи на світ.

Груднь місяць - коментарі в новому дизайні, з лайками/дизлайками, + обов'язкове фото з події.

Чим ще вас порадую?

 • Ми переїдемо на Realno.Top Цей домен легкий для запам'ятовування, тематичний, дозволяє розширити кількість послуг та сприймається чудово і на українській мові і російською. В цілому сайт готовий до багатомовності.
 • Сайт рухається в сторону інтерактивності. 80% практично готовий. Інтерактивний сайт стане швидшим, динамічним та дозволить сторінці повністю не перезавантажуватись, що дасть можливість слухати музику і одночасно мандрувати сторінками сайту. Музика на сайті повинна бути.
 • Успішно протестував миттєвий чат, той самий, що використовується у ВК, Фейсбуці. Є цікаві ідеї як його використати.
 • Окремим сервером підключив до порталу штучний інтелект з іменем Кукі, який вчиться модерувати. Він достатньо розуміє українську мову. Він не розумний в буквальному розумінні. Це алгоритм, який ідельно готовий повторити циклічні дії модератора. Наприклад знайти та видалити інформацію в порушників, які вводять номер телефону там де це заборонено. Інтелект робить це легко і без помилок. Не проходять фокуси 09шість чи літера "о" замість нуля, які дозволяють обманути його. Все в чому він сумнівається - дає на модерування і таким чином сам навчається. Дуже здивуєтесь - нейромережа тут зовсім не використовується. Кукі знаходить дублікати пісень різних непідписаних файлів, без опізнавальних тегів, із можливою зміною трека еквалайзером або укороченим - все знаходить за секунду з бази в 100Гб музики. Звідки й виникло бажання створити музичний портал.

Список ще можна було б продовжувати, але на все свій час.

З повагою
Засновник проекту: Клінов Андрій