Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Календар зайнятості. Підключення в один клік.

Календар зайнятості

Календар зайнятості є унікальною перевагою нашого порталу. Саме такою технологією поки не володіє ніхто в Україні. Ми будемо продовжувати втілювати в життя інші цікаві новинки і будемо постійно розвиватися далі. Підключається все за 5 секунд і надалі працює на вас без вашої подальшої участі. Дивіться внизу відео як це робиться.

Легкість та зручність

Признайтесь: "В кого є смартфон ?". Я вас вітаю. Тому, що для вас і ваших колег по роботі - це найзручніший і найпростіший інструмент. Ви вже давно маєте цей календар. Однак чи користуєтесь ви ним? Завдання, які ви додаєте в цей календар автоматично синхронізуються на сервіс Гугл Календар. Можна навіть зайти з комп'ютера сюди і в цьому переконатися. Але цей сайт вам пригодиться для зручності і якщо ви в якись момент без смартфона, або для ваших колег по роботі (ви можете зробити спільний доступ).

Наш сайт в один клік підключається до сервісу "Гугл Календар" і синхронізує всю інформацію щоночі. Деталі інформації, які ви пишете в календарі не видно нікому! Створена подія буде помічена позначкою "Замовлення".

Як підключити календар зайнятості ?

Дуже просто. Перейдіть в режим редагування власної сторінки, оберіть закладку "Календар" та натисніть "Підключити календар". Вам запропонується стандартна форма авторизації Гугл це при умові, якщо ви ні разу не авторизовувались. А в іншому випадку вас лише запитає дозвіл "Чи даєте ви згоду на перегляд календаря ?". Ви погоджуєтесь і вас буде повідомлено про успішне підключення календаря зайнятості. Обновиться календар автоматично вночі. Якщо ви не погодитесь, а через деякий час погодитесь, то перевірте чи підключився календар, оскільки після відмови нам не відразу дають доступ і якщо календар не підключено, тоді просто виконайте цю дію знову вдруге.

Другий спосіб підключення практично вже не потрібний, але така можливість є і інструкція знаходиться тут.

Публічність та приватність

Багато виконавців не бажають показувати свій календар зайнятості. Ми знаємо причину і підготували для вас рішення. Календар можна зробити в налаштуваннях: публічним, обмеженим або приватним.

Календар зайнятості

Публічний календар зайнятості - показується всім, працюють кнопки навігації щоб змінити рік та місяць. Видно всі дати із позначкою "Замовлення". В каталозі для всіх буде показано статус "Сьогодні весілля", якщо сьогоднішня дата дійсно співпаде з зайнятістю виконавця.

Обмежений календар зайнятості - показується лише зареєстрованим замовникам. Календар буде виглядати для замовника як публічний, однак неможливо побачити в календарі інший рік чи місяць. Також замовник не може змінювати дату весілля скільки йому хочеться. Таким чином вашу діяльність буде нереально важко промоніторити, адже замовників ми також перевіряємо.

Приватний календар зайнятості - спеціально для вас і по максимум! Від календаря зайнятості залишилось нічого. Зареєстрованому замовнику буде показано лише статус "Вільний" або "Зайнятий". Всі інші ваші дати засекречені.

Приклад, як замовник бачить публічний, обмежений та приватний календар

Публічний календар зайнятості Обмежений календар зайнятості Приватний календар зайнятості

Справедлива нагорода

За підключення календаря вас буде нагороджено рейтингом в кількості +50 балів. Про нагороду ви дізнаєтесь в історії подій. Крім цього за кожне завчасне замовлення (в суботи чи неділю) ви будете отримувати додаткові бали. Чим раніше вас замовлять - тим більше балів отримаєте. Справедливість полягає в тому, що нікому не вигідно робити штучно статус зайнято, а багато весіль - це популярність, зайнятість і це реальний рейтинг. Хто незгідний?

Календар зайнятості Календар зайнятості

Інформативність - задоволені відвідувачі

Вам невідомо, наскільки людей дратує і розчаровує коли з ними граються в ігри "зателефонуйте, щоб дізнатись ціну", "зателефонуй і отримай акцію" (клієнт телефонує і отримує стрес). Інформації на сайті недостатньо, телефонувати до кожного це море роботи, послухати кожного "індивідуальний підхід" - це "винос мозгу". Поставте себе на їхнє місце і зрозумієте. Адже саме нам приходять заявки, саме нам жаліються що у нас недостатньо інформації, сам нам скаржаться, що телефон відключений, чи відео вже не актуальне, розчарування з приводу зміни гурту в реалі, в той час коли на промо ролику ще є учасники, яких в гурті вже давно нема; пише жива "музика", а на справді гурт співаків без живих інструментів. Таких скарг море і ми з цим поетапно будемо боротися. Ми за чесність. Будьте чесними перед клієнтом і клієнт буде задоволений. Ви будете популярні завдяки своїй праці. Задоволений клієнт вас порекомендує так, що вам не потрібно буде навіть рекламуватись на сайті. Ми з вами тісно зв'язані і ми хочемо мати бездоганну репутацію, щоб сайт був №1 в Україні. Погляньте скільки праці вкладено сюди і вдосконалення проводяться практично щоденно. Тому робіть все, щоб гість сайту отримав максимум інформації та не вагався, а обрав саме вас не з 20 варіантів вагаючись, а чітко мав бажання замовити саме вас.

Ось як виглядає каталог для замовника.

Зручність календаря зайнятості

Задоволений - вигода для всіх

Всі будуть задоволені, якщо буде підключено календар зайнятості. Ви не отримаєте лишніх дзвінків, замовник віддасть вам перевагу за максимальну інформативність і ми отримаємо більше відвідувачів на сайті, оскільки задоволені відвідувачі порекомендують такий сайт своїм друзям. Це всім нам лише на користь.

Менше слів - більше діла

Відео "Як користуватись календарем в смартфоні". Налаштовуємо смартфон, якщо є певні труднощі.Відео "Як підключити календар зайнятості на сайті vesilla.com.ua".Плани на майбутнє

Ідеї з календарем далеко не закінчились.

  • Фотографії з весіль що відбулись будуть вкладені в календар. Фотографи запропонували ідею фотографії вкладати в папки (альбоми). Календар буде мати два режими: календар і архів. Архів - це перелік лише подій, що вже відбулись. Лише до публічного календаря можна прикріпити фото. Тому у вас буде вибір: або користуватись календарем, або відмовитись від альбомів. Як виглядатиме проста сторінка в порівнянні з успішними виконавцями ми побачимо згодом.
  • Гість зможе вказати на дату яка вільна і тим самим він вказує дату весілля та економить час на заповнення форми реєстрації.
  • Ми подумаємо як дати можливість вам створювати гарячі дати з акціями
0:00
+1