Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Підготовка нареченої
Відкрити список розділів
Поїздка в салон на примірку весільного плаття

Поїздка в салон на примірку весільного плаття

Щоб покупка весільного плаття не перетворилася на складне і стомлююче захід, перш ніж відправлятися по магазинах, необхідно визначитися з бажаними моделями. Вибрати фасон вбрання можна по-різному: або вивчити асортимент найкрупніших весільних салонів в місті, або переглянути каталоги спеціалізованих сайтів в інтернеті. Так Ви зможете з мінімальними втратами часу визначиться, яке саме весільну сукню Ви хотіли б надіти в день свого одруження.

Припускаємо, що ви вже ознайомлені з попередніми порадами:

Поради перед поїздкою в салон весільних суконь

Перед поїздкою в салон треба попередньо зателефонувати і записатися на примірку на певну дату і час. Таке правило встановлено в більшості салонів, щоб при великій кількості клієнтів консультанти могли приділити час кожній нареченій і допомогти в підборі і примірці сукні.

Перед тим, як Ви підете в салони на пошуки свого весільного наряду, складіть список найбільш підходящих для Вас магазинів. Для цього Ви можете порівняти асортимент, ціни і наявні сукні по інтернет-сторінкам салонів. До речі, там же Ви напевно знайдете відгуки про якість товарів і рівень обслуговування. Переглядаючи каталоги, обов'язково відмічайте для себе номер вподобаних моделей - це допоможе вам з мінімальними втратами часу приступити до примірки при відвідуванні салону.

Не варто їхати на примірку одній, так як вибираючи весільну сукню самостійно буває складно прийняти правильне рішення. Щоб почути дійсно об'єктивну пораду, весільну сукню варто вибирати з мамою, сестрою або близькою подругою. Дуже важливо, щоб «порадник» володів гарним почуттям стилю і серйозно підходив до вибору Вашого наряду. Бажано, щоб на примірці з Вами було не більше двох осіб, інакше думки можуть розійтися і Ви попросту заплутаєтеся. Але і тут все ж пам'ятаєте, що право вирішального голосу потрібно залишати за собою: це Ваше плаття і Ваше свято, тому наряд повинен подобатися в першу чергу Вам!

Щоб отримати повне уявлення про те, як буде виглядати святкове вбрання, варто захопити на примірку весільні туфлі або ті, що близькі до них по висоті каблука. Втім, якщо Ви ще не визначилися з взуттям, в салоні Вам запропонують примірочні туфлі.

Можливо, зробити вибір буде простіше, якщо Ви зможете оцінити свій зовнішній вигляд з боку, тому на примірку краще захопити фотоапарат і попросити своїх супутників зробити Ваші знімки в кожному з нарядів. Тоді потім Ви зможете порівняти кілька різних образів і визначитися, який з них Вам більше до душі.

Якщо Ви вже приміряли кілька варіантів, але все ще не впевнені у остаточним рішенням, не поспішайте. Краще вирушайте додому, відпочиньте, ще раз перегляньте моделі в каталозі або зроблені в салоні фотографії, а на наступний день повторіть примірку.

І нарешті, щоб у весільній сукні Ви відчували себе комфортно і в повній мірі могли насолоджуватися святом, при його виборі варто врахувати ще один дуже важливий момент: не варто купувати наряд меншого розміру в надії, що Ви скинете кілька кілограмів перед весіллям. Якщо Вам не вдастся схуднути до потрібного розміру, то ви буде постійно нервуватися перед днем весілля, а виснажливі дієти в останні дні можуть негативно позначитися на Вашому самопочутті і зовнішньому вигляді. Так що покрій наряду повинен відповідати вашій фігурі. Якщо плаття буде сковувати рухи або занадто сильно обтягувати, то Ви напевно будете відчувати незручності. Головне, щоб плаття добре на Вас сиділо і Вам було би в ньому комфортно.

Таким чином, до поїздки у весільний салон необхідно заздалегідь підготуватися, тоді Ваш пошук потрібної моделі весільного плаття пройде простіше і легше. Успіхів в пошуку!

Пов'язані теми в розділі "Планування весілля":

0:00
+1