Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Пошуки креативу
Відкрити список розділів
Креативне весілля

Тематика весілля. Пошуки креативу

Для початку придумайте тему і стиль весілля. Зробити це буде простіше, якщо відповісти на кілька запитань:

  • Наскільки пишною повинна бути церемонія? Визначте формат свята, яке вас найбільше приваблює: наприклад, пишний банкет, розкішний бал, легкий фуршет, весела вечірка або пікнік.
  • Кого ви бажаєте бачити в цей день? Продумайте не тільки кількість гостей, але і те, наскільки близькі вони вам, чи є у них спільні інтереси?
  • Ким ви хочете відчути себе в цей день? Ви можете "перенестися" в будь-яку епоху: зануритися в світ лицарських турнірів, дворянських зборів або заглянути в майбутнє, вибравши тематику весілля в стилі хай-тек.
  • Можливо, вас приваблюють будь-які географічні або національні риси?
  • Якщо майбутніх молодят об'єднує професія або спільне захоплення, хобі, воно може стати стати ключовою весільної темою. Наприклад, для моряка тематика весілля, швидше за все, буде пов'язана з морем. Для нього кращим місцем весільної церемонії стане білокрила яхта або катер. Зовсім інший стиль весілля потрібен для любителів швидкості, драйву або для шанувальників комп'ютерних ігор.

За основу весільної церемонії ви можете взяти що завгодно: улюблені книги, музику, фільми... Головне, щоб задоволення отримали всі учасники дії, щоб кожен міг проявити свої таланти.

Весілля: єдність стилю, форми і змісту

Коли тематика весілля обрана, починається найцікавіше. Тепер вам належить розвинути свою концепцію, довести її до логічного завершення, додавши кілька цікавих деталей.

Загальний стиль весілля повинен відповідати обраній темі. Оптимальний варіант, коли всі елементи: від запрошень на торжество до одягу обслуговуючого персоналу - виконані в єдиній кольоровій гамі. У такому випадку створюється відчуття єдиної події, яка надовго запам'ятається і вам, і вашим гостям.

Креативне весілляКреативне весілляКреативне весілляКреативне весілля

Якщо матеріальні можливості не дозволяють домогтися ідеальної відповідності, можна піти на розумний компроміс. Головне, не виходити занадто сильно за рамки обраної вами теми.

При виборі стилю весілля особливу увагу варто приділити музичному супроводу. Музика повинна бути приємною, але ненав'язливою. Її завдання - допомогти вашим гостям розслабитися і повністю зануритися в обрану тему. Музика може підкреслювати загальний стиль торжества, створюючи неповторну атмосферу.

Креативне весілляКреативне весілляКреативне весілляКреативне весілля

Разом з тим декорації для тематичного весілля повинні бути підібрані дуже добре. Можна придумати романтичну історію чи несподіваний поворот сюжету, але для цього потрібен великий досвід і натхнення, тому краще звернутися до професіоналів.

І ще один момент, про який не можна забувати - ваші гості. Вибираючи тематику весілля, подумайте, а чи буде їм цікаво / зрозуміло / зручно? Наприклад, якщо ви плануєте ескорт з бородатих байкерів, а головною дією - пивну вечірку, ваші майбутні родичі можуть не оцінити проявленого креативу.

У будь-якому випадку варто попередити гостей про те, що їх чекає. Адже якщо ви підете на лоно природи, щоб зустріти світанок на безлюдному березі, вам знадобиться відповідний інвентар і одяг.

0:00
+1