Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Відкрити список розділів

Голодний Микола

Ресторан галицької кухні

Має дві бенкетні зали:

1 - на 200-250 осіб, обладнана звуком та освітленням

2 - на 50 осіб, з каміном, відеоекранамиЄ можливість підготовки тематичного весілля під ключ (зокрема лемківські, бойківські, гуцульські забави)

Ціна: від 1200 грн.
Контакти:
(032) 232-96-06
Замовити
Дізнатись більше...
Заявку надіслано . Ми до вас зателефонуємо.
Замовити
Дізнатись більше
ВІДГУКИ
Микола
4 роки тому
Прошу адміністрацію також надати відповідь та прокоментувати таку ситуацію.

16 січня 2017 року ми, відвідувачі вашого типу "ресторану" прийшли на обід. відразу на вході офіціантка чи рецепціоніст, і як може виявитись зараз "стажер" при вході сказала, що до нас вхід у верхньому одязі заборонений!!!

незважаючи на те що мій верхній одяг це шкіряний піджак, та окрім легкого светра іншого одягу у мене не було, так як користуюсь автомобілем. Мотивуючи, що згідно законодавства я порушую правила знаходження у приміщеннях.

коли я вимагав розмови з адміністратором, прийшов хлопчина, який нам яро та самовіддано нам доводив, що це приватний заклад і всі зобов’язані дотримуватись його правил.

прошу звернути також увагу вашим адміністраторам, що ви не приватний заклад. заклад ви публічний, проте приміщення знаходиться у приватній власності. Проте мене як клієнта закладу харчування ваша організаційно правова форма ні форма власності не цікавить. Оскільки діяльність публічних закладів спрямована на отримання прибутку.

потім у розмові адміністратор почав погрожувати, що коли одяг знаходиться у них в залі, то відповідальності за збереження речей вони не несуть. А це вже дуже вважаю нагло та непрофесійно. Оскільки саме в залі є спеціально відведене місце для одягу. Вішаки. ФОТО ДОДАЄТЬСЯ. Також згідно, якраз законодавства України, адміністрація несе відповідальність за збереження речей, окрім цінних, що не здані у камери схову. І всякі таблички та попередження обслуги тут ні ролі, ні ваги не мають.

При чому гардероб знаходиться на другому поверсі. Дякую що не на четвертому. Особливо та опція цікава для курців, оскільки бігати вверх вниз весело та цікавою.

Потім мені навіть принесли письмову вимогу чи лист… про неможливість вішати одяг в залі!!! ФОТО ДОДАЄТЬСЯ

Ніде і світі, та навіть в Україні я такого, ще не зустрічав. Максимум вважаю клієнт має бути проінформований про наявність гардеробу, проте вимагати здати його приватну власність, у місце з доступом сторонніх осіб це вже вирішувати власнику одягу, та між іншим вашому клієнту. Цікаво чому ж так персоналу кортить отримати доступ до чужого одягу та речей?

Тому виникає ряд питань: яке законодавство я порушив у шкіряному піджаку, нащо приватному закладу тоді клієнти, коли закінчиться хамство обслуги, нащо вішаки та місце для одягу у залі, чи має право встановлювати персонал ще якісь типу правила та вимоги?

Буду дуже вдячний за відповідь.

ВСІ ФОТО ДОДАЄТЬСЯ.

Можете надати письмову відповідь також: terces@bk.ru
Залишіть відгук Фото з події
Які ваші емоції?
Ваша оцінка
1
2
3
4
5 зірок
Додайте до 5 фото з події
Назад
Опублікувати без фото
Голодний Микола
Ресторан галицької кухні
Має дві бенкетні зали:
1 -...
Поділіться у соц.мережах: