Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Попередні розрахунки
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Попередні розрахунки
Послуги агенції

Весільне агенство

Продовжуємо планування в щоденнику

Планування весілля. Подаємо заяви в РАЦCНа даному етапі планування час опреділитись чи ви будете самі займатись плануванням весілля та пошуком всієї необхідної інформації (пошуком обслуговуючого персоналу) чи скористаєтесь послугами агенції. Рекомендуємо в повному обсязі ознайомитись зі статтею. Дізнайтесь чим займається весільне агенство, весільний координатор та організатор.

Чим займається весільне агенство ?

Агенство допомагає підготуватись та організувати ваше весілля, щоб саме свято було справжньою казкою, щоб ви відпочивали і насолоджувались святом.

Весільне агенство - це спектр всіх весільних послуг в одному офісі, починаючи від консультацій і закінчуючи організацією вашого весілля. Між магазином з весільними аксесуарами і весільним агенством велика різниця в тому, що в агенстві є менеджер, який знає про вас все, консультує та пропонує. Весільне агенство підходить людям, які не бажають свій час витрачати на пошуки кожної дрібнички, вони доручають це зробити людям, які постійно займаються цією роботою.

Кожне агенство обіцяє індивідуальний підхід до клієнта, але кожне агенство має своє бачення, свій смак, свій перелік професіоналів. Непрофесіоналів не буває, як і не буває поганих весільних агенств. Але порівнюючи роботу одного агенства і другого ви можете помітити, що інше працює краще. Ми схиляємо вас до думки відвідати кілька агенств, щоб опреділити з яким краще вам буде співпрацювати.

Весільна агенція надає таку послугу, як "організація весілля під ключ" .

Ви можете звернутись в агенцію з будь-яким бюджетом і просто розповісти менеджеру, який результат ви хотіли б отримати. Вам обов'язково порадять оптимальний сценарій, враховуючи ваші побажання і суму, яку ви готові витратити на своє свято.

Кілька таємниць про агенства

Посередництво від 10% на послугах

Послуги весільної агенції гарантують вам якісну роботу кожного із співробітників, яких вона пропонує. Однак деякі агенства, щоб працювати "повнофункціонально" користуючись своїм попитом залучають майже випадкових професіоналів заробляючи на такому лобіюванні інтересів від 10%. Виконавець надає зразок своїх робіт і каже ціну із запасом +10%, щоб розрахуватись з агенством за рекламу. Якщо агенство бере завдаток замість виконавця - це і є сума, в якій вже заробіток за майбутню послугу отриманий.

Термін "пустити по колу" знайомий ?

В інших агенціях об'єднуються коло професіоналів. Якщо один з бажаних вами професіоналів буде зайнятий, то він переадресує вас до товариша по агенції так ніби його товариш виконує цю роботу "один до одного" як ваш бажаний.

Мало в яких агенціях є штатні фотографи, оператори, ведучі які працюють на одну фірму. Це малоймовірно. Агенція може скупити дві-три машини для весільного кортеджу, займатись прикрашанням залу, флористикою і т.д. Всі інші послуги можете взяти до уваги, але не спішіть з вибором, адже на цьому вибір не обмежується. Адже мало яка агенція відкрита для професіоналів і розглядає їх кандедатуру, оцінює їхню роботу. А для чого їм на це свій час витрачати. За таку роботу відразу захочеться отримати свої 10%. Переважно в агенції збираються коло друзів професіоналів, це однодумці, люди з спільними інтересами, які мають спільну ціль. Іноді така згуртованість навіть краща для розвитку креативу та саморозвитку. Однак одне коло професіоналів від іншого кола буде відрізнятись і саме тому на зациклюйтесь, а маючи час, знайомтесь на нашому сайті та на інших сайтах з іншими професіоналами. Щодо вибору на нашому сайті: у нас є "любимчики" але в підвищенні позиції ми ніяк їм не сприяємо. Всі знаходяться в однакових умовах. Вибір професіоналів здійснюється через меню "Каталог послуг"

Обов'язково ознайомтесь як правильно оцінити роботу професіонала ?

Чи можливо обійтись без весільного агенства ?

Так. Потрібно самостійно перечитати багато корисної інформації. І якщо на підготовку до весілля ви виділили мінімум місяць-два-три (пів року), то цілком можливо обійтись без агенства. Просто потрібно серйозно поставитись до планування весілля.

Якщо ж ви не повністю довіряєте весільним агенціям, можете скористатися послугами професіонала, в обов'язки якого входить повний контроль над проведенням весілля. Тобто він буде супроводжувати і організовувати всі найважливіші етапи вашого свята, враховуючи найменші дрібнички. Завдяки цьому, на найвищому рівні пройдуть такі моменти, як вінчання і церемонія одруження, фотосесія і прогулянка пам'ятними місцями… Дуже важливо скласти угоду з координатором та розпорядником, де буде обмовлено усі повноваження.

Весільний координатор

Весільний координатор, або розпорядник - це людина, яка працює у день вашого весілля. Він ознайомлений із сценарієм, орієнтується у всіх послугах, які замовлені у підрядчиків і фактично координує їх роботу. Він перевірить чи приїдуть вчасно перукар, візажист і ваш букет. Зкоорденує роботу фотографа і допоможе у всіх форс-мажорних ситуаціях. Він потурбується про те, щоб до вашого прибуття у ресторан були готові всі декорації, столи правильно розставили, були розставлені усі посадкові картки для гостей, зкоординує подачу усіх страв відповідно до сценарію, номери шоу-програми, допоможе ведучому. Будь-які питання, які обов'язково виникнуть, будуть звертатись саме до координатора, а не до вас. Вам тільки залишиться відпочивати і насолоджуватись весільним днем. Тому найважливіший обов'язок весільного координатора - це дарувати вам спокій та впевненість. Весільний координатор - це ваш найкращий друг і помічник в день вашого весілля.

Весільний організатор

Весільний організатор працює над підготовкою до весілля від самого початку. Організатор відповідає за всі послуги: від ресторану до візажистів і фотографів. Організатор допоможе Вам у виборі стилю весілля, кольорової гами, допоможе обрати ресторан та всіх підрядчиків. Із весільним організатором процес підготовки стане для Вас цікавим і приємним процесом, але дорожчим на вартість його послуг.

0:00
+1