Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Планування весілля
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Планування весілля
Вибір дати весілля. Поради астрологів.

Поради астрологів

Усе більше молодих пар, плануючи дату одруження, звертаються за допомогою до астрологів та інших спеціалістів. Вважається, що невдало вибраний день народження нової сім'ї може негативно вплинути на подружнє життя молодят. Пропонуємо ознайомитися із загальними рекомендаціями щодо вибору дня, місяця й року одруження і бажаємо, щоб ваша сім'я народилася лише під щасливою зіркою!

Кожен день тижня, як вважають астрологи, має свою планету-покровителя. Понеділок - день Місяця. Створює дуже нестійкий емоційний клімат у сім'ї. Стосунки між подружжям будуть нестабільними, залежатимуть від зміни настрою когось із партнерів. Вівторок керується планетою агресії Марсом, яка може принести у життя нової сім'ї безліч сварок і непорозумінь. Середа може бути вдалим днем для одруження, якщо ви прагнете, щоб сімейне життя не надто сильно обмежувало вашу свободу. Меркурій, покровитель середи, сприяє ліберальним і дещо прохолодним стосункам у сім'ї. Правитель четверга Юпітер провокуватиме ревнощі і постійні з'ясування стосунків про те, хто в домі найголовніший. П'ятниця - день Венери, планети миру і гармонії. У сім'ї, створеній саме у п'ятницю, пануватиме мир і злагода. Субота - день, коли найчастіше влаштовують весілля, перебуває під покровительством Сатурна, планети обмеження й відречення. Сім'я, створена у цей день, може бути досить міцною, але потребуватиме від подружжя часто жертвувати своїми власними інтересами задля збереження стосунків. Неділя - день Сонця. Все, що створене під покровительством Сонця, приносить радість. Чоловік і дружина будуть підтримувати й надихати один одного в творчості й кар'єрі.

Як попереджають астрологи, не варто одружуватися у період ретроградного руху деяких планет, тобто коли певна планета обертається і рухається назад. Такі періоди, як правило, вказуються в астрологічних прогнозах чи астрологічних календарях. Так сім'я, створена в період ретроградної Венери, може швидко розпастися, бо почуття чоловіка і дружини будуть нетривалими. Одруження в період ретроградного Меркурія може бути пов'язане з безліччю непорозумінь і труднощів: утратою документів, організаційними проблемами, запізненням на церемонію. Такий початок сімейного життя впливатиме й на стосунки подружжя надалі: вони можуть стати більш прохолодними. Не варто одружуватися й у дні місячних і сонячних затемнень та в день після них - новостворену сім'ю, ймовірно, очікуватиме швидке розлучення.

Рiк одруження

Як відомо більшості молодих пар, несприятливим для одруження вважається високосний рік. З давніх-давен люди намагалися не одружуватися у цей період, та й у наш час кількість весіль у високосні роки значно менша. Наступний після високосного вважається роком вдови. Очевидно, це вірування пов'язані з часами воєн, які глибоко вкоренилися в людській пам'яті.

Можна мати різні погляди на те, наскільки сильно впливатиме вдалаий чи несприятливий день одруження на майбутнє сімейне життя. Але важко заперечити, що набагато важливіші для сімейного щастя взаємне кохання, спільні інтереси і гармонія у стосунках.

Повернутись до:

0:00
+1