Ви з нами ?
Вхід
Реєстрація
Головна сторінка
Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля

Гурт "КАМЕРТОН"

Приймаємо замовлення на: весілля, випускні вечори, дні народження та ін. Потужний професійний звук (3,5 кВт), світломузика, дим машина. В програмі ігри, конкурси, українська та зарубіжна музика. Часте оновлення репертуару. Незабутні враження залишить тамада з влучним гумором, гарними тостами, цікавими забавами та забавами.
Контакти:
(097) 671-04-66
Замовити
Дізнатись більше...
Заявку надіслано . Ми до вас зателефонуємо.
Замовити
Дізнатись більше
ВІДГУКИ
Василь
Гість
Купити апаратуру, скачати фогограми з інтернету це не означає що ти музикант. Мені здавалося що я потрапив в караоке бар де співає будь хто і думає що він Басков... В цьому гурті спільного з музикою тільки одна назва. Це було одне з найгірших весіль де я бував. Між піснями така пауза, що можна сигарету скурити. За весь вечір включили три фонограми вальса і то співали як би хтось на мозіль наступив. Вокал - немає слів. Ви себе чули на живо? Вираз обличчя у вас такий, як би ви лажали безплатно... Треба хоч інколи посміхатися, бо з вашими виразами обличчя треба жмурам лабати. Стидно, що такі як ви називаєте себе музикантами.
29 травня 2016 17:55
Засновник проекту
пане Василь, або вас вперше на весілля запросили, або ви завітали на свято не свого рівня. Можливо ви звикли до дорогих готелів, де музиканти грають 7 своїх зазубрених треків бездоганно і їдуть отримавши суму в 10 раз більше ніж музиканти "універсали"... Передивився відео і не погоджуюсь з вами. Те що гірше від вас співають ми зрозуміли, а мені вокал дуже подобається, приємні солодкі голоси. Зараз майже вже нема таких, що не співають під Lenovo. А для розвитку талантів ваш гаманець занадто бідний. Тому через конкуренцію початківців музиканти змушені еволюціонувати в співаків, щоб в репертуарі мати тисячі пісень, щоб не доганяти час. Саксофон якщо не чути то в з вами все зрозуміло. Всі негативні аргументи через довгі паузи ? На рахунок виразу обличчя солідарний. Пишіть будь-ласка коментарі , щоб було зрозуміло де саме було весілля і якого числа. А раптом ви щось наплутали... Дякую
30 травня 2016 14:35
НАПИСАТИ ВІДГУК