Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Попередні розрахунки
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Попередні розрахунки
Як порахувати витрати на весілля

Як порахувати витрати на весілля

Якщо у вас є багатий спонсор, тоді наступний абзац пропускаємо.

Найперше молоді збираються з батьками, щоб обговорити відкрито фінансову спроможність. Відразу визначаються хто з сторін яку частку може внести. Переважно сторона молодої оплачує запрошених гостей молодої, а молодий своїх гостей. Бувають варіанти коли хтось спроможніший бере на себе більші витрати. Все у ваших руках. Можна домовитись хто з сторін яку послугу буде оплачувати. Але найперше потрібно вийти на загальну суму приблизних витрат, щоб усвідомити, як далі ці кошти розпреділити.

Кількість гостей

Все починається з простого - зошит, ручка і вписування родичів, кумів, однокурсників чи співробітників, найкращих друзів, сусідів і т.д. Далекі родичі чи здалека, варто чи не варто з переліченого списку - вам видніше. Сучасна молодь починає змінювати традиції перетворюючи весілля на вечірку для молоді. Ви себе будете комфортно відчувати, якщо це будуть бажані гості, а не вимушені. Практично запрошують близьких родичів і близьких друзів. Адже без молоді весілля абсолютно скучне.

Впевнено

Підсумовуємо кількість гостей. Запасні (викреслені) гості можуть знову бути вписані, якщо виясниться, що хтось не зможе приїхати на весілля. Також визначіться чи дітям робити окремо дитячий стіл чи будуть сидіти разом з батьками.

За формулою

Більшість молодят розраховують попередні витрати на весілля як математичне рівняння.

Заг.Сума = к-сть гостей * вартість місця + послуги + купівля

Взнаємо середні ціни на весільні аксесуари та послуги. Віднімаємо результат від Заг.Суми (фінансової спроможності) і отримаємо залишок, який можна розділити на відому вартість одного місця в банкетному залі.

Визначивши кількість гостей також врахуйте, що:

  • на ціни впливає пора року;
  • через пів року може бути незначне знецінення національної валюти;
  • гості несуть подарунки і гроші (це ваша страховка);
  • непередбачених дрібних витрат є більше ніж ви собі уявляєте

В перспективі розвитку сайту ми постараємось більше розписати цю статтю, а можливо навіть розробити конструктор-калькулятор.

Кредит

Правило №1

Ніколи не зв'язуйтесь з кредитами. Позичені гроші треба віддавати ще й з процентами. Іноді важко віддати, наживаються вороги і ціла купа неприємностей.

Хочу розповісти про зовсім інший кредит

Деякі ресторани беруть лише завдаток. Повну суму можна віддати в кінці забави. Таким чином ви не витрачаєте свої кошти на закупку продуктів, лише купляєте те, що вам скажуть: спиртне і можливо м'ясне, торт, фрукти... Фактично весілля організвати підсилу кожному. Головне, щоб заклад не вимагав всі кошти перед самою забавою.

Згадується випадок, коли молоді поїхали на фотосесію. Ми пропали на півтори години і всі дуже хвилювались чому так довго нас не було. А врахувати ще дорогу, то ми пропали на добрих дві години. Але й на тому не скінчилось. Молоді в машині рахують гроші, перекладають в одну купку, записують хто скільки з гостей дав, і загальну суму готують, щоб розрахуватись в кінці забави з рестораном, з обслуговуючим персоналом, з музикантами, фотографом, оператором, тамадою та іншими людьми, які обслуговують весілля.

0:00
+1