Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Реєстрація в Google

Реєстрація в GOOGLE

Нагадаємо, що Гугл всі свої сервіси об'єдав однією авторизацією. Достатньо знати як зайти на свою власну скриньку і вам підконтрольні всі додатки Гугл. Доречі зараз майже всі смартфони та планшети також вимагають авторизації Гугл, щоб полегшити вам життя.

Дизайн сервісу Гугл може в будь-який момент змінитися, тому ми ознайомлюємо вас з основою, а далі ви повинні орієнтуватися самостійно. Ми покажемо вам комп'терну версію сайту. З мобільною версією, сподіваємось, ви зможете розібратися самостійно.

Заходимо на почтову скриньку GMAIL. Для цього вводимо в бравзері .com (великі/малі літери - не має значення). Перейовши за цим посиланням ви побачите або свої листи (у випадку якщо ви вже авторизовані), або сторінку для аворизації (якщо ви тут вперше).

Одже, якщо ви тут вперше, тоді вам буде зарпопоновано наступне:

Реєстрація в Google

Гугл пропонує авторизуватись ввівши адресу скрині або телефон. Але якщо ви нічого не створювали, тоді вам потрібно створити. Ми шукаємо кнопку або посилання "Реєстрація". В даному випадку на цій сторінці нічого не знаходимо, тоді тиснемо "Інші варіанти".

Як бачите на наступному фото після натиску на "Інші варіанти" також "Реєстріції" нема, але є посилання "Створити акаунт" - це те саме. Натискаємо на це посилання.

Реєстрація в Google

Натискаємо кнопку "Далі".

Заповняйте всі необхідні поля (справа) і по завершенні натисніть "Далі". Запасну адресу скрині можна не вводити, якщо у вас її немає.

Наша порада:

Ім'я користувача (назва скрині) пишіть t380960001122, тобто номер вашого телефона, який замість "+" починається з літери "t". Перевага такої назви скрині наступна:

  • Скриня повинна бути унікальна (ні в кого не повинно бути аналогічної назви). Завдяки номеру телефона - вона вже унікальна!
  • Ви її не забудете
  • Ви легко зможете її продиктувати по телефону, не пояснюючи сто раз, як іноді буває (Буква "ес", Света, така як долар "S")
  • Назва скрині на стільки сподобається вашим колегам, що вони самі захочуть створити настільки легку назву
Реєстрація в Google

Якщо ви зробили все вірно, тоді ви повинні побачити політику конфіденційності. Не лякайтесь, прокручуйте текст до низу, або натисніть синю стрілочку "вниз".

Реєстрація в Google

Прийміть умови реєстрації, тим самим ви підтверджуєте, що ви ознайомились з вищеописаним текстом.

Реєстрація в Google

Реєстрація заверена. Вас вітають. Переходьте до сервісу Гугл.

Реєстрація в Google

Далі вам стараються продемонструвати як працює сервіс. Що і де знаходиться. Як користуватись. Натискаєте "Вперед" аж до завершення.

Реєстрація в Google

Ось так виглядає ваша почтова скринька. Якщо б ви були авторизовані з самого початку, то ви б бачили цю сторінку але з своїми листами. Зараз вам написали три листа від Гугл. Ви можете клацнути по будь-якому, щоб почитати і в будь-який момент видалити, натиснувши галочку напроти кожного листа і натиснувши на іконку "корзина" (видалити)

Реєстрація в Google

Також в режимі перегляду будь-якого листа є також кнопки "Видалити" (іконка "корзинка"). Знак оклику озачає "Спам". Цю кнопку слід натискати лише у випадку, якщо вам надокучають листи і ви б не хотіли їх більше отримуваи.

А зараз зверніть увагу куди вказує стрілочка. Ця кнопка містить вибрані додатки Гугл, серед яких є YouTube та Календар, заради яких ми створили дану тему, щоб допомогти вам розібратися з цими продуктами.

Реєстрація в Google


Реєстрація в Google

Сподіваємось, ви навчились реєструватись. А для авторизації в Гулл потрібно лише написати скриньку, наприклад t380960001122@gmail.com та пароль, який ви придумали для захисту. Зараз дозволяють замість скриньки вводити номер свого мобільного телефону.

Для виходу з акаунту потрібно натиснти на круглу іконку справа вгорі і натиснути "Вийти". Вихід потрібний, якщо на одному комп'ютері чи пристрої є кілька різних скринь, можливо навіть різних людей.

Якщо ви завантажите фотографію, тоді кругла іконка завжди буде з фотографією, а друзі, маючи записано скриньку або номер телефону в своєму смартфоні будуть також в своїх контактах бачити цю фотографію і також коли ви до них телефонуєте. Завантажити фото ви зможете самостійно, знайшовши сміливість ознайомитись з незнайомими кнопочками. Експерименти не нашкодять вашому комп'ютеру чи смартфону.

Реєстрація в Google