Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Весільні традиції
Відкрити список розділів
Підв'язка нареченої

Підв'язка нареченої

На яку ногу нареченій потрібно одягати підв'язку ?

- Наречена одягає підв'язку на праву ногу

Що означає слово підв'язка ?

В перекладі з французької мови, підв'язка означає ризинку (гумку), підколінну западину, яка служить для підтримки панчохи. Сьогодні підв'язка являється елементом весільного наряду нареченої. Раніше цей предмет одягу застосовувався жінками повсюдно в повсякденному житті. З допомогою підв'язки панчохи тримались на нозі. Підв'язка прикрашена мереживними квіточками і бантиками. Носять її вище коліна. У Північній Америці молода наречена одягає дві підв'язки. Одну над коліном, а другу чуть вище першої. Підв'язка, що на правій нозі, називається «щасливою». Саме її наречений по теперішнім традиціям знімає зубами з ноги дружини і кидає неодруженим хлопцям. Друга підв'язка називається «солодкою» або «медовою». З цією підв'язкою наречена розлучається в першу шлюбну ніч. Пізніше чоловік зберігає цю розкішну річ як талісман.

Підв'язка нареченої Підв'язка нареченої Підв'язка нареченої

Звідки походить традиція кидати підв'язку ?

Традиція кидати підв'язку виникла в 14-му столітті завдяки забобону поширеному в Європі. Люди щиро вірили, що частинка одягу нареченого або нареченої принесе в їхній будинок успіх і любов. Під впливом алкоголю, знаходилось чимало нахаб, які старались зірвати підв'язку з ніжки нареченої. Тому з ноги нареченої підв'язку може зняти лише закоханий чоловік. Вважається, що чоловік, який зловив підв'язку скоро одружиться і буде щасливий в шлюбі.

Підв'язка нареченої Підв'язка нареченої Підв'язка нареченої

Гарний фінал

Наречений кидає підв'язку неодруженим хлопцям. Хто зловить - того незабаром чекає вдале одруження.

Підв'язку потрібно знімати після:

  • Знімання вельону
  • Кидання весільного букету неодруженим дівчатам

Цнотлива альтернатива

Замість підв'язки наречена знімає бутоньєрку (букет з піджака) нареченого і вручає її нареченому. Він в свою чергу кидає бутоньєрку неодруженим хлопцям.

Поради

  • Підв'язка повинна гармоніювати з панчохами і туфлями.
0:00
+1