Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Запитання - відповідь
Відкрити список розділів
  • Запитання - відповідь
Чи можна молодому бачити наречену до весілля ?

Запитання - відповідь

Чи можна молодому бачити наречену до весілля ?

Звичайно можна, однак це не буде сюрпризом, якщо наречений побачить наречену в платті. Що стосується забобонів, то в різних містах і селах України надзвичайно багато різних прикмет, які впливають на тих, хто дуже в них вірить. Тобто спрацьовує програма. Наприклад, гарна сонячна погода - це добре для всіх і по прикметам пророчить молодим "світле майбутнє та щастливе життя ". Однак бувають дні, коли падає дощ - дискомфортний день, який віщає молодим "урожай – багатство". Виходить молоді мають бути або щастливими або багатими. То ж насправді погода ніякого відношення не має до долі молодих. Так само нічого не станеться, якщо молодий побачить молоду в платті до запланованої зустрічі молодих в день весілля. Якщо молодий побачить молоду швидше, то йому ця вся церемонія подальша буде нецікавою. Батько або дружки виведуть молоду після викупу і у всіх лише позитивні емоції. В цей час молодий вперше побачить свою наречену в білому платті і найкращі миті емоцій молодих збереже фотограф та оператор. Ось і вся причина, чому молодому не варто бачити молоду в платті до весілля.

Які є варіанти збору молодих ?

Збори нареченого і нареченої можуть проходити в домашній обстановці або в номері готелю. При цьому займатися ранковою підготовкою до весілля молодята можуть:

  • Окремо, підтримавши традицію, при якій нареченому не бажано бачити наречену до весілля. Традиційний сценарій весілля.
  • Майже окремо. Молодий чи молода наприклад здалека і тому одягаються в одній хаті чи квартирі, але в різних кімнатах. Молодий молоду старається не бачити. В назначений час молодий з весільним букетом під оплески гостей заходить в кімнату молодої і дарує їй квіти. Далі фотосесія і благословення.
  • Разом. Закохані дбають один про одного: наречений допомагає застебнути нареченій сукню, а наречена акуратно прикріпляє нареченому бутоньєрку. Спільно проведений ранок перед весіллям дарує молодим ще більше впевненості, тепла і приємних емоцій.
  • З подружками або друзями. Ранок починається з веселого спільного сніданку, а потім переходить безпосередньо до зборів.

Інші статті пов'язані часовим проміжком весільного дня до даного запитання:


0:00
+1