Ви з нами ?
Вхід
Реєстрація
Головна сторінка
Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля

Гурт "Забава"

Тріо у складі професійних музикантів!
Широкий репертуар виконання НАЖИВО -Українська, Польська, Англійська, Італійська естрада,
Повністю проведення (тамадування) Вашого весілля (бенкету)! Веселий, нестандартний, цензурний гумор, і гарний настрій забезпечений на Вашому святі! Тости, конкурси (в танцювальному блоці і за столом), ігри, вихід і спів з живими інструментами до людей за столи. Проводимо забаву на Українській, Польській та Англійській мовах! Гурт у незмінному складі працює уже понад 20 років! Більш ніж 700 весілль, та 3000 різного напрямку заходів було успішно відпрацьовано нашою командою! Команда бренду веде активну діяльність у сфері надання послуг: музичного оформлення весілль, ювілеїв, випускних вечорів, програми ведучого та організації свята, DJ, послуги студії звукозапису, концертні виступи.
ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС ?
Замовивши послуги нашого бренду, Ви отримаєте шалений драйв та енергетику від нашого гурту! Наш величезний досвід і професіоналізм дозволить Вам повністю відпочити і сповна насолодитися Вашим святом! Звучання “живих” інструментів не залишить нікого байдужим! Проведемо Ваше свято цензурним розмовним жанром та сучасними конкурсами, флеш-мобами – українською, польською та англійською мовами! Ми завжди йдемо у ногу з часом, тому постійно оновлюємо обладнання, сценічний одяг, репертуар тощо…
Більше про нас Ви можете дізнатись відвідавши наш офіційний сайт zabava.in.ua або наш канал на You Tube "ZAБAVA Music Band"
Ціна: від 15000 грн.
Контакти:
(067) 670-74-65;
(067) 471-66-62
Зателефонуйте нам
(067) 670-74-65
(067) 471-66-62
Замовити
Дізнатись більше
ВІДГУКИ
Тетяна
Гість
Гурт "Забава" професіонали своєї справи, приємно працювати з такими чудовими людьми.
Наше весілля, завдяки Вам пройшло прекрасно))
З повагою, Таня і Костя, 03.08.2019
20 серпня 2019 17:07
НАПИСАТИ ВІДГУК

Розповісти друзям: