Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Створення сайту
Відкрити список розділів
  • Створення сайту
Як придумати ідею для сайту?

Ідея сайту


Сьогодні число сайтів в мережі інтернет стрімко наближається до позначки в 900 мільйонів. Серед них можна знайти сайти практично на будь-яку тему і на будь-якій мові світу. Але, тим не менш, в інтернеті щодня з'являються тисячі, десятки тисяч і, можливо, сотні тисяч, нових проектів.


Більшості з них, звичайно ж, важко пробитися до списку популярних сайтів навіть серед невеликого кола людей. Однак, що і дивно, регулярно в мережі з'являються і такі сайти, які встигають набрати мільйони шанувальників за лічені місяці (або інший порівняно невеликий період часу). Таких сайтів небагато, але все ж їх наявність дає нам доказ того, що далеко не всі нові сайти не здатні конкурувати з «більш дорослими» і популярними ресурсами.


Секрет таких сайтів, як правило, в їх унікальності чи наявності будь-якої «родзинки». У розробників подібних сайтів тільки лише на розробку його ідеї може піти термін, що перевищує час, який буде витрачено на створення самого сайту.


Але як придумати щось оригінальне, якщо в інтернеті, здавалося б, вже можна знайти все, що завгодно. Як правило, більшість сайтів, про які говорилося вище, не є унікальними на всі 100%.


Найчастіше при створенні подібних сайтів поєднуються різні ідеї з різних сфер нашого життя. Соціальні мережі - яскравий тому приклад. Вони поєднують в собі такі можливості, як пошук нових знайомих і процес зручного спілкування зі своїми друзями, перегляд актуальних новин, фотографій, відеозаписів, а також дають можливість своїм користувачам завжди бути в курсі останніх подій, які відбуваються в нашому житті. Але тема соціальних мереж вже настільки поширена, що створення чергового подібного проекту, швидше за все, не принесе бажаного результату.


Кожен день на тематичних форумах, на яких спілкуються розробники різного рівня, з'являються десятки нових питань: «Який сайт створити?» Або «Порадьте ідею для майбутнього сайту». Навіть досвідчені розробники не можуть у таких випадках порадити щось конкретне. Тому в таких випадках покладатися залишається тільки на себе самого.


При створенні нового сайту важливо не переоцінити свої здібності і можливості, інакше перші невдачі можуть наздогнати вас вже на перших етапах створення сайту.


Відповісти конкретно на запитання «Ідея для сайту, яка буде популярна і затребувана» не можна. Тому, якщо вже ви поставили перед собою мету створити такий сайт, то, в першу чергу, подумайте над тим, в чому полягатиме його унікальність і відмінність його, від сотень інших проектів.


Практика показує, що підвищеним шансом на успіх користуються ті проекти, існування яких вирішує певну, цілком конкретну життєву проблему. Подумайте чого особисто вам не вистачає в інтернеті. Можливо саме в цьому і криється ключ до успіху.

0:00
+1