Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Застільні конкурси. Весільні ігри та розваги
Відкрити список розділів
Правила поведінки з мікрофоном

Правила поведінки з мікрофоном

Привітання з мікрофоном. Кілька порад, як виступити під час вітання чітко, ясно і цікаво.

1. У випадку якщо вам мікрофон передали гості і він перестав працювати, то очевидно його виключили. Мікрофон включається з допомогою перемикача. Перемістіть повзунок в положення "on" (включення). Якщо і в цьому випадку мікрофон не працює, слід звернутись до відповідальних людей за озвучення (музиканта, ведучого чи тамади). Якщо вам передали мікрофон ведучий, тамада чи музикант - мікрофон вже включений (не потрібно шукати ніяких кнопок).

2. Якщо ви притулите мікрофон до самих губ, то буде чути кожен ваш подих, тому не притуляйте мікрофон до самих губ, а тримайте дуже близько до губ.

3. Неприємний писк може з'явитись якщо підійти з мікрофоном близько до колонки. Чому ми чуємо неприємний писк ? Бо шум з колонки знову підсилюється через мікрофон що поруч, знову видає на колонку, знову попадає у мікрофон - циклічний звук з високою частостою повторення може навіть дати перегруз на підсилювач, який з метою самозаисту відключить на деякий час підсилення.

4. Якщо мікрофон буде з шнуром, тоді будьте уважні, слідкуйте за довжиною кабелю, щоб зайвий раз не смикнути мікрофон та тим самим не пошкодити з'єднання.

0:00
+1