Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Відкрити список розділів

Віктор Симчич

VIKTOR-STUDIO відповідає за Ваші найкращі спогади!

Зйомка, монтаж будь-якої складності:- весілля;- урочисті події;- презентаційні фільми;- відеокліпи;- рекламні ролики і т. д.

Ціна: від 12000 грн.
Контакти:
Фото
Відео
Контакти
ВІДГУКИ
Іван Алла
1 рік тому
Величезне ДЯКУЮ нашому відеографу , я думала , що відео буде гарне , але воно просто ідеальне та шикарнюче. Все підібрано чітко , найкраща музика , всі найкращі моменти передано вдало , це те відео яке не перемотується , а дивиться на одному диханню і я серйозно)Все,як я люблю .Маючи рік часу підготовки до весілля, я переглянула сотні відеографів і знайшла вас .Завдяки вам у нас тепер є неповторні відео : наше Love story , весільний кліп та відео з дозйомки.І ще з вами було дуже весело )Дякуємо
2020-02/1580749125_2200x1483.jpeg|||2020-02/1580749137_1466x2200.jpeg
Ігор Віта
1 рік тому
Отримали наш весільний фільм, були приємно вражені якістю ведення зйомки, відео, звуку та монтажем. Фільм передав всі важливі , яскраві моменти нашого весілля, все професійно змонтовано.
Назар Таня
1 рік тому
Раді, що вибрали саме його, як оператора нашого весілля. Під час церемонії операторі непомітно, гарно організована робота. Все весілля зробили шикарно, динамічної і легко. Не впустили жодного важливого і веселого моменту. Дуже задоволені. Рекомендуємо всім.
Відповідь від Віктор Симчич
1 рік тому
Щиро дякую)
Юрій Софія
1 рік тому
Дуже вдячні за крутий весільний фільм) З вами під час зйомки легко та вільно себе почували весільний фільм мега крутий - всі традиції збережені так як ми і хотіли), пісні влучно підібрані)Таке відео хочеться дивитись знову і знову)Дуже вдячні вам за збережені емоції
Залишіть відгук Фото з події
Які ваші емоції?
Ваша оцінка
1
2
3
4
5 зірок
Додайте до 5 фото з події
Назад
Опублікувати без фото
Віктор Симчич
VIKTOR-STUDIO відповідає за Ваші найкращі спогади! Зйомка, монтаж...
Поділіться у соц.мережах: