Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Як залишити відгук на сайті?

На сайті vesilla.com.ua будь-який відвідувач сайту може залишити позитивний відгук, або висловити своє невдоволення виконавцю весільних послуг. Коментарі без поважникх причин не видаляються.

Написати відгук (музикантам, фотографу, відеооператору, тамаді, ведучому та іншим)

Щоб залишити відгук необхідно бути авторизованим (здійснити вхід) або заповнити всі обов'язкові поля:

  • ім'я
  • адреса скриньки
  • текст повідомлення

Залишаючи відгук зверніть увагу, що адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі, або частину коментарів у випадку, якщо вони не відповідають переліченим нижче вимогам.

На сайті заборонено:

  • писати повідомлення, які не стосуються змісту статті чи контексту обговорення
  • ображати і погрожувати в адресу відвідувачів, виконавців чи адміністрації
  • негативно висловлюватись в коментарях, використовуючи ненормативну лексику, принижуючи людську гідність, розпалюючи міжнаціональну ворожнечу
  • спамити, а також рекламувати будь-який товар чи послугу інших ресурсів, ЗМІ чи подій, які не відносяться до контексту обговорення

Цінність і достовірність інформації

Цінним відгуком вважається відгук, в якому вказано ваше ім'я, час (дата весілля), місце (святкування), описана ваша роль на весіллі (хто ви: гість, батько, мати, наречена...) та зміст вашого задоволення чи невдоволення.

Позитивні відгуки не завжди бувають достовірним і на даному етапі розвитку сайту ці відгуки важко перевірити. Адміністрація сайту не звертає уваги якщо виконавець сам себе похвалить представившись вигаданим гостем. Однак так вічно не буде.

Негативні відгуки видаляються автоматично адміністрацією сайту, якщо вказана скринька не підтверджена відвідувачем, який написав відгук. Скринька повинна бути підтверджена протягом 48 годин з моменту подання запиту адміністрації сайту. Адміністрація має право задати додаткові уточнюючі запитання для вияснення деталей по факту незадоволення відвідувача, на які потрібно дати обов'язково відповідь протягом відведеного терміну. Якщо інформація виявляється достовірною і адміністрація переконується в тому, що негативний відгук написаний людиною, яка справді була на весіллі і незадоволена певними діями чи якістю наданих послуг, тоді цей відгук гарантовано залишається на сайті без права на його видалення іншою особою.

Сайт Vesilla.com.ua гарантує анонімність автора, який написав відгук та ні в якому випадку не розголошує: номер телефону, адресу електронної скриньки та інші уточнюючі дані.

Часті запитання:

Як видалити відгук ?

0:00
+1