Головна сторінка
КАТАЛОГ ПОСЛУГ
ПЛАНУВАННЯ ВЕСІЛЛЯ
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Фотограф

Маша Тяжкун

Весільні фотопослуги - зйомка від зборів нареченої і до другого столу.
Зйомка передвесільного та післявесільного Love Story, виготовлення весільних фотокниг!Фотографую щастя!Працюю з любов"ю!
Контакти:
(096) 837-82-59
Показати
Порекомендуйте друзям:
Порекомендували: 4 : )
КОНТАКТИ
Зателефонувати вам ?
Замовити
Написати листа
ВІДГУКИ
Відсутні коментарі. Залишіть свій перший відгук.
НАПИСАТИ ВІДГУК

Події
Перед вами копія нашої активності на сайті "Вконтакте"
Приймаю замовлення на самі веселі та стильні весілля сезону 2017 ! З радістю стану вашим фотографом . Завжди ваша Маріка
Шукайте мене у фб
Зі святом всіх тих, кому пощастило мати найдорожче!!!І зберігайте найцінніше у фотографії ,бо час стирає всі спогади....
Моя ...моя...золота дівчинка!а з квітами тут взагалі містична історія...от сиджу і аналізую ....скільки дива є в світі...ми кажемо збіг обставин ...о ні .....це не випадковості....це знаки!!!Ангели поміж нас!!
Ви знаєте ,як народжується дружба між дорослою тьотьою фотографом та семи літньою дівчинкою? Якщо за 10 хв спілкування мама готова вам повірити і довірити дитину це ще не успіх .Успіх це коли ти простягаєш дитині руку і вона міцно стискає твою долонь дивиться тобі у вічі і вірить тобі.
Наша дружба народилась весною 2015 року.Коли віддавала фотографії мама сказала ,що наступної весни вони знову хочуть фотосесію для цього Ангелика.Тепер всі весни наші!
Дивлюсь на два роки дружби і от розумію які Божі плани бездоганні. Як тонко легко і дуже просто начебто випадково Бог нас один з одним звів .
В мого Ангелика було перше причастя.
Ти знаєш котику я перевершила себе....такого спокою і гармонії в мене ще не було на фотографіях.Завдяки тобі сонечко я зовсім по іншому глянула на цей особливий день маленької людини.Завдяки тобі я зрозуміла як цей день зберегти для діток по особливому...
Коли ти любиш і живеш улюбленою справою....то ця справа дарує тобі надреальні можливості.Вчора мала за честь фотографувати творчий вечір Ади Роговцевої «З тими, кого люблю»!!!
Це просто весна ...І ....це просто Вона....
Приймаю замовлення на самі веселі та стильні весілля сезону 2017 ! З радістю стану вашим фотографом . Завжди ваша Маріка
Щирості вам від мене у цей величний день!!!
Місто любові ,кави,і шаленства...
З приходом весни дарую знижку 30% на всі весільні неділі квітня і травня Зберігаю найцінніше!!!З радістю стану вашим фотографом .
Завжди ваша Marika
Люблю фотографувати дитинство!На таких зйомка важливо зберегти все!!!Кожна деталь має значення.Кожна посмішка ,кожна сльозинка є важливою.Дітки з легкістю придумуюсь собі сюжети зйомки .За ними головне тільки спостерігати і кадри самі летять один за одним!!!Такі щирі та справжні можуть бути тільки дітки.
Зберігайте найцінніше!!!
Зберігайте дитинство у фотографіях!!!
Це те єдине ,що буде гріти ваші серця через роки!!!
В мене сьогодні маленьке щастя з дуже гарним імям Йолана)
З появою маленького ангелика повністю міняється життя дорослих людей)
ПОКАЗАТИ ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ
Спонсор показу: