Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Поради партнерів
Відкрити список розділів
  • Поради партнерів
Весільний букет. Тренди 2017 року

Тренди 2017 року

Незважаючи на те, що кожний рік наповнений у весільній флористиці своїми особливими трендами завжди у моді буде ультрасучасний весільний букет для молодої зроблений лише з однієї квітки - лілімелії. Завжди коштовний, завжди розкішний варіант. Сучасні тренди весільних букетів сьогодні пропагують неординарність і відсутність страху перед експериментами.

Тренд № 1 - "Розкутість"

Давайте забудемо усе, що нам говорили чи ми знаємо самі про букети-кулі. Зробіть його форму вільною. Звільніть як горизонталь, так і вертикаль. Проінтерпретуйте такий букет для нареченої самотужки, без будь-яких канонів. Нехай у пригоді вам стануть: примхливість, вкраплення розмаїття кольорів та пір'я, спадаюча зелень.

Забудьте про порт-ручку та декор. Відкиньте звичний у своїй класиці, кулястий букетик. Відмовтесь від гіпсофіли та дрібних трояндочок і ось - ви уже в тренді.

Весільний букет. Розкутість. Тренди 2017 року

Тренд № 2 - незвичність у вставках

Якщо ви хочете подарувати своїй нареченій щось незвичне зверніть увагу на великий бутон сукулент. Це і буде вашим незвичайним акцентом. Сьогодні, як ніколи, вимагає романтизму, що балансує на експерименті. Моду серед квіткових букетів задають незвичайні вставки, що чудово контрастують на феї зелені та квітів.

Своїм клієнтам флористи пропонують скористатись букетами, котрі формуються із: сухих квітів, гілок евкаліпту, сукулент, трав, ягід (та навіть фруктів).

Не можна не погодитись з тим, що такий склад здатен внести у букет для нареченої певну сумбурність. Проте лише вона здатна зробити його не лише помітним, але й більш романтичнішим та природнім. Не личить такому шедевру дарувати вставки із перлинок, пір'я, бусинок чи кристаликів. Такі вставки підкреслять його штучність і звісно виведуть із актуальності тренду.

Весільний букет. Незвичність у вставках. Тренди 2017 року

Тренд № 3 - Зефірні квіти у пудрових відтінках

На піку весільної моди у частині вибору букету для нареченої завжди перебували пательні тони. Вони приваблюють своєю м'якістю та формами. Навіть сьогодні сучасні ультрамодні флористи не поспішають давати відмову улюбленим квітам, що мають округлу форму та нагадують скоріш за все хмари сформовані із солодкого ласого зефіру. Такі букети формуються із: садових чи піоновидних троянд, півоній, ранункулюсів, гортензій.

Як правило, такі букети замовляються тим нареченим, котрі більш за все полюбляють вишуканість та аристократизм.

У своїй більшості флористи надають перевагу пастельним та пудовим тонам із такими кольорами як: кремовий, рожевий, лавандовий, блакитний.

Проте фаворитами завжди були та залишаються: ніжні орхідеї, фрезі, конвалія.

Доречно букет із поданих вище квітів вкласти у ручки наречених-блондинок, котрі є власницями блідої шкіри. Саме вони здатні не акцентувати на собі зайвої уваги та будуть виглядати напрочуд гармонійно у тендітних руках.

Весільний букет. Зефірні квіти у  пудрових відтінках. Тренди 2017 року

Тренд № 4 - Каскадний струмок

Вишуканим варіантом у вирі вертикальних букетів був та залишається квітковий каскад. Сучасні флористи сміливо пропагують букети-водоспади, котрі повністю формуються із кучерявої зелені. Вони також сміло підкреслюють зручність такого букету для молодої його "невагомістю" оскільки довгий хвостик дійсно важить якусь градинку.

Весільний букет. Каскадний струмок. Тренди 2017 року

Тренд № 5 - Домінант

Справді, букет повинен завжди бути букетом і приваблювати до себе погляд. Саме тому у тренді цього року переважають композиції із великою яскравою квіткою - домінантом. Із абсолютною відвертістю можна сказати, що сучасну моду флористики "порвали" так би мовити букети з акцентом, які формують квіти одного чи кількох кольорів. Звісно, що вони будуть набагато більшими за всі інші елементи.

У такому випадку перевага буде за: анемоною, маком, жоржиною, піоном.

Втім, варто пам'ятати, що акцентування формується за допомогою мінімалізму. Тобто велика квітка у букеті повинна бути самотньою. Скажімо одна єдина водяна лінія чи ж то протей, котрих облямовують стрічка чи зелень. Слід виділити у цьому тексті африканську протею, котра, так би мовити, флористами у новому весільному сезоні визнається як беззаперечна серед квітів must have.

Весільний букет. Домінат. Тренд 2017 року

Тренд № 6 - Квітковий мікс

Кращим вибором для літнього весілля залишається букет із польових квітів. Загалом сучасна флористика пропонує обирати для весільних церемоній, котрі проходять навесні, улітку чи ж то восени букети із сезонних квітів з яскравими барвистими відтінками. Завжди віталась польова або ж садова флора: запашний горошок, тюльпани, звичайні троянди, нарциси, хризантеми, айстри, конвалії, рудбекія, портулаку.

Композиція повинна нагадувати хаотично зібрану у невеличкого розміру букетик. Слід зауважити, що такий букет вимагає жорсткого дотримання балансу між такими кольорами як жовтий, червоний, оранжевий та зелений. Також такого плану букети будуть гармоніювати виключно із весільною сукнею сніжно-білого кольору, а у оформленні самої церемонії не повинні бути присутні домінантні тони.

Весільний букет. Квітковий мікс. Тренд 2017 року

Тренд № 7 - Букет із зелені

Цього року просто невимовною популярністю користуються так звані зелені букети із вкрапленням гілочок. Тобто композиції, у яких домінантним кольором є зелений. Фаворитами виступають тони кольору: фісташкового, темного пляшкового відтінку, морської хвилі.

Незвичайність такого елементу як зелений букет для нареченої може підкреслюватись умисне суворою геометричною формою або ж довгим хвостиком, котрий притаманний букету-водоспаду. Як правило такий букет флористи формують із: хризантем, гладіолусів, тюльпанів, орхідей, астранцій, гортензій, зважаючи на потрібний відтінок.

Тренди 2017 року. Весільний букет із зелені

Повернутись у розділ Планування весілля