Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Запитання - відповідь
Відкрити список розділів
  • Запитання - відповідь
Яка необхідність підключення календаря зайнятості ?

Запитання - відповідь

Яка необхідність підключення календаря зайнятості ?

Відповідь на це запитання адресується всім партнерам нашого сайту.

Солідність

Кожна солідна компанія чи досвідчений професіонал має замовлення наперед. Календар зайнятості доносить важливу інформацію відвідувачам, майбутнім замовникам. Відштовхуючись від календаря, замовники можуть планувати дату свого весілля, або обирати спеціалістів, які не зайняті на вказане число. Сайт Весілля.ком.юа продуманий таким чином, щоб не відображати в пошуку спеціалістів, які зайняті на заплановану дату весілля. Тим самим ми економимо один одному дорогоцінний час. В каталозі й надалі будуть відображатись всі спеціалісти без вийнятку, а календар зайнятості, при відкритті сторінки партнера, буде показувати місяць, ідентичний місяцю майбутнього дня весілля, вказаного замовниками.

Про календар

Заради зручності і економії вашого часу ми скористались найвідомішими рішеннями Google та Yandex компаніями. Адже Google Календар використовується практично на всіх відомих мобільних пристроях. Календарі сторонніх виробників встановлюються у вигляді додатків, які також працюють з Google. Все, що потрібно зробити для автоматичної синхронізації - на мобільному пристрої підключити "обліковий запис" (учетную запись), тобто авторизуватись ввівши скриьнку GMAIL та вказавши свій пароль. Якщо ви користуєтесь почтовою скринькою GMAIL на телефоні, то у вас вже все підключено.

Чому на сайті Весілля календар відрізняється від календаря Google ?

Зверніть увагу, що ми не використовуємо встроєний iframe-код від Google чи Yandex. Ми читаємо ці дані з Гугл (Яндекс), відображаємо в свому стилі і беремо ці дані до уваги, використовуючи їх для пошуку.

Чи зобов'язані ви заходити на наш сайт, щоб внести зміни в календар ?

Можна користуватись лише нашим календарем на сайті, однак ми бачимо ряд великих переваг Google календаря. Google календар має велику перевагу в тому, що він є практично в кожному сучасному телефоні та планшеті. До прикладу, вам телефонують, ви домовляєтесь з клієнтом і тут же в телефоні в звичному календарі бронюєте дату святкування. Як тільки телефон (планшет) попаде в зону інтернет, дані автоматично синхронізуються, а наш сайт автоматично отримає ці дані і розмістить на вашій сторінці. Друга перевага Google календаря в тому, що ви можете крім нашого сайту використати iframe код календаря і розмістити на іншому вашому сайті, але він буде мати лише інформаційний характер. Третя перевага - це нагадування у вигляді розсилань почти. Мобільні пристрої завчасно нагадують про подію звуками та вібро сигналами.

Стимул

Ваш рейтинг та позиція в каталозі залежить від календаря та зайнятості. Чим більше у вас замовлень - тим вищий ваш рейтинг. Це один з реальних методів, де підкрутити фейками рейтинг буде не вигідно, оскільки забронювавши відповідну дату партнер випадає з пошуку на цю дату. Обійти рейтинг накопичений за рахунок календаря можуть лише партнери, які окремо доплачують за рекламу та позицію. Календарний рейтинг і включення вашої анкети в пошук почнуть працювати за самий мінімальний тарифний пакет. Повністю безкоштовними у нас залишаються каталоги послуг. Перевага пошуку - підбір спеціалістів до потреб замовників з сортуванням "хто ближче, той перший в списку". Пошук створює великі навантаження на сервери, тому ми змушені перенести його в платний пакет, щоб мати змогу розширяти функціонал сервісу.

Відгуки і календар тісно взаємозв'язані

Відгук може написати кожен, однак довірятимуть відгукам справжніх клієнтів. Ці відгуки відрізняються і знаходяться завжди вгорі. Умови появи таких відгуків наступні: відвідувач реєструється на сайті, вказує дату святкування та місце святкування, знаходить спеціаліста, просить його контактні дані, підписує прайс-угоду, партнер підтверджує замовлення, після весілля реальний замовник може написати відгук. Доречі відгуки реальних людей видалити неможливо.

Конкуренти вас не зможуть промоніторити

Якщо ви забороните повний доступ до календаря, тоді календар буде показуватись лише зареєстрованим замовникам. Молодята реєструючись вказують дату свого святкування. І календар буде відображати лише місяць ідентичний місяцю дня святкування, вказаного молодятами. Перехід на інші місяці буде відключено. Однак багато заручених незнаючи точної дати весілля спочатку цікавляться спеціалістами, ресторанами, а тоді вже планують дату весілля. Також закривши повний доступ до календаря ви не будете мати змоги створювати альбоми виконаних робіт (описаних нижче).

У нас є ще плани на календар

Альбом з фото, відео та музикою переважно використовується зараз як портфоліо. Однак партнер матиме змогу ще створювати альбоми виконаних робіт. Створити такий альбом можна буде лише через календар, якщо вказана дата вже в минулому. Відвідувач буде бачити архів у вигляді списку, а також в календарі буде бачити відповідні іконки з фото біля певних дат.

Як підключити Google календар на сайті Vesilla.com.ua ?


0:00
+1