Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Запитання - відповідь
Відкрити список розділів
  • Запитання - відповідь
Що таке боа ?

Запитання - відповідь

Що таке боа ?

Боа - довгий вузький і пухнастий шарф з хутра або пір'я, який обвивають навколо шиї кілька разів.


Увійшов у моду на початку дев'ятнадцятого століття. Своє ім'я він отримав від назви удава, бо носили шарф на шиї. З тих пір боа є частиною костюма світської левиці. Цей елегантний аксесуар сприймався як доповнення до суворого плаття епохи ампір. Його витончені вигини підкреслювали шию, плечі і декольте своєї господині, словом, все те, що мода періоду ампір, вважала за необхідне продемонструвати.

Спочатку цей шарф носили великосвітські дами з вечірніми сукнями, простим провінційним дворянка він був недоступний, дівчатам також не рекомендували носити боа.

У перше десятиліття дев'ятнадцятого століття боа виготовлявся з дорогого хутра - соболя, лебединого пуху, страусиного пір'я. Пізніше, до кінця 19-го століття, цей аксесуар став доступний всім верствам суспільства, але виготовлявся він з дешевих матеріалів.

Боа неодноразово входив і виходив з моди. Його популярність повернулася в період романтизму (30-ті роки 19-го століття), потім в епоху модерну на початку двадцятого століття, ну а потім про нього згадали модельєри в 70-ті роки ХХ століття.

І сьогодні подібний шарф одягають для виходу в театр. Також боа доповнений блисками, різнокольоровими вставками користується успіхом у любителів гламуру, а також зірок екрану і сцени.

Ну і звичайно боа став додатковим аксесуаром на весілля, щоб влітку прикрасити плечі нареченої, аби надати вишуканого та елегантного образу молодій. Стильні витончені образи збережуть на фото весільні фотографи під час романтичної прогулянки.
Пов'язана з темою публікація: Аксесуари нареченої: стиль, гармонія, краса (планування весілля)


0:00
+1