Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
  • Довідник
Як додати послугу на сайт ?

Як додати послугу на сайт ?

1. Щоб додати послугу на сайт vesilla.com.ua вам необхідно зареєструватись як "Партнер".

2. Реєстрація на сайті максимально спрощена:

  • Необхідно вказати свій мобільний номер, який буде служити в якості унікального ідентифікатора. Більшість сайтів використовуються логін (унікальне ім'я що не повторюється на сайті), але перевага номера телефону в тому, що ви його не зможете забути і він вже унікальний.
  • Придумати пароль, який буде захищати ваш особистий кабінет та вашу введену інформацію від можливих шкідників. Пароль - це ключ до дверей, через які можете зайти лише ви і той хто знає пароль. Тому пароль тримайте в таємниці. І не пишіть надвичайно простий пароль, як наприклад "123456".
  • Введіть адресу вашої скриньки. Вона необхідна для оповіщення вас про нові замовлення, повідомлення, звітування. Ми хочемо з часом відмовитись від незручності спілкуватись через скриньку, бо більшість користувачів її не використовують (необізнані в керуванні). Однак, зараз не має іншого безкоштовного способу спілкування. Ми підготували для вас кілька продуманих порад, які спростять вам життя. А також як створити скриньку з самого початку, ви дізнаєтесь, перейшовши за цим посиланням.
  • Виберіть "Сектор обслуговування". Замовники будуть мати можливість шукати виконарвців в радіусі 100км від місця проведення весілля. Пошук видасть результат, в якому виконавці, що знаходяться найближче до замовників будуть перші, а дальші - пропорційно до відстані посортовані нижче в списку. Також сектор обслуговування впливає на розміщення в каталозі. До уваги береться область. Без сектору обслуговування сторінку можна створити, але вона не буде розміщена в каталозі.

3. Як тільки ви будете зареєстровані, або здійсните вхід, в меню буде написано "Мій офіс". Моргаюче меню підказує, що саме вам необхідно зробити. В меню "Мій офіс" знаходиться посилання, щоб створити сторінку. Після створення це посилання буде замінено двома посиланнями: "Моя сторінка" та "Редагувати сторінку".

4. Після натиску на посилання "Створити сторінку" вас буде проінформовано як користуватись даним вікном. Ви заповнюєте всі необхідні та обов'язкові поля. По кожному полю є детальний опис. Після збереження введених даних, ви зможете побачити як буде виглядати ваша готова сторінка.