Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Планування весілля
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Планування весілля
Як вибрати день весілля ?

Як вибрати день весілля ?

Як вибрати день весілля ?Весілля - яскрава подія, при підготовці до якого хочеться врахувати всі нюанси, в тому числі, правильно вибрати дату проведення торжества.

Заяву в РАЦС можна подати мінімум за місяць до вибраного дня реєстрації шлюбу. Але багато палаців одруження і РАЦСи, особливо у великих містах, приймають заяви в січні на весь весільний сезон вперед. Тому вже на початку року багато майбутніх молодят поспішають забронювати найзручніші дати, і щоб вам не довелося орієнтуватися на решту вільних днів, варто заздалегідь подбати про вибір дня весілля.

У багатьох РАЦСах зараз надається можливість перегляду вільних днів для реєстрації весілля онлайн. Так ви вже перед походом в РАЦС зможете заздалегідь вибрати найбільш підходящу для вас дату. Якщо ж у РАЦСах вашого міста такої можливості немає, то бажано заздалегідь вибрати не одну, а кілька оптимальних дат для торжества. Це дозволить уникнути розгубленості і поспішності з новим вибором у випадку, якщо потрібний день виявиться в РАЦСі повністю зайнятим, або залишився вільним часом буде дуже незручним.

Вибір дати: достатній час для підготовки до весілля

Перш ніж визначитися з днем весілля, важливо врахувати, скільки часу Вам потрібно для підготовки. Щоб свято було ідеальним, на думку багатьох молодят, потрібно в середньому пів року. При цьому важливо правильно оцінити свої сили, можливості, адже планування весілля в стислі терміни неодмінно перетвориться на кошмар і божевільну гонку. Такий тривалий термін для підготовки цілком виправданий. Адже він дає не тільки можливість накопичити кошти, організувати всі аспекти поспішаючи, але це також можливість перевірити серйозність намірів кожного з молодят. Крім того, при плануванні весілля ви зможете довше насолодитися неповторними статусами нареченого і нареченої.

Також варто пам'ятати, що популярні місця проведення весіль, кращих відеооператорів, фотографів, ведучих, музикантів, як правило, бронювати необхідно заздалегідь за кілька місяців, щоб обрана дата вписалася в їх щільний графік. Друзі та родичі також отримають можливість як слід підготуватися до весілля, а наречений з нареченою зможуть домовитися про відпустку на роботі, щоб безперешкодно відправитися у весільну подорож.

Весілля під час вагітності

Як вибрати день весілля ?Якщо у вас особливі обставини, що вимагають реєстрації шлюбу найближчим часом, як вагітність нареченої, то провести весілля можна протягом найближчого місяця.

При виборі дати весілля у разі вагітності нареченої варто прислухатися до порад досвідчених людей:

  • не бажано проводити весілля на пізньому терміні вагітності, в цей день вам доведеться весь день провести на ногах, ви швидко втомитеся, відчуватиме тяжкість, а не радість, про яку мріяли;
  • не можна забувати про період токсикозу, тому не варто вибирати день проведення весілля на початку вагітності;
  • найкращим періодом може стати другий триместр, коли вже немає неприємного раннього токсикозу і не сильно відчутна тяжкість живота.

Облік церковного календаря

Якщо Ви хочете совмести реєстрацію весілля в РАЦСі і вінчання в церкві, то необхідно пам'ятати про спеціальний церковному календарі. Згідно з ним вінчання не проводиться під час постів, великих православних свят, а також вівторках, четвергах і суботах.

Присутність на весіллі найближчих родичів

При виборі дня весілля потрібно не забути про можливості родичів і друзів присутнім на вашому святі. Звичайно, підлаштуватися під кожного із запрошених гостей неможливо, тому варто враховувати обставини найближчих, без яких неможливо уявити своє весілля. Потрібно:

  • переглянути календар, щоб весілля не збіглася з важливими датами родичів (дні народження, ювілеї, ін.);
  • якщо весілля намічена в дні святкування Нового року, 8 березня, інших свят, потрібно з'ясувати, чи не планують Ваші близькі виїхати відзначати їх в іншому місці;
  • врахувати всі побажання гостей навряд чи вдасться, тому доведеться вибрати дату, на якій зійшлося більшість сприятливих моментів.

День тижня

Вихідні дні і п'ятниця є найзручнішими для проведення весілля, тому в будні гості зайняті на роботі. Через підвищений попит ціни на всі весільні послуги, включаючи оренду ресторану, в цей час набагато вище. Зате при скромному бюджеті весілля, проведена з понеділка по четвер, дозволить не економити на якості та різноманітності обираних послуг. Єдиний організаційний момент, яким гостям належить потурбуватися завчасно - це відпроситися у роботодавця або взяти відгул на час свята.

Можливість взяти відпустку на роботі

Найчастіше роботодавці йдуть назустріч своїм співробітникам і надають відпустку для підготовки та проведення весілля, а також медового місяця. І все ж про цей момент варто домовитися з начальством заздалегідь, бажано ще до складання графіка відпусток, щоб після вибору дати весілля у вас не було несподіваних неприємних сюрпризів.

Сезонні переваги

Кожна пора року по-своєму привабливо для весілля. Погодні умови, колірна палітра природних пейзажів, сезонні квіти-все це може вплинути на вибір місяці проведення торжества. Подумайте, як ви уявляєте своє весілля і який час року більше подобається. Варто пам'ятати, що якщо у Вас, наприклад, алергія на пилок трав і дерев, то краще не проводити весілля навесні. І, звичайно, потрібно бути готовими до того, що в гарячий весільний сезон оренда ресторану і ціни на інші весільний послуги будуть вищими. Порівняно дешевими місяцями для проведення весіль вважаються січень, лютий, березень, травень, листопад, а найдорожчими - червень, липень, серпень, вересень.

Зима

Як вибрати день весілля ?Ймовірно тому, що більшість молодих бажають зіграти весілля в теплу пору, в зимовий період нерідко весільні послуги надаються з хорошими знижками. Також взимку виникає більше шансів домовитися про оптимальний час реєстрації в РАЦСі, придбати саме шикарне плаття, вибрати відмінне місце весільної прогулянки, дешевше орендувати зал для банкету. Крім того, взимку не буде нестерпної спеки. Єдиною проблемою може стати зимова погода, яка іноді приносить сюрпризи у вигляді снігу, що розтанув або ж сильних морозів.

Весна

Як вибрати день весілля ?Навесні також нечасто можна зіткнутися з чергами в РАЦСі, однак, потрібно враховувати, що в цей сезон більшість весіль припадає на певні «гарячі» дати. Так попит на одруження істотно зростає в дні після Пасхи (закінчується піст), наприкінці квітня (деякі наречені вірять у прикмети про весілля в травні). Бажаючи провести весільне торжество саме в ці дні, доведеться завчасно вирішити всі організаційні питання. В інший час «весільний бум» набагато нижче, завдяки чому вирішити проблеми з місцем проведення торжества, вибором фахівців, які допомагають зробити свято красивим, буде дещо простіше.

Літо

Як вибрати день весілля ?Влітку весілля грають набагато частіше, тому відчувається деякий дефіцит весільних послуг. За можливість провести торжество в теплу пору доведеться розплачуватися певними складнощами: досвідчені весільні агентства, кращі банкетні зали, хороші весільні авто, т.д., будуть нарозхват. Тому турбуватися про рішення цих питань потрібно якомога раніше.


Осінь

Як вибрати день весілля ?Осінній сезон сприятливо підходить для проведення весілля: погода не спекотна, багато весільні салони надають знижки, медовий місяць в оксамитовий сезон можна провести де завгодно, ціни на багато продуктів знижуються. Крім того, час відпусток закінчилося, значить, вдасться зібрати за весільним столом більшість гостей.

Уважний вибір дати проведення весільного торжества важливий, оскільки дозволить врахувати багато нюансів, почати своє сімейне життя не з неприємних сюрпризів, а з відмінно підготовленого торжества.

Можливо вам буде цікаво почитати:

Запитання - відповідь:

💗 Скільки часу потрібно для підготовки весілля?

💗 Зимою, весною, літом чи осінню?

💗 Весілля під час вагітності. Поради

💗 Схожі запитання пов'язані з датою весілля

0:00
+1