Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Вибір професіоналів
Відкрити список розділів
Чи варто замовляти відео зйомку на весілля ?

Чи варто замовляти відео зйомку на весілля

Якщо раніше відповідь була рішучою "варто замовити відео", то сьогодні дуже багато думок по цьому питанні.

Ось основні причини, чому молодь не бажає замовляти послуги відеооператора:

1. Відсутність коштів

- "Відео раз подивилися, другий раз подивилися з родичами і забули на пару років. А фотоальбом дістали в будь-який час і показали гостям..."

Як правило молодята економлять на зйомці відео, мотивуючи себе, що відео їм не пригодиться, однак зекономлені кошти обов'язково потратять на інші свої потреби. Це можуть бути дорогі салюти, розкішніші зали, фотозона, виїздна розписка, шикарні лімузини, або дорожчі на 200$ послуги фотографа, який нічого кращого в кінцевому результаті не зробить дешевшого фотографа. Чому?

При таких обставинах господарює думка одна, а з часом нічого повернути назад не можна. Вирішувати вам.

2. Халтура на халтурі

Молодята витрачають багато часу на пошуки відносно недорогих операторів, однак замовити "професіонала" не зважуються. Давайте розбиратися в чому тут причина.

- "За що давати такі гроші 300-400$, якщо людей не видно, гості розмиті, фокус не попадає, камера трясеться наче знімає п'яний, звук неякісний, грає зовсім інша музика, нарешті музика зупиняється, а люди далі скачуть і махають ротами..."

Дуже справедливо сказано і час привітати за це операторів, які припинили знімати весілля камерою і перейшли на фотоапарат. Це не стосується кліпмейкерів та кількох операторів, які працюють разом над створенням одного фільму.

В якості переваги професіонали, які перейшли на зйомку фотоапаратом отримали якість та екномію по витратам на придбання техніки. А недоліків цілий букет: невловимий фокус, відсутність стабілізації, відсутність плавного зумування, погана якість звуку, перегруз звуку, різька зміна експозиції, зупинка будь-коли через перегрівання матриці або заповнення флешки, практично відсутність динамічної зйомки з рук, невміщання в кадр, обрізання голови.

300-400$ платити за вдалий кліп та невдале відео не варто! Навіть наявність квадрокоптера, слайдера та інших аксесуарів стабілізації не гарантують приємного перегляду відео в цілому. Потрібно вибирати не по кліпах, а дивитись повну версію весілля і крапка.

Порада

Відеозйомку варто замовляти. Це ваша історія і приємні спогади. Перед вами стоїть важкий вибір і ви повинні завчасно цікавитись і шукати собі виконавця. Є хороші талановиті оператори, але по кліпах вам їх не знайти. Ви повинні дивитися цілу версію весілля, щоб зрозуміти чи зможете ви переглядати потім це відео, оскільки хороший кліп може зробити будь-який спеціаліст. В кліпі ви не побачите жодних дефектів. А у повній версії навіть по перших 10 хвилин перегляду (без кліпів) ви відразу зрозумієте чи вартує обирати цього професіонала чи ні.

Вибрати відеооператора ви можете з нашого каталогу послуг

Не забудьте залишати правдиві відгуки операторам в нашому каталозі. В такий спосіб ви допоможете наступним молодим прийняти правильне рішення.

Запитання відвідувачів

Пов'язані теми в розділі "Планування весілля":

0:00
+1