Ви з нами ?
Вхід
Реєстрація
Головна сторінка
Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля

Віктор КВН Присяжнюк

Я знаю і зможу зробити ваше весілля, день народження, корпоратив чи просте застілля, без якогось приводу - веселим і смішним! Виступаю у концертних залах, ресторанах, клубах, саунах і на природі! Конкурси, інтерактиви з гостями, тематичне весільне камеді,веселий відеоролик на мультимедійному екрані з фото молодих, звичаї та багато іншого, чого ви забажаєте!
http://vk.com/prysiajnukviktor
Контакти:
(097) 875-66-93
Замовити
Дізнатись більше...
Заявку надіслано . Ми до вас зателефонуємо.
Замовити
Дізнатись більше
ВІДГУКИ
Володя
Гість
Працювали одного разу на одному весіллю - дуже гарний тамада - рекомендую!!!
29 березня 2016 16:48
Ганна
Гість
Не рекомендую!!!!! Було весілля в суботу, приїхав Вітя не зовсім тверезий, попросив в господині кафе, 100грам, щоб похмелитись, перед весіллям!!! Як проводив весілля словами не описати, між заходами взагалі спав в машині, докінця весілля був уже п'яний і були змушені його відправити, навіть не довівши його, на наступну суботу в тому ж кафе знову в нього було весілля, на яке він не з'явився, вимкнув телефон, а замість себе відправив хлопину, який був змушений за декілька годин "в'їхати" в сценарій, а в моєї знайомої він виманив гроші за весілля начебто на операцію мамі, вимкнув телефон, не відповідає в вк і не повертає гроші.
27 квітня 2017 14:14
вітя
Гість
між заходами працюють музиканти..а тамада має час відпочити))))...щоб я недовів весілля--це відверта брехня..я памятаю це весілля ))))..і думаєте що я незмігби сам собі придбати горілки щоб похмелитись..а просив)))))...якщо людина самавідмовляється від моїх послуг ,завдаток не повертається незалежно від суми...але все рівно прошу пробачення у всіх ,кого образив...
14 липня 2017 01:31
НАПИСАТИ ВІДГУК