Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Запитання - відповідь
Відкрити список розділів
  • Запитання - відповідь
Де взяти весільну сукню ?

Запитання - відповідь

Де взяти весільну сукню ?

Перед вибором весільного плаття варто подумати, як саме Ви його собі уявляєте, погортати інтернет каталоги і згадати, які у Вас були дитячі мрії.

Після того, як Ваша майбутня весільна сукня набула конкретні риси, приходить час задуматися над варіантами придбання сукні. Наряд можна:

Купити

У цьому випадку Ви отримуєте весільну сукню в повне своє розпорядження і після завершення церемонії можете продати його або залишити на пам'ять у себе. Але якісне плаття в салоні може досить дорого коштувати, а при нестандартній фігурі Вам доведеться понести ще й додаткові витрати з його підгонкою.

Взяти на прокат

Це більш економний варіант, так як прокат сукні обходиться значно дешевше ніж придбання. Проте, вибір прокатних суконь обмежений, тому серед пропонованих варіантів Ви можете і не знайти наряд, який би повністю задовільнив ваші вимоги. До того ж, взяту напрокат сукню потрібно буде повернути в хорошому стані, а якщо щось в ній виявиться порване, тоді внесену за сукню заставу можуть зарахувати у вартість ремонту. І ще: чи буде Вам приємна думка про те, що до Вас в цьому вбранні хизувалася ціла низка наречених?

Пошити на замовлення

Цей варіант є чудовим способом отримати саме ту весільну сукню, про яку Ви мрієте. Також при пошитті на замовлення, плаття буде створено по Вашій фігурі, що особливо важливо для дівчат з нестандартною фігурою. Тим не менш, в даній ситуації теж слід врахувати ряд моментів. По-перше, дуже важливо, щоб над пошиттям наряду працював справжній професіонал, інакше підсумковий результат може виявитися не достатньо якісним. По-друге, робота кваліфікованого майстра не може коштувати дешево, а якщо підрахувати всі витрати, включаючи оплату пошиття і покупку тканини і фурнітури, то може вийти досить вражаюча сума. І по-третє, на виготовлення наряду за індивідуальним замовленням потрібно певний час, включаючи підбір тканини і прикрас, примірки, тому починати цей процес потрібно якомога раніше.

Отже, вибір весільної сукні ніяк не можна назвати простим завданням, але при правильному підході її можна буде вирішити з мінімальними втратами сил і часу.