Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Як завантажити відео на сайт

Як завантажити відео на сайт

По правильному буде не завантажити відео, а відвантажити (upload), бо ви не скачуєте відео (download), а навпаки розміщаєте його на сервері.

Наш сайт підтримує відео платформу YouTube та Vimeo. Саме на одну із цих мереж ви можете відвантажити своє відео. По завершенні вивантаження на YouTube (Vimeo), ваше відео буде знаходитись у них. Однак, маючи посилання на це відео, ви можете ділитись ним на багатьох ресурсах інтернету. Ми не маємо можливості зберігати надзвичайно великі об'єми інформації і також не можемо забезпечити відповідну швидкість для стабільного перегляду, тому нам потрібне лише посилання на ваше відео з YouTube або Vimeo.

Навчимось працювати з YouTube

Авторизація (інформація новачкам)

Як і будь-який інший сайт, YouTube вимагає авторизації користувача. Без цього ніяк. Уявіть собі, що ви гуляєте містом, а навколо вас всі люди ходять в однакових масках і ви не бачите їхнього лиця. Ви повинні зустрітися з наприклад Іваном Івановичем і передати йому конверт, однак як ви можете передати коверт якомусь незнайомцю в масці? Ви ж повинні про цю людину хоч щось знати. Ви повинні бачити його в лице. Вірно ? Власне тому й авторизація скрізь потрібна. Ви відвантажуєте на YouTube своє відео як авторизований користувач і також маєте право на його редагування і навіть знищення. Ніхто крім вас не може цього зробити.

Для авторизації будь-який сайт потребує логін (унікальний ідентифікатор) і пароль (захист). В якості логіну YouTube хоче скриньку на GMAIL. Доречі почтова скринька GMAIL це продукт компанії GOOGLE і маючи цю почтову скриньку ви будете мати доступ до всієї продукції GOOGLE: YouTube, Календар, Контакти, Документи, Оповіщення і дуже дуже багато різних цікавих додатків. Якщо у вас не має скриньки на GMAIL, вам необхідно її створити. Тут не має нічого страшного. Ми допоможемо вам її стоврити. Одже, якщо ви новачок і бажаєте самостійно впоратись, не бійтесь, а просто натисніть сюди.

Вважаємо, що у вас вже є скринька GMAIL. Введіть адресу YOUTUBE.COM і натисніть кнопку "Ввійти". Тепер для авторизації ви знаєте, що потрібно ввести назву своєї скрині (або телефон) і підтвердити вхід паролем.

Як завантажити відео на сайт

Ви успішно авторизувались на Ютуб каналі. Натисніть на іконку "Додати відео" (стрілочка вгору). Після цього ви можете перетянути із "мій комп'ютер" відео файли прямо сюди, або натиснути на "Виберіть файли для завантаження" і вказати файл з комп'ютера який буде вивантажено на сайт Ютуба. Зверніть увагу на елемент поле зі списком, в якому можна вибрати публічність відео:

  • відкритий доступ - видно всім + відео попадає автоматично в пошукову систему
  • доступ по посиланню - відео видно лише тим, з ким ви поділились посиланням
  • обмежений доступ - це відео буде вашим приватним. Його ніхто крім вас не зможе побачити
  • відкладена публікація - це відкритий доступ, який буде доступний всім з вказаного вами дати та часу
Як завантажити відео на сайт

Після вивантаження відео, всі вивантажені вами файли будуть знаходитись в "Творчій студії". Щоб туди попасти, натисніть на круглу іконку справа вгорі, а потім "Творча студія".

Як завантажити відео на сайт

Творча студія на перший погляд може здаватися складною, однак управління студією є надзвичайно доступне і зрозуміле. По замовчуванні на моніторі відображається "Панель управління". В лівій стороні є окрема панель з опціями. Вам необхідно вибрати "Менеджер відео".

Як завантажити відео на сайт

Менеджер відео показує всі ваші завантажені відео у вигляді списку. Натиснувши на картинку відео, ви перейдете до перегляду відео. А натиснувши на назву відео, ви перейдете в режим редагування. В режимі редагування можна змінити назву відео, опис та багато інших параметрів. Зробіть назву відео зрозумілою всім і для того, щоб вставити це відео до нас на сайт перейдіть в режим перегляду, натиснувши на картинку відео.

Як завантажити відео на сайт

Взагалі на сайт ви можете вставляти будь-яке відео, навіть якщо ви не знаходитесь в творчій студії і навіть якщо це відео не належить вам. З творчою студією ми вас ознайомили, щоб ви орієнтувалися в просторі Ютуб і могли керувати власними відеофайлами. Ми показали простий спосіб знайти своє щойно завантажене відео і зараз покажемо як ним поділитись. В режимі перегляду, під відео знаходиться посилання "Поділитися".

Як завантажити відео на сайтЯк завантажити відео на сайт

На моніторі з'явиться URL текстове посилання, яке вже навіть виділене. Залишається лише копіювати його. Для цього натисніть правою кнопкою миші по цьому посиланні та виберіть "Копіювати", або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+C. Згорніть ваш бравзер і поверніться до сайту "Весілля" та вставте в поле копійове посилання. Для цього натисніть праву кнопку миші в полі і виберіть "Вставити", або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+V

Як завантажити відео на сайт

Вставивши ютуб посилання на наш сайт, натисніть на кнопку "Додати відео". Чуть нижче повинно з'явитися ваше відео. В режимі "Редагування інформації" ви не можете переглядати це відео. В цьому режимі можна лише додавати відео на сайт, знищувати їх та сортувати. Для сортування достатньо перетянути картинку відео мишкою і відпустити де вважаєте за потрібне. По завершенні не забудьте натиснути "Зберегти". Тепер на вашій сторінці відвідувачі зможуть бачити перелік доданих вами відео та переглядати їх.

Vimeo

Увага! Vimeo більше не підтримується нашим сайтом, оскільки цей сервіс став платним. На всякий випадок ми залишаємо пораду для Vimeo.

Сервіс Vimeo працює ідентично:

  • Реєстрація чи авторизація на Vimeo
  • Вивантаження відео
  • Копіювання готового посилання на відео
  • Вставка посилання до нас на сайт.

На момент написання цієї статті (допомоги), сервіс Vimeo лише англомовний, тому ми не будемо вас озадачувати детальним описом, оскільки YouTube має ряд переваг і жодної переваги нами не помічено у Vimeo.

0:00
+1