Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Відкрити список розділів

Світлове шоу та фаєршоу НІКАЛЕКС

Феєричне ВОГНЯНЕ ШОУ та надсучасне СВІТЛОДІОДНЕ ШОУ для Вашого свята ! Шоу "Нікалекс" - вражаюче видовище, яке зробить Ваш вечір справді особливим ! ЯСКРАВО. ОРИГІНАЛЬНО. НЕЗАБУТНЬО.

Чому тисячі людей у різних куточках України обирають нас? Тому що шоу-театр «Нікалекс» - це:

ЯСКРАВО Й ОРИГІНАЛЬНО: наші шоу заворожують і вражають, дарують яскраві враження та незрівнянні відчуття. Використовуємо під час виступу ексклюзивні костюми та реквізити. Наші артисти професійно виконують різноманітні трюки та мають хореографічні навички. Також, ми одні з небагатьох пропонуємо вогняне шоу з театралізованою постановкою та акробатикою. У світлодіодному шоу використовуємо надсучасний піксельний реквізит, який спеціально програмується та крутінні відображає імена молодят, ФОТО, логотипи, тощо.

ПРОФЕСІЙНО Й ДОСВІДЧЕНО: відповідально ставимося до кожного замовлення і «викладаємося» на виступі "на всі сто". Усі артисти театру «Нікалекс» харизматичні та досконало володіють різноманітним вогняним реквізитом. Щоб не бути голослівними, наведемо кілька фактів у цифрах: ми — це понад 1000 виступів в Україні та за кордоном і більше ніж 10 років «на сцені», це невпинний розвиток, починаючи з 2010 року.

БЕЗПЕЧНО:перевіряємо відповідність місця, де проводитемо шоу, суворо дотримуємося правил пожежної безпеки, використовуємо лише професійні реквізити, піротехніку та паливо. Надаємо технічний райдер.

ЗРУЧНО: під час виступу використовуємо власне музичне обладнання та самостійно добираємося до місця проведення шоу. Також, запропонуємо великий вибір програм різного масштабу та тематики, щоб Ви легко обрали бажаний варіант шоу.

Просто зателефонуйте нам, щоб замовити шоу та насолоджуйтеся незабутнім святом ! Повірте, Ви та Ваші гості будете у захваті !

Ціна: від 5400 грн.
Контакти:
Контакти
ВІДГУКИ
Відсутні коментарі. Залишіть свій перший відгук.
Залишіть відгук Фото з події
Які ваші емоції?
Ваша оцінка
1
2
3
4
5 зірок
Додайте до 5 фото з події
Назад
Опублікувати без фото
Світлове шоу та фаєршоу НІКАЛЕКС
Феєричне ВОГНЯНЕ ШОУ та надсучасне СВІТЛОДІОДНЕ ШОУ для...
Поділіться у соц.мережах:
0:00
+1