Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Підготовка нареченого
Відкрити список розділів
Як вибрати краватку ?

Як вибрати краватку ?

Постараємось охопити повністю все про краватку в одній статті. Ви дізнаєтесь про різновиди чоловічих краваток та значення кольорів. Якщо вас цікавить підбір весільного одягу та атрибутів під стиль, тоді ознайомтесь спочатку з даною статтею, а потім перейдіть в розділ "Стиль весілля". Також на нашому сайті є розділ "Стрічка весільних новин", в якому користувачі соціальної мережі ВКонтакте викладають свої фото з весілля і ви маєте можливість переглядати ці світлини в зручному форматі.

Різновиди чоловічих краваток і як їх підібрати ?

Краватка здатна виділити самий непомітний костюм та підкреслити статус і професію чоловіка. Є такі різновиди краваток: класична, віндзор, регат, "шість і сім складань", метелик, аскот,bolo, пластрон, шарпей та інші.

Класична краватка – довга краватка. Це найвідоміший вид краваток серед чоловіків. Ширину потрібно вміти правильно підібрати. До прикладу, широка краватка підійде худішому чоловіку, а стандартна ширина краще підійде чоловікам з низьким ростом.

Краватка Віндзор та Регат - це різновид класичних краваток. На фото добре видно чим вони відрізняються.


Віндзор відрізняється від звичайної класичної краватки довжиною та шириною. Краватка віндзор переважно довша та ширша.


Краватка Регат – має готовий фабричний вузл, який не потрібно зав'язувати. Тримається краватка з допомогою застібки, яка знаходиться ззаду.

Краватка «Шість і сім складань» - цей вид краватки без внутрішньої підкладки, а товщина і щільність досягається за рахунок декількох складань краватки.


Краватка «метелик» відрізняється від попередніх моделей краваток. По зовнішньому вигляду й справді нагадує метелика. Метелик одягають під фрак, смокінг, або класичний костюм. В моду ввійшли сорочки з відповіним коміром під метелик, щоб вигляд був досконалий (фото №3).Краватка «Аскот» - урочиста прикраса, яку чоловіки носять, які грають в гольф, а також це популярна краватка для весілля. Раніше краватку носили з костюмами-візитками та сюртюками.


Краватка «Bolo» - святковий варіант. Шкіряний шнурок з рухомою брошкою. Такий вид краватки обирають лише самі смілі і модні чоловіки, які хочуть підкреслити свій стиль і ярку індивідуальність.


Краватка «Пластрон» - для більш урочистих заходів. Краватку Пластрон носять з жилетом і скріплюють шпилькою з перловою головкою.


Краватка «Шарпей» - краватка з своєрідними складками в районі вузла. Цей вид краватки носять чоловіки в діловому стилі і в casual стилі. Популярний вид краватки у шотландців.

Як підібрати чоловічу краватку ?

Підбираємо краватку під стиль весілля

Вид краватки обирайте до своїх уподобань опираючись на свої відчуття. Для стилізованого весілля підбирайте колір, який бажаєте виділити. З основним кольором необхідно визначитись. До прикладу якщо обрали колір червоний, тоді дружби (свідки) одягають чорні (темно-сині) костюми і червоні краватки, дружки червоний колір підкреслюють або платтям червоного кольору, або на руці можуть мати стрічки чи бутоньєрки з червоними відтінками. Будь-який стиль можна підкреслити, виділити чи доповнити обравши відповідну краватку. Не будемо дуже вглублятися зараз. Покажемо декілька фото. Також рекомендуємо відвідати каталог "Стиль весілля" і переглянути "Стрічку весільних новин".

яскраві тони

ніжні, пастельні тони

строгий тон

Яку краватку одягнути молодому на весілля ?

Ми не будемо ставити молодих в якісь певні рамки. Якщо бажаєте ярко виразитись, то й вибирайте відповідні моделі з яркими тонами чи контрастом. Кожна людина окрема індивідуальність, всі весілля не повинні бути однаковими. Сміливо обирайте, те що вам до вподоби, радьтеся з рідними та друзями і виглядайте гарно, а наша справа показати вам варіанти, які можливо наштовхнуть вас на ідею. Бажаємо успіху у виборі і продовжуємо тему далі.

Значення кольорів краватки

Будь-який з перелічених кольорів краваток підходить на весілля, якщо правильно поєднати відтінки костюма і краватки.

Червона краватка – це яскравий варіант, який буде виділяти чоловіка з натовпу. Але згідно з діловим етикетом, краватку червоного кольору не можна одягати керівникам або особам, що займають високі пости. В глобальному маштабі червоний колір краватки означає силу та владу. Часто краватки червоного кольору одягають президенти могутніх країн.
Бордова краватка відмінно підходить для сімейних заходів і свят, а так само для ділових зустрічей. Це класичний колір чоловічого краватки.


Чорна краватка підкреслює строгість. До речі таку ж краватку одягають офіціанти, адміністратори, охорона та інший персонал.


Синя краватка - так само, як і бордова краватка, є класичним варіантом. Застосовується для повсякденного використання.

Блакитна краватка – відмінний варіант для святкової зустрічі або ділової зустрічі у вільній обстановці.

Коричнева краватка - підходить для повсякденного використання. Але відповідно до бізнес-етикету коричнева краватка - не найкращий вибір для ділових переговорів.

Сіра краватка так само є хорошим варіантом для повсякденного використання. Але краватки таких кольорів потрібно підбирати так, щоб вони не надавали обличчю хворобливий вигляд. Краще вибирати більш насичені відтінки сірого кольору.

Біла краватка асоціюється з чистотою.

Краватку з малюнком або візерунком потрібно носити тільки з однотонними сорочками і костюмами, інакше є ризик виглядати дуже безглуздо. І потім, багатобарвні краватки можуть підкреслити недоліки зовнішності чоловіка. Будьте обережні в своєму виборі.

Запитання відвідувачів:

Наступна тема:

Схожі запитання

  • Як вибрати галстук нареченому ?
0:00
+1