Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Як стати популярним ?

Як стати популярним ?

Популярність - це унікальний шлях кожного. Повторювання чужих досягнень не збільшить ваших шансів. Однак, якщо у вас є великий список фаворитиів, то вам легше будуть даватися будь-які кроки для досягнення мети. Щоб стати популярним - потрібно завжди діяти. Це здорова конкуренція, яка не знає ніколи відпочинку. Вашими досягненнями можуть бути ваші авторські напрацювання, робота над собою, фотосесії, відео, монтаж чи просто регулярні пости в соц.мережах. Ви маєте бути кращі у всьому.

З чого почати ?

Поділіться своєю сторінкою друзям в соціальних мережах. Перед репостом, переконайтесь, що сторінка оформлена належним чином. Робіть репост періодично і не дуже часто. Кожного разу старайтесь вдосконалити зміст на сторінці, збирайте та доповнюйте нові матеріали, іноді змінюйте текст. Результат ви побачите відразу. Якщо друзі вами цікавляться і переходять на вашу сторінку по вашому посиланні, то ваш рейтинг буде збільшуватися, а якщо людей не цікавить ваша інформація - нема переходів, ваша сторінка буде постійно внизу каталога. В такому випадку потрібно краще старатися і робити все, щоб сподобатися людям та чимось запам'ятатися. Ваша суттєва перевага буде тоді, коли ви придумаєте щось своє. Відрізняйтесь і вас на довго запам'ятають за будь-яку унікальність.

Ваш рейтинг може підніматися самостійно. Таку перевагу ви отримаєте, якщо з пошукових систем Google чи Yandex вас будуть знаходити користувачі. Це означає, що ваше ім'я вже відоме і його шукають. Відповідно ваш рейтинг буде рости. Але якщо ви нещодавно лише створили сторінку на нашому порталі, тоді треба розповісти друзям, щоб вони відреагували, оскільки пошуковики ліниві і роблять свій обхід сторінки, якщо хтось інший цією сторінкою часто цікавиться.

Ви отримаєте перевагу, якщо скористаєтесь нашим рецептом.

В соціальних мережах ви повинні рекламувати лише себе і власну діяльність. Не займайтесь репостами різного матеріалу, який не належить вам. Важко втриматися, щоб не поділитися з друзями корисним чимось, зробити репост смішних приколів, політики, гучних справ, прохання про допомогу, тощо.. В такий спосіб ви засмічуєте свою сторінку непотрібними речами. Заведіть для цього собі ще одну сторінку і там розважайтесь по повній програмі. Мало хто прислуховується до цієї поради, тому у вас є шанс, що замовник з легкістю знайде багато корисного матеріалу на вашій сторінці і замовить саме вас. І можливо навіть не буде заходити на наш портал, бо інформації буде йому цілком достатньо.

Як ми визначаємо популярність ?

Дуже проста формула

  • Якщо про вас розповідають всі навколо - значить ви популярні.
  • Якщо ніхто вас не згадує - ви не популярні

Ми спостерігаємо за поведінкою відвідувачів. Нас цікавить звідки про вас дізналися. З яких джерел, а саме з яких сайтів було здійснено перехід на вашу сторінку нашого порталу. Ми запустили окремий сервер, який раз на добу щоночі робить повний аналіз та проводить підрахунок рейтингу. При цьому, алгоритм вправно справляється з штучним накручування рейтингу.

Неважливо скільки часу ви знаходитесь на сайті: один рік чи три роки.

Портал зараховує вам один бал до рейтингу за одну реальну людину, яка дізналась про вас з інших джерел та перейшла по прямому посиланні на вашу сторінку. Крім цього отриманий бал має термін життя лише один рік. Через рік часу отриманий сьогодні бал змінусується. Ідея такого рейтингу в тому, щоб постійно знати хто кращий. Якщо ви постійно будете працювати, то ваш рейтинг не впаде. Однак, якщо ви розслабитесь, то вас до року часу зможуть обігнати конкуренти, які значно пізніше приєднались до сайту. Тому стаж (термін перебування на сайті) не має ніякого значення.

Як ми допомагаємо вам стати популярними ?

Ми лише укріпляємо вашу популярність. Якщо ви відомі без нас, то ви будете відомі і у нас. Ми не можемо кожному допомогти стати популярним, оскільки перше місце може отримати лише один. Всі інші місця розділяться відповідно до реальної популярності. Ми ніяк на це не впливаємо, а лише фіксуємо.

0:00
+1