Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
За місяць до весілля
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля За місяць до весілля
Фінальний подарунок, або як яскраво і ефектно завершити весілля

Весільний сюрприз або креативне і яскраве завершення весілля

 • Якщо весілля заплановано гуляти до ранку (до 2-6 ночі), тоді все нижче запропоноване переважно не в кінці весілля, а близько 23:00. Сприймаймо це як сюрприз.
 • Якщо весільна програма розрахована приблизно до 23:00, тоді будемо розуміти нижче поради, як для завершення весілля.

Як можна яскраво завершити весілля, або сюрприз серед весілля: цікаві ідеї

Повітряні кульки

Запуск у небо повітряних куль, наповнених гелієм або воднем, може стати дуже цікавим і романтичним завершальним елементом весільної програми.

Варіанти запуску повітряних кульок:

 • Перед тим, як відпустити в небо, гостям можна запропонувати на самих кульках або на прикріплених до них на стрічках (невеликих картках) написати побажання молодій парі. Вражаюче виглядатиме запуск повітряних куль контрастного кольору. Наприклад, у молодят вони будуть червоні, а у гостей - білі.
 • Можна запускати повітряні шаріки найбільш відповідної колірної гами (для весілля), або підготувати повітряні кульки зі світлодіодами, які будуть підсвічувати нічне небо.
 • Цікавим варіантом завершення весілля може стати повітряна куля-сюрприз. Для цього велику кулю наповнюють маленькими кульками різного кольору і формами, пелюстками троянд, конфетті. Таких великих куль-сюрпризів можна підготувати кілька і підвісити їх до стелі банкетного залу. У потрібний момент велику кулю проколюють, в результаті з неї розлітається в різні боки і повільно падає на молодят і гостей все, чим вона була наповнена. Цікавий і ефектний кульмінаційний момент забезпечений.
Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля

Запуск вінків на воду

Якщо весілля проходить поблизу водойми, при цьому підходить обраний стиль весілля "Етно" чи "Еко", на завершення весільного вечора можна запустити на воду вінки, загадавши при цьому заповітні бажання. Це може бути великий спільний вінок або вінок від кожного гостя. Виконати їх можна з польових трав, квітів, а всередині встановити запалену свічку. Таке завершення весілля буде дуже душевним і романтичним. Вінки можна замінити запуском на воду паперових корабликів чи тарілочок. Туди гості можуть поставити папірці з побажаннями.

Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля
Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля

Небесні ліхтарики

Оригінальним та недорогим фінальним подарунком стануть небесні ліхтарики. Небесні ліхтарики діють за принципом повітряної кулі. Пальник, закріплений в нижній частині, не лише розігріває повітря, щоб підняти ліхтарик, але й освічує достньо кулю, яку добре видно на висоті у вигляді яскравої зірочки. Паперовий ліхтарик піднімається до висоти 400 метрів і приблизно летить 20 хв. Небесні ліхтарики можна запускати також в день. Існує дві форми ліхтариків: купольна та у вигляді серця. Найбільш відомі кольори: рожевий, малиновий, червоний, фіолетовий, синій, зелений, жовтий, оранжевий.

Як яскраво і ефектно завершити весілля

Бенгальські вогні

Ще одним ефектним фіналом весілля можуть стати бенгальські вогні, які мають багато переваг:

 • вони безпечні, їх можна давати навіть дітям;
 • можна використовувати і в приміщенні, і на вулиці, причому навіть у вітряну погоду;
 • завдяки відносно невисокій вартості, їх використання для завершення весілля - не проблема.
Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля Як яскраво і ефектно завершити весілля

Варіантів використання бенгальських вогнів безліч, наприклад:

 • Їх можна використовувати як самостійна прикраса весілля, так і як доповнення до інших видів спецефектів.
 • Під час фінального танцю гості, взявши в руки бенгальські вогні, можуть зробити гарний іскристе коло навколо пари молодят.
 • Можна попросити гостей вишикуватися в живу алею, по якій наречений і наречена зможуть красиво покинути весілля по світлій «дорозі кохання».

Феєрверк

Незабутнім фінальним акордом радісного весілля зможе стати феєрверк. Таке феєричне шоу, в супроводі романтичної музики, подарує вам і вашим гостям море позитивних емоцій, запам'ятається своєю грандіозністю на все життя. В каталозі піротехніка можете замовити необхідні феєрверки.

З можливих різновидів таких спецефектів можна замовити:

 • Наземні феєрверки (фігурки, фонтани, обертається піротехніка, красиві написи). Таке видовище, висотою не більше 5-7 м, не поступається за красою висотному феєрверку. Крім того, наземні конструкції можна розмістити, наприклад, уздовж доріжки, якою наречений і наречена будуть покидати ресторан.
 • Парковий феєрверк. В даному випадку піротехнічні заряди середнього калібру вилітають на відносно невелику висоту - не більше ніж 50 м.
 • Висотний феєрверк. Снаряди розкриваються високо в небі і утворюють красиві різнокольорові фігури, створюючи при цьому неймовірне видовище.
 • Комбінований. Якщо дозволяють умови місця, де проходить весілля, види салютів можна комбінувати. Спеціаліст по піротехніці має спеціальний програматор, який по запрограмованій черзі запускає феєрверки. Це найкращий і найдорожчий варіант.

Красиве вогняне шоу

Оригінально, яскраво, дуже видовищно завершити весільний вечір можна за допомогою вогняного шоу. Ефектний номер з вогняними трюками, динамічною музикою, захоплюючою пластикою професійних артистів виглядає масштабно і видовищно, створює просто феєричний настрій. Молодята зможуть не тільки насолодитися , але й отримати на пам'ять дивовижні фотознімки на фоні палаючих вогнів фаєр-шоу. Зрозуміло, що таке шоу потрібно замовляти заздалегідь, при цьому важливо обумовити всі особливості програми. Якщо шукаєте професійних спеціалістів, скористайтесь каталогом. Перейдіть за посиланням шоу-програма.

Важливі поради спеціалістів

Поради фотографа

Будь-який з запропонованих варіантів завершення весілля - це можливість отримати приголомшливі весільні фотографії. Але щоб «зловити» дуже красиві й ефектні моменти, зберегти їх найкращим чином, варто заздалегідь попередити фотографа про заплановані ідеї.

Поради відеооператора

Обираючи феєрверк знайте, що феєрверк який дуже високо летить і середньої висоти феєрверк дуже відрізняється по цінах, але на відео виглядають однаково, тому що навколо ніч і нема з чим порівняти масштаб цього феєрверка. Оператор змушений підзумувати його, щоб вмістити на весь екран.

Якщо ви замовили холодні вогні, тоді узгодьте з оператором, щоб він порадив вам як йти чи повернутись, щоб ваші лиця (а не лише спини) були на фоні цих заворожуючих вогнів. Навіть якщо це буде вам сюрпризом та несподіванкою, то незабудьте повернутись до гостей обличчям, та подарувати один одному поцілунки, а відеоператор та фотограф збережуть ці моменти.

Холодні вогні у закритому примішенні дуже димлять. Якщо не має хорошої витяжки, то буде тривалий час сильний туман і гості будуть змушені терпіти неприємний запах.

Поради завідувача ресторану

При запуску небесних ліхтариків (китайські ліхтарики) слід бути максимально уважним і не запускати у повітря браковані ліхтарі, які можуть зайнятись у повітрі. Також не запускайте їх у дуже вітряну погоду поблизу споруд, дерев'яних будинків чи чогось легкозаймистого. Також в дощ чи сніг, ліхтарики не можуть нормально взлетіти і можуть наробити лише шкоду.

Поради ведучого

При запуску повітряних куль потрібно враховувати особливості місцевості і погодні умови. Адже в разі сильного вітру чи опадів, наявності поблизу висотних будівель або дерев вони не зможуть набрати висоту і доставити максимум задоволення від видовища. На цей випадок потрібно передбачити запасний варіант завершення весілля.

Замовляти вогняні шоу або феєрверки вартує виключно у перевірених організацій. Тільки фахівці зможуть врахувати всі особливості місця проведення весілля і створити по-справжньому динамічне і яскраве шоу. Крім того, який би варіант завершення весілля ви не вибрали, важливо потурбуватися про безпеку гостей.

Щоб фінал весілля вийшов дійсно чудовим, потрібно його не лише заздалегідь продумати, але й обговорити з усіма задіяними на весіллі фахівцями: тамадою, діджеєм, фотографом, відеооператором. І що особливо важливо, потрібно дізнатися у адміністратора ресторану чи кафе, чи дозволені заплановані заходи на території їхнього закладу. Наприклад на початку 2015 року в Україні гучні феєрверки можна запускати лише до 23:00. Як повідомляють власники банкетних залів, їх можуть оштрафувати за поданням однієї заяви в міліцію.

Гарний, креативний фінал весільного вечора стане переходом для молодят до нового етапу життя. Проявіть фантазію, і цей яскравий, красивий момент запам'ятається вам як дивовижний початок щасливого сімейного життя.

Поради музикантів

Якщо ви запускаєте холодні вогні без послугів спеціаліста, обов'язково прослідкуйте, щоб кожен заряд був направлений строго вертикально вгору. Зафіксуйте їх до землі чи до підлоги оскільки вони легко опрокидуються. Особливо будьте уважні в приміщенні. Не підпускайте близько дітей до заряду, поясніть їм, що не можна торкатись дротів та торкатись до акомулятора.

0:00
+1