Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Оголошення партнерам
Відкрити список розділів

Обновлення на сайті


Новини Оголошення партнерам

Якщо у вас є сторінка ВКонтакте, тоді рекомендуємо підключити "Соціальну активність". Соціальна активність являє собою копію вашої стіни у ВКонтакте. Репости не беруться до уваги, копіюються лише авторські записи. З допомогою соціальної активності ваша партнерська сторінка буде завжди живою, оскільки інформація автоматично кожної доби обновляється.

Календар зайнятості - відтепер ви маєте можливість підключити календар зайнятості. Ми підключили Google календар, перевага якого в тому, що він є практично в любому мобільному пристрої (телефон, планшет). Крім відображення календаря, сайт отримує інформацію, яку опрацьовує та враховує в пошуку.

Відгуки - на сторінці партнера можна залишати коментар. Однак ми зараз допрацьовуємо, щоб коментарі реальних замовників були виділеними і знаходились вище простих коментарів.

Партнери можуть мати власний URL. При цьому якщо перейти на сторінку по посиланні з власним URL - на сторінці будуть відсутні: шапка сайту та перехід в каталог і на наступну та попередні сторінки (до сторінок конкурентів)

Допрацьоване меню "Мій офіс". Мобільний автовідповідач переїхав в інший офіс і тепер працює без збоїв.

Коментарі (36)
Андрій
5 років тому
Виправлено втрату попереднього рейтингу при замовленні персонального URL. З новим URL рейтинг навіть повторно зарахується через унікальній url.
Андрій
5 років тому
1. Проведено косметичний ремонт блоку повідомлень (коментарів)
2. Від сьогодні зареєстровані користувачі мають змогу відправляти один одному персональні повідомлення
3. Створено функціонал зворотнього зв'язку, щоб залишити відгук, пропозицію, або повідомити про несправності на сайті.
Андрій
5 років тому
Володимиру Орсуляку велике спасибі за звернення, щодо непрацездатності календаря. Виявили досить цікаву причину. Проблему усунено.
Володимир Орсуляк
5 років тому
Молодець Андрій... Успіху у подальшому розвитку цього чудового ресурсу
Андрій
5 років тому
Запрацював Vimeo. Вже читається назва. Попередньо переглядаючи слайдер з відео (Youtube та Vimeo) можна бачити назву відео.
Додавання коментаря
 

0:00
+1