Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Серйозні стосунки
Відкрити список розділів
Планування весілля Підготовка до весілля Серйозні стосунки
Заручення

Заручини

Заручини - урочисте скріплення згоди обох сторін на весілля. Наречений при гостях урочисто вручає нареченій кільце. Каблучку зазвичай вибирають з дорогоцінним каменем, однак строгих вимог тут немає. Наречена носить перстень до дня весілля на безіменному пальці лівої чи правої руки, потім знімає його і, якщо шлюб склався вдало, кільце передається у спадок.

Як відбуваються заручини

Перед заручинами молодий чоловік знайомить свою обраницю з батьками і повідомляє їм про свій намір одружуватися, а в день заручин молоді і їхні сім'ї зустрічаються, щоб офіційно оголосити молодих нареченим і нареченою. Це може відбуватися у вигляді невеликого вечора, на який запрошуються лише найближчі родичі - батьки, брати і сестри. Він проходить в невимушеній атмосфері. Молода людина просить у батьків дівчини руки їхньої дочки, підносить перстень, а батьки радісно благословляють молодих. Дуже важливо, щоб діти заздалегідь переговорили з батьками на цю тему. Щоб такий поворот подій не став ні для кого сюрпризом. Особливо, якщо батьки не знайомі з обраницею (обранцем) або не задоволені таким вибором партнера для шлюбу. В день заручин потрібно, щоб наречений прийшов з двома букетами квітів для майбутньої тещі та нареченої. Після того, як хлопець та дівчина оголошені заручиними і батьки благословили їх, усіх присутніх запрошують до святкового столу. Красиво організовані заручини перетворюються на чудове свято. Деякі сім'ї відзначають заручини в ресторані чи кафе. Жива музика, святковий настрій створять радісну атмосферу свята і запам'ятаються надовго як молодим, так і їхнім батькам. Часто за святковим столом батьки молодих починають обговорювати організаційні питання щодо проведення самого весілля, розподіляють витрати і домовляються про розподіл обов'язків. Тому перед заручинами варто скласти список, про що необхідно домовитися.

Буде гарно й романтично після загального вечора відзначити молодим заручини окремо в якомусь екзотичному місці. Пари, що люблять компанії, можуть відзначити заручини, організувавши вечірку, на яку запросити всіх близьких друзів. Якими будуть ваші заручини, вирішувати лише Вам, докладіть максимум зусиль, щоб вони привели до ідеального весілля!

Церква не розглядає заручини як окрему подію і включає її в загальну весільну церемонію. Власне, заручинами тут вважається принесення шлюбної обітниці і клятва в подружній вірності, а також підтвердження факту, що шлюб укладається за добровільною згодою. Безпосередньо за заручинами починається обряд вінчання.

Попередня стаття

  • Освідчення
0:00
+1