Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Планування весілля
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Планування весілля
Вибір дати весілля і народні прикмети

Дата весілля повинна бути зручною для вас і гостей, проте якщо ви вірите в народні прикмети, тоді ця стаття для вас.

Дата весілля і народні прикмети


Якщо ви хочете вибрати дату весілля, орієнтуючись на народні прикмети, варто пам'ятати, що кожна пору року, місяць і день тижня мають своє значення.


Вибір дати весілля і народні прикметиВибір дати весілля і народні прикметиВибір дати весілля і народні прикмети

Пори року 

Зима

Кажуть, що весілля взимку - до непередбачених витрат. Якщо ви одружитеся в грудні, то ваша любов буде з кожним роком ставати все міцніше. Виходити заміж в січні не рекомендують - у народі вважають, що таке весілля - до раннього вдівства. Весілля в лютому обіцяє вам згоду і довіру в сім'ї. До речі, якщо весілля збігається зі святом Масляної, то і все подружнє життя пройде як по маслу. Доброю прикметою вважається, якщо в день весілля йде сніг - тоді в сім'ї буде достаток.

Весна

Добре одружитися навесні. Таке весілля обіцяє веселе життя і міцну любов. Вважається, що якщо дівчина вийде заміж в березні, то все життя їй доведеться прожити далеко від дому, в чужій стороні. В квітні - мінливий і непостійний місяць, тому шлюб, укладений в цьому місяці, теж буде мінливим і непостійним, удачу часом доведеться ловити за хвіст. Ну і всі знають приказку про те, що в травні одружитися можна - все життя будеш маятися. Травневе весілля - до можливих зрад.

Літо

Весілля влітку - до теплих і турботливих сімейних відносинам. Ідеальним місяцем для весілля вважається в червні. Після такого весілля все життя буде як медовий місяць. У липні починають дозрівати ягоди, а значить, сімейне життя буде, як кошик з різними ягодами, кислими і солодкими - будуть і щасливі моменти і не дуже. Можна призначити весілля на свято Івана Купала. Тоді чоловік і дружина завжди будуть купатися в достатку. Серпневе весілля допоможе молодятам не тільки зберегти любов на все життя, але й залишатися гарними друзями.

Осінь

Якщо одружитися осінню, то шлюб буде надійним і міцним. Спокійне, тихе і гармонійне сімейне життя забезпечить шлюб укладений у вересні.

Планувати весілля на жовтень не радять - життя буде важким. А ось одруження в листопаді обіцяє багатство і процвітання.


Щоб правильно вибрати дату весілля, зовсім необов'язково вірити в прикмети і передбачення нумерологів. Просто довіртеся своїй інтуїції і будьте щасливі!

Повернутись до: