Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Відкрити список розділів

Віктор КВН Присяжнюк

Я знаю і зможу зробити ваше весілля, день народження, корпоратив чи просте застілля, без якогось приводу - веселим і смішним! Виступаю у концертних залах, ресторанах, клубах, саунах і на природі! Конкурси, інтерактиви з гостями, тематичне весільне камеді,веселий відеоролик на мультимедійному екрані з фото молодих, звичаї та багато іншого, чого ви забажаєте!

http://vk.com/prysiajnukviktor

Ціна: від 3000 грн.
Контакти:
(097) 875-66-93
Замовити
Дізнатись більше...
Заявку надіслано . Ми до вас зателефонуємо.
Замовити
Дізнатись більше
ВІДГУКИ
Володя
5 років тому
Працювали одного разу на одному весіллю - дуже гарний тамада - рекомендую!!!
Ганна
3 роки тому
Не рекомендую!!!!! Було весілля в суботу, приїхав Вітя не зовсім тверезий, попросив в господині кафе, 100грам, щоб похмелитись, перед весіллям!!! Як проводив весілля словами не описати, між заходами взагалі спав в машині, докінця весілля був уже п'яний і були змушені його відправити, навіть не довівши його, на наступну суботу в тому ж кафе знову в нього було весілля, на яке він не з'явився, вимкнув телефон, а замість себе відправив хлопину, який був змушений за декілька годин "в'їхати" в сценарій, а в моєї знайомої він виманив гроші за весілля начебто на операцію мамі, вимкнув телефон, не відповідає в вк і не повертає гроші.
Відповідь від Віктор Присяжнюк
3 роки тому
між заходами працюють музиканти..а тамада має час відпочити))))...щоб я недовів весілля--це відверта брехня..я памятаю це весілля ))))..і думаєте що я незмігби сам собі придбати горілки щоб похмелитись..а просив)))))...якщо людина самавідмовляється від моїх послуг ,завдаток не повертається незалежно від суми...але все рівно прошу пробачення у всіх ,кого образив...
Залишіть відгук Фото з події
Які ваші емоції?
Ваша оцінка
1
2
3
4
5 зірок
Додайте до 5 фото з події
Назад
Опублікувати без фото
Віктор КВН Присяжнюк
Я знаю і зможу зробити ваше весілля, день народження, корпоратив...
Поділіться у соц.мережах: