Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Запитання - відповідь
Відкрити список розділів
  • Запитання - відповідь
Як вибрати колір чоловічого костюма ?

Запитання - відповідь

Як вибрати колір чоловічого костюма ?

Ця стаття описує значення кольорів чоловічих костюмів з точки зору психології до повсякденного використання (це загальна інформація). В цій статті відстутні поради щодо стилю весілля та підбору відповідного костюму до даного стилю.

Яким повинен бути колір чоловічого костюма ?

Найважливішою складовою зовнішнього вигляду будь-якої людини є колір. Численні дослідження проведені в області психології кольору, доводять його вплив на повсякденне життя. Колір може впливати не тільки на ваш настрій, але також і на сприйняття Вас іншими людьми: членами сім'ї, друзями, партнерами, колегами та клієнтами.

Вибираючи колір чоловічого костюма корисно знати про вплив окремих кольорів:

Чорний костюм

Глибокий чорний - це колір влади, тим більше в поєднанні з білим. Одягаючись повністю в чорний можна відчувати себе в безпеці, проте таке поєднання може мати на увазі відсутність уяви. Чорний може бути відчуженим і байдужим, так що надягати костюм чорного кольору не найкращий варіант, якщо хочете домогтися від співрозмовника відкритості.

Сірий костюм

У бізнесі костюм сірого кольору характеризує більш доступну формальність, ніж костюм чорного кольору. Сірий також говорить про «у надійних руках», обдуманому і збалансованому вирішенні. Важлива особливість кольору - це обов'язкове поєднання з контрастним кольоровим акцентом щоб уникнути непомітності і догляду на другий план, якщо, звичайно, це не ваша мета.

Коричневий костюм

Показати своє дружнє ставлення, опинитися «своїм у дошку», ви можете за допомогою костюма коричневого кольору. Колір розслабляючий, але іноді може здатися нудним, якщо не змішувати його з іншими квітами.

Бежевий костюм

Залежно від прийнятого дрес-коду у вашій компанії, бежева колірна гамма може бути заміною для чорно-коричневих протягом літа. Ці відтінки доброзичливі і особливо корисні в середовищі, де люди повинні відкриватися і обмінюватися ідеями. Костюм бежевого кольору - кращий варіант для суспільства новаторів.

Білий костюм

Костюм білого кольору означає чистоту і свіжість. Слід надавати перевагу відтінки від м'якого білого до слонової кістки і крему. Пом'якшити білий так само допоможуть текстуровані тканини. Костюм білого кольору схожий на уніформу, тому рекомендується розбавляти кольоровими аксесуарами.

Синій костюм

Хочете встановити довіру, вказати на вашу надійність і авторитетність, тоді вибирайте костюм синього кольору. Це найбезпечніший і універсальний колір, так як подобається і чоловікам, і жінкам. Однак на увазі передбачуваності може натякати про консервативність.

Рожевий костюм

Костюм рожевого кольору передає м'якість і співчуття, в його світлих відтінках. Більш насичений тон в поєднанні з темним діловим костюмом надає авторитетність і гарантує особливу увагу на зустрічі. Як і червоний колір, яскраві відтінки рожевого неможливо ігнорувати.

Червоний костюм

Бути наполегливим і наполегливим допоможе костюм червоного кольору. Червоний - колір енергії, ідеально підходить в ситуаціях, коли хочете показати, що ви впевнені в собі і в управлінні. Зверніть увагу, що якщо червоного забагато, то його можна інтерпретувати як агресію, а не напористість, в залежності від вашої мови тіла і тону голосу.

Фіолетовий костюм

Костюм фіолетового кольору означає творчість і чутливість. Варто враховувати, що цей творчий сигнал не йде на компроміс з ситуацією. У своїх більш легких формах: бузок, фіалка - сприяє загальному відчуттю розслабленості.

Зелений костюм

Колір природи - зелений. Він передає відчуття спокою, рівноваги та впевненості. Костюм зеленого кольору може бути альтернативою костюму сірого кольору. У той час, як світлі тони надають можливості для сорочок і аксесуарів (краватка, шарф).

Жовтий костюм

Як колір сонця, костюм жовтого кольору може підняти ваш дух. Він передає енергію, оптимізм і позитивний характер. Яскравий жовтий привертає увагу аналогічно червоному.

Помаранчевий костюм

Костюм оранжевого кольору асоціюється з фізичним задоволенням і пристрастю. Теплі тони жовтогарячого кольору передають тепло і впевненість. Так само, як з червоним і жовтим, оранжевий буде привертати до себе увагу оточуючих. Однак, неправильно підібраний колір може виглядати дешево.

Світліші тони костюмів, допоможуть виглядати доброзичливим і відкритим. Наприклад, костюм світло-синього кольору, світло-зеленого кольору, синьо-зеленого кольору, жовтувато-коричневого кольору.

На закінчення

Обдумано вибирайте бізнес-одяг і тоді колір чоловічого костюма буде працювати на вас. Немає хорошого або поганого кольору, просто деякі кольори є більш придатними до певної ситуації в певній обстановці. Колір є потужним інструментом, не нехтуйте зайвою перевагою в бізнес-комунікаціях і Вас точно чекає успіх!

Як можна використовувати колір для передачі потрібної інформації оточуючим ?

У психології, колір чоловічого класичного костюма, значиму роль грає відтінок кольору, його насиченість:

  • Якщо Ви хочете виглядати більш авторитетним, використовуйте більш темні, «глибокі» кольори у вашому одязі.
  • Середньо насичені, нейтральні відтінки роблять вас більш дружнім і доброзичливим.
  • Світлі відтінки в одязі роблять вас більш демократичним і менш загрозливим. Такі кольори краще використовувати в соціальних ситуаціях.

Відтінок костюма підбирається в залежності від ваших планів на день

Проведення презентації

Для залучення і утримання уваги слухачів виберете авторитетний образ. Для цього підійде темно-синій колір костюма, біла сорочка з акцентом на колір аксесуарів - краватка, шарф.

Проведення зустрічі

Якщо ваша мета - залучити до дискусії всіх учасників, то найкращим варіантом буде поєднання нейтральних відтінків з базовим кольором. Відмовтеся від костюма червоного кольору.

Домінування на зустрічі або презентації

Привернення більшої уваги до себе: включіть трохи червоного або яскраво-жовтого в свій образ. Людям буде складно ігнорувати вас.

Повернутись до теми:


0:00
+1