Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Створення сайту
Відкрити список розділів
  • Створення сайту
Що необхідно знати про хостинг перед його замовленням?

Що необхідно знати про хостинг перед його замовленням?


Створення будь-якого web-сайту означає пошук найбільш відповідного хостингу для нього, а також розміщення ресурсу на сервері хостинг-провайдера.


Варто відзначити, що дуже часто не тільки початківці web-майстри, а й оптимізатори, що вже мають досвід у сфері розкрутки сайтів, здійснюють деякі помилки під час підбору хостингу для своїх нових проектів. Безумовно, така помилка завжди може бути виправлена, проте це, як правило, призводить до необов'язкових клопотів, а також до незапланованих фінансових витрат. Саме з цих причин будь-якому web-майстру дуже важливо з першої спроби підібрати найбільш підходящий хостинг для його нового ресурсу.


Але що ж необхідно знати про хостинг, щоб не помилитися з його вибором?


По-перше, слід пам'ятати, що ціна - це не головний критерій якості хостингу. Безумовно, висока вартість послуг хостера може повідомляти про високу якість його серверів, однак це правило іноді й не працює. Тому приймати остаточне рішення про розміщення сайту на сервері того чи іншого хостинг-провайдера слід тільки після його детального аналізу.


Тут необхідно звернути увагу на те, які додаткові послуги може надати хостинг, яка їх вартість і так далі. Крім того, слід відвідати спеціалізовані сайти, на сторінках яких web-майстри та оптимізатори обговорюють якість існуючих в інтернеті хостинг-провайдерів.


По-друге, web-майстрам необхідно знати, що далеко не кожен вид хостингу може підійти для їх проекту. Справа в тому, що різні види хостингу володіють різними технічними потужностями. Тому вибирати той чи інший вид хостингу необхідно, відштовхуючись від характеристик і технічних потреб створеного проекту.


Якщо мова йде про невеликий сайті, відвідуваність якого буде невисокою, то ресурс можна розмістити на звичайному віртуальному хостингу. Проте в тому випадку, якщо планується створення великого проекту, структура якого буде містити велику кількість різних сервісів, а його добова відвідуваність буде понад 500 осіб, то варто прийняти рішення про розміщення проекту на VPS-хостингу або ж виділеному сервері.


Таким чином, варто зробити висновок, що вибір хостингу - це вельми відповідальний захід, оскільки від його якості залежать такі аспекти функціонування web-сайту, як швидкість, стабільність і безпеку його роботи.