Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Спільна підготовка
Відкрити список розділів
Як вибрати банкетний зал для святкування весілля

Обираємо банкетний зал для святкування весілля

Весільна церемонія є важливою подією у житті молодої сімейної пари. Постає питання: де ж бенкетувати? Спробуємо розібратись у всіх тонкощах.

З чого усе починається?

Давайте все добре обміркуємо, щоб не робити зайвих рухів в умовах обмеженого часу.

Визначіться із точною кількістю гостей. Скромне весілля, у вигляді малої та тихої вечірки, на котру ви плануєте запросити лише ваших самих найближчих родичів обійдеться вам у декілька столиків в кафе. Якщо ж ви плануєте святкування більш ніж на 35 осіб, тоді необхідно завчасно замовити відповідне приміщення.

Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Важливим моментом під час пошуку зали є ознайомлення з ціновими пропозиціями на обслуговування банкетів. Раптом вам вдасться віднайти щось більш економічно оптимальне та вигідне. Лише не забувайте приказки: Скупий платить двічі. Робіть усе розумно і не давайте волю емоціям.

Знаходьте в нашому каталозі послуг банкетний зал який вам до вподоби. На сайті не має абсолютно всіх закладів, а лише присутні зали та ресторани, які самостійно зареєструвались. Ми й надалі допомагатимемо вам, навіть, якщо ви оберете послуги за межами нашого сайту.

Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Перевіряйте відгуки

На інших сайтах відгук може написати будь-хто. Навіть адміністрація не зможе перевірити чи зареєстрований відвідувач являється реальним замовником чи це виконавець пише фейковий відгук, щоб закріпити свою репутацію.

Виявити неправдиві відгуки можливо. Проаналізуйте активність відгуків та стиль написання. Уважно порівняйти відгуки на сторінці виконавця та його сусіда в каталозі. Для порівняння, 5 відгуків в одного виконавця і нуль у 10 інших виконавців по сусідству має викликати як мінімум підозру. Крім цього реальні люди пишуть не завжди грамотно, не ставлять коми, не звертають уваги на пропущений відступ (пробіл), можуть написати коментар не використовуючи великої літери. Кожен допис, якщо реальний, має свій стиль граматики та запас слів.

На нашому сайті відгуки можуть залишити тільки реальні замовники. Ми переписали повністю код на сайті і тепер, щоб написати відгук потрібно:

 • завчасно зареєструватися як замовник;
 • ми завжди телефонуємо та уточнюємо інформацію;
 • в календарі відмічається зайнятість і виконавцю не вигідно відмічати собі зайнятість, коли він насправді вільний, адже тоді він може втратити ймовірне замовлення;
 • після проведення весілля замовник може написати відгук;
 • ми також телефонуємо до замовників після весілля і просимо залишити відгук усний або на сайті.
Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Чи порекомендують вибраний вами ресторан (банкетний зал) ваші друзі? Запитайте близьких, родичів, друзів, тих хто уже мав нагоду відсвяткувати таку церемонію. Можливо вам підкажуть про переваги чи недоліки цього закладу, розкажуть про відношення, про кухню та персонал. Також не забудьте залишити відгук про обраний вами зал після весілля.

Зателефонуйте

Порадившись і опреділившись із закладом вам необхідно зателефонувати та домовитись про зустріч. По телефону обов'язково перепитайте ціну. Вона не повинна відрізнятись суттєво від опрелюдненої ціни на сайті. Якщо ціна відрізняється на нашому сайті повідомте нас і ми перевіримо, приймем рішення: визначимо нові позиції банкетного залу в каталозі не дивлячись на рейтинг.

Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Зустріньтесь та обговоріть всі питання

Важливим при обговоренні є першочергове питання: "Що входить в ціну?". Адміністратор закладу має розповісти достатньо про послуги, щоб не виникало додаткових запитань. Однак ситуації бувають різні і готовим потрібно бути до всього.

 • Обговоріть із адміністрацією ресторану мінімальне меню виходячи з однієї особи.
 • Що є обов'язковим у меню ресторану, а що можна принести свого з дому?
 • Чи зроблять вам знижку, якщо ціни за термін очікування суттєво зростуть?
 • Повідомте заплановану кількість гостей.
 • Врахуйте максимальну вмістимість залу.
 • Постарайтесь орендувати абсолютно увесь зал. Уточніть, яка необхідна мінімальна кількість гостей для оренди цілого залу?
 • Дізнайтесь які є варіанти розміщення святкових столів, оцініть скільки простору залишеться для танців.
 • Де буде знаходитись фуршетний стіл? Де може розміститись фотозона та інше?
 • Які є варіанти декорування залу?
 • Чи дозволить керівництво закладу додатково прикрасити зал і як саме? Що можна використовувати? Чого не дозволяється? Які матеріали для кріплення слід використовувати, а які заборонено?
Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Ви можете спробувати поторгуватися. Адміністрація піде вам на зустріч, якщо причина зменшення ціни буде вигідна двом сторонам. В іншому випадку настирливо випрошена знижка перетвореться в недопрацювання, яке може зіпсувати вам настрій.

Дата повинна не обговорюватись, а чітко бути затвердженою. Час можна корегувати за тиждень до урочистої події. В залежності від традицій та попереднього планування ви повинні мати уяву на яку годину замовляти зал.

Внесіть завдаток, запишіть у свій блокнот всі умови та домовленості. Після банкетного залу ви займаєтесь пошуком виконавців (фото, відео, ведучий, музикант...). Відразу займіться запрошенням гостей на весілля. Буває так, що деякі гості по певній причині не можуть прийти чи приїхати, тому кількість гостей для банкетного залу також можна корегувати, але не в останній день.

Ось здавалось би, що усі деталі згадано. Проте дрібниці лише почнуть виповзати на світ і намагатимуться дошкуляти вам як завгодно. Давайте, по мірі можливостей оминемо ці перешкоди.

Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Важливі моменти

 • Зверніть увагу на інтер'єр та якість обслуговування.
 • В темному приміщенні можливо буде комфортно, але на фото та відео збережеться мало цікавого. Тому освітлення має бути достатнім. Для тесту сфотографуйтесь на свій телефон та гляньте на якість фото.
 • Зверніть увагу на кількість обслуговуючого персоналу. Його повинно бути достатньо.В деяких закладах, щоб зекономити кошти, адміністрація відпускає частину персоналу після півночі. Якщо ви торгуєтесь, оплатити за працю в повній мірі немає чим і адміністрація повинна викручуватися з цієї ситуації. Однак, якщо ви оплачуєте в повному обсязі - обговоріть про персонал детально.
 • Якщо залів у приміщенні є кілька, ви зобов'язані знати, коли і який саме банкет відбуватиметься у їх стінах. Адже, можуть виникати накладки: їхні музики перекрикуватимуть ваших, а їх гості тих, котрі прийшли до вас і створиться непотрібний шум, котрий додасть святкуванні незручності. Не вірте на слово, якщо вам розповідають про чудові акустичні умови та дорогу шумоізоляцію.
 • Зверніть увагу чи є паркувальний майданчик для авто. Звісно краще, якщо паркінг охороняється та задіяна система відеоспостереження.
 • Необхідно потурбуватись про місця для курців. Бажано, щоб було окремо спеціальне місце для потреб паління. Переважно для таких місць відводять балкони, веранди, сад, тощо.
 • Зверніть увагу, що у теплу пору року вам слід потурбуватись про холодні напої, яких повинно бути достатньо.
 • Не забудьте замовити стіл для: музикантів, фото, відео, тамади (ведучого), ді-джея - для виконавців, які працюють з вами дуже тривалий час. Навіть якщо водій автобуса вас чекає до ранку, потурбуйтесь, щоб людина не була голодна. Стіл можна накривати як окремо від гостей так і разом.
 • Більшість ресторанів дають вам можливість розрахуватися в кінці весілля. Ви повинні мати гроші в повній мірі приготовані для розрахунку з усіма. Але в дуже критичній ситуації ви можете розпорядитися коштами, які вам подарують в день весілля і це краще ніж зичити в банку під проценти. На такий критичний момент повинні бути родичі, які в разі чого позичать вам необхідні кошти. Радимо не ризикувати так і робити весілля тоді, коли ви спроможні розрахуватися з усіма без зайвих ризиків.
 • Дуже добре, якщо адміністрація запропонує скласти договір. Однак не дуже темою договорів переймайтесь, бо в Україні при нашій теперішній владі жодна з сторін в реформованому суді та поліції нічого толком не доб'ється. Усна домовленість це також договір.
 • Увага! Повернення авансу повне чи часткове можливе тільки з вагомих причин. Неповернення авансу може аргументуватися надто пізним повідомленням, втратою інших ймовірних замовлень та закупкою продуктів, або інвестуванням коштів в покращення інтер'єру, тощо... Якщо ви бажаєте забрати аванс через те, що вас обманули, сповістіть нас також змістовним листом.
Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

Сам собі ревізор

Якщо вам сподобався певний заклад, по можливості проведіть розвідку. Відвідайте цей заклад, як звичайний відвідувач. Це дасть змогу провести найретельнішу перевірку та отримати відгук від самого себе, що буде максимально правдивим та актуальним. Романтична вечеря у двох здатна відповісти на безліч запитань, зокрема:

 1. На скільки смакують страви?
 2. Наскільки якісна робота персоналу?
 3. Яка атмосфера закладу?
 4. Розвідайте абсолютно все (і про туалет також)
Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал

З середини у вас буде достатньо часу, щоб краще роздивитись обстановку та й саме приміщення. Реально оцінити розміри. Обов'язково зверніть увагу на привітність персоналу. У випадку, якщо персоналу платять мінімум - це буде відобрадатись на настрою людини і радості на обличчі ви не побачите. А уявіть весь персонал змучений і сердитий, точно як в приказці "Дешево і сердито". На весіллі всі повинні бутив хорошому настрої, щоб жодна фотографія не була зіпсована.

Якщо у вас є певні зауваження то спробуйте обговорити їх у ввічливій формі із адміністратором ресторану. Таким чином вам вдасться зрозуміти чи дійсно можна мати справу із цим закладом.

Обираємо бенкетний зал Обираємо бенкетний зал