VESILLA.com.ua
Весілля
Відкрити список розділів

Олег

Весільний фотограф у Львові, Україні та за кордоном.

Вільно розмовляю англійською та польською мовами.

Приєднуйтесь в інста kolos_photography

Сайт kolosphotography.com

Ціна: від 15000 грн.
Контакти:
Замовити
Дізнатись більше
💬 ВІДГУКИ
Оля
4 роки тому
Хочемо щиро подякувати Вам, за вашу роботу. Коли переглядали нашу весільну фото-книгу, направду кажучи важко згадати і передати всі емоції, які ми переживали в цей момент, це були і радість, сміх та навіть сльози...сльози тому що це свято було таке важливе для нас, а ваша робота на деяку мить повернула нас в цей чудовий день!!! Ви допомогли зберегти нашу маленьку казку на цих чудових фотографіях. Щиро вдячні Вам!!!!! Бажаємо Вам успіхів!!!!
Назар Вікторія
6 місяців тому
Професіонал своєї справи! Дуже дякуємо за чудові фотографії, які передали усі емоції весільного дня)) Крім того, що Олег талановитий фотограф, він ще й дуже привітна і приємна у спілкуванні людина! Було надзвичайно легко і весело з ним працювати)) Щиро рекомендую!))
Олег Марія
6 місяців тому
Дуже класна та легка у спілкуванні людина. Дуже швидко знаходить спільну мову з будь-ким , а це багатого вартує. З першої хвилини розташувати нас , та наших гостей до себе . Хоча перед весіллям , вживу жодного разу не бачились, а розмова була тільки по телефону . Олег дуже щирий та цікавий , з ним можна поговорити на будьяку тему. На протязі цілого весілля , підтримував нас, знав коли і що нам сказати , що б нас трошки розвеселити . Професіонал своєї справи, чітко знає що ,коли і як він повинен робити . З якого ракурсу та де буде краще зробити фото і як буде гарно виглядати. Дуже легко та невимушено підказував , як поводити себе на фото Весільний день для нас завжди залишиться дуже Важливим днем , а переглядаючи фото, кожного разу переживаємо всі ті емоцї , які були в той день ️ Олег зловив всі наші найкращі та найщиріші моменти , зумів зробити безцінну згадку для нас та наших гостей . Що до кінцевого результату фотографії - то вони просто нереальні , кожне фото хочеться переглядати кожного разу все знову і знову . Жодного разу не пожаліли, що вибрали саме Олега . Мій чоловік не дуже любить фотографуватись , та на дозйомку не хотів їхати. Але після знайомством з Олегом, сказав що з ним поїде
Залишіть відгук Фото з події
Які ваші емоції?
Ваша оцінка
1
2
3
4
5 зірок
Додайте до 5 фото з події
Назад
Опублікувати без фото
Олег
Весільний фотограф у Львові, Україні та за кордоном. Вільно...
Поділіться у соц.мережах:
Кожне нове відвідування (із зовні) збільшує сторінці рейтинг
0:00
+1