Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Весільні послуги
Відкрити список розділів
Послуги

Каталог весільних послуг по Україні


Весільні послуги

Виберіть послугу

Молодим

Крім пошуку, планування та порад, сайт Весілля має каталог спеціалістів всіх міст України. Наша команда зібрала і продовжує постійно запрошувати усіх професіоналів своєї справи, які допоможуть зробити ваше весілля оригінальним. У нас зареєструвалось понад півтора тисячі партнерів різних професій, які надають весільні послуги. У нашому каталозі ви зможете переглянути зразки робіт: переглядати фото та відео, слухати музику записану музикантами під час весілля або на студії. Ми ставимо себе на ваше місце і прагнемо зробити сайт максимально простішим, щоб вам було дуже зручно і легко знайти необхідну інформацію, не витрачаючи при цьому багато часу. Ми використовуємо максимальні знання і сучасні технології, щоб реалізувати найкапризніші ідеї, які досі ніхто не реалізував. Відтепер сторінки спеціалістів живі, адже навіть, якщо наші партнери забувають обновити свіжу інформацію, за них це робить наш сайт - соціальна активність у "вконтакте" дублюється на сторінках партнерів. Ви маєте можливість не лише бачити ціну, але прайс-угоду, в якій ознайомитесь з усіма найдрібнішими питаннями, які вже не будуть спірними, а також оберете чи відмовитесь від додаткових послуг і при цьому ціна буде динамічно змінюватись. В доповнення ми плануємо в скорім часі додати календар зайнятості та систему оцінювання. За нашим спостереженням зараз дуже часто накручують голоси, тому ми вирішили зробити це по чесному - голосувати можуть лише молодята, які замовили нашого партнера на весілля і після дати весілля зареєстрована молода пара має можливість залишити свій голос та за бажанням коментар.

Партнерам

Сам каталог є безкоштовним. Якщо ви помітили, у нашому каталозі відсутні такі поняття як VIP, GOLD та інші.. Адже всі ці ярлики означають не що інше, як проплачене місце в позиції каталогу і в кінцевому результаті навіть проплативши на інших сайтах фіксовану немалу суму вас вічно посувають. На нашому сайті vesilla.com.ua вільні торги за позицію без фіксованої ціни. Переступивши мінімальний фіксований тариф ви отримуєте в бонус:

  • свою власну URL сторінку (без посилань на основний сайт та сторінки інших партнерів)
  • потрапите в пошукову систему
  • зможете користуватись потужним конструктором для створення прайс/угоди
  • зможете підключити соціальну активність
  • зможете відслідковувати статистику відвідування
  • Увага. Якщо ви забули пароль, або побачили свою сторінку на нашому сайті і бажаєте змінити інформацію, обновити або видалити сторінку, але не маєте доступу до сторінки, тоді зателефонуйте на цей номер: +38 (098) 776-02-12. Працює мобільний автовідповідач цілодобово, який визначить ваш номер мобільного телефона, перевірить по партнерських сторінках чи цей номер конфігурує десь і якщо ви справді партнер, то вам буде сповіщено альтернативний пароль, з допомогою якого ви отримаєте доступ до своєї сторінки.

0:00
+1