Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Створення сайту
Відкрити список розділів
  • Створення сайту
Як правильно скласти URL для сайту?

Як правильно скласти URL для сайту?


Такий елемент, як URL веб-сторінок сайту, відноситься до числа значущих чинників, що роблять безпосередній вплив на якісний рівень пошукової оптимізації. Правильну адресу прийнято вважати ефективним сигналом, що відображає основну мету сторінки, визначає її важливість.


Нижче розглянуті основні поради, керуючись якими, оптимізатор може скласти URL, яка дійсно працює.


1. Простота і запам'ятовуваність. Складна і така що важко запам'ятовується URL адреса навряд чи здатна добре послужити сайту. Якісна URL адреса - коротка, чітко передає основну ідею сторінки, розповідає користувачеві про інформацію, яку він може на ній виявити. Така адреса сторінки позбавить сайт від нецільового, непотрібного і нерелевантного трафіку, знизить показник відмов.


2. Статичність. Фахівці пошукового просування рекомендують віддавати перевагу статичним URL. Статистичні URL просто інтерпретуються пошуковими машинами і запам'ятовуються користувачами.


3. Відмова від дат, чисел та інших зайвих деталей. Деякі оптимізатори помилково вважають, що дати, використані при складанні адреси, позитивно впливають на авторитетність сторінки. Це помилка - дати і числа знижують цінність і значимість ключових слів, використовуваних в URL сторінки.


4. Застосування дефіса. Дефіс рекомендується застосовувати з метою поділу ключових слів в URL. Інші роздільники на кшталт знаку додавання, підкреслення і так далі - помилковий вибір. Зрозуміло, системи пошуку давно володіють спеціальними алгоритмами, що обчислюють роздільники, підкреслення, не спричиняючи втрату ваги сторінки сайту. Однак дефіс прийнято вважати найкращим
вибором для розділення слів.


5. Відмова від піддомена. Піддомен прийнято визначати як окремий віртуальний ресурс, відмінний від кореневого сайту. Пошуковим роботам не сподобається той факт, що ряд сторінок тримається в піддоменах.


6. Не більше 5 ключів. Пошукові роботи приймають до уваги не більше п'яти ключових слів, використовуваних в URL сторінки сайту. Слід обмежитися мінімально можливим набором ключових запитів. Найбільш значимі з ключів повинні вживатися на початку адреси.

0:00
+1