Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Створення сайту
Відкрити список розділів
  • Створення сайту
Які недоліки безкоштовних доменних імен?

Які недоліки безкоштовних доменних імен?


Кількість сайтів в інтернеті наближається до 700 мільйонів. Кожен день в мережі з'являються тисячі нових сайтів і мільйони нових сторінок. Сучасні методи і технології дозволяють створювати нові сайти без будь-яких практичних навичок людям, не сильно знайомим з технологіями веб-програмування.


Одним з головних етапів у створенні нового сайту є процес реєстрації доменного імені. І, як правило, більшість новачків приділяють увагу безкоштовним або умовно-безкоштовним доменам. Однак перш ніж зареєструвати такий домен для свого майбутнього сайту, слід знати деякі його недоліки.


Одним з головних недоліків сайтів з безкоштовними доменними іменами є те, що вони неякісно або взагалі не індексуються деякими популярними пошуковими системами. Багато каталогів і рейтингів сайтів також не приймають до реєстрації подібні сайти.Зареєструвавши безкоштовне доменне ім'я, ви в більшості випадків, не будете його фактичним власником. Це означає, що реєстратор домену може в будь-який час забрати його у вас або видалити його. Це може статися з різних причин, але найчастіше це трапляється через порушення будь-яких внутрішніх правил реєстратора.Ще одним недоліком сайтів, що мають безкоштовні доменні імена, є те, що багато рекламодавців негативно ставляться до них, а їх власники мають менший шанс на отримання доходу в порівнянні з сайтами, що мають платні доменні імена.


Саме з цих причин намагайтеся приділяти процесу вибору доменного імені серйозну увагу.

0:00
+1