Головна сторінка
КАТАЛОГ ПОСЛУГ
ПЛАНУВАННЯ ВЕСІЛЛЯ
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Фотограф

Романчук Оксана

; )
Ціна: від 7500 грн.
Контакти:
(096) 338-23-61
Показати
Порекомендуйте друзям:
Порекомендували: 10 : )
КОНТАКТИ
Зателефонувати вам ?
Замовити
Написати листа
ВІДГУКИ
Відсутні коментарі. Залишіть свій перший відгук.
НАПИСАТИ ВІДГУК

Події
Перед вами копія нашої активності на сайті "Вконтакте"
Свято до дня захисту дітей від кавярні Софія.
Неділя... І знову гарна команда, чудовий настрій.
Субота, забава ... Гарна команда і надзвичайно емоційні молодата, Мар'яна та Михайло. Дякую за гарний настрій та довіру.
Вже завтра мої молодята - Оля та Коля, отримають свою фотокнигу.
Спогади - це найцінніша річ, яку не купиш і не загубиш, а фотокнига, безперечно, допоможе вам пригадати найтепліші миті у вашому житті та допоможе вам знову повернутися у той самий день...
Хочу подякувати вам, любі молодята, за довіру, за можливість стати частинкою вашої історії і зберегти ці неповторні та незабутні хвилини вашого прекрасного свята.
Ви чудові!
P.S Окрема подяка дружбі та друзям нареченого (інтернам) за створення чудової весільної атмосфери!
Вже завтра ми святкуємо день святого Валентина - свято всіх закоханих, тому дуже хочеться прикрасити стрічку фотографіями неймовірно красивих і закоханих Назара та Ульяни, а вам всім - побажати щирого та взаємного кохання !!!
Дякую цій чудовій парі за те, що я мала можливість зробити для них такі теплі та ніжні світлини. Одне задоволення працювати з такими людьми! Після того, як ми закінчили фотографуватися, настрій залишився на висоті протягом цілого дня! Із задоволенням зустрінусь з ними ще раз на їхньому весіллі!
Очікування дитини — прекрасний і надзвичайно хвилюючий період. Розуміння того, що носиш під серцем дитину, надихає, емоції переповнюють, радість неймовірна.
Фотосесія сімейної пари, моїх молодят, Христини та Миколи в фотостудії ''Казка''.
В новому році з новими силами.
Декілька фотографій ще однієї молодої закоханої пари - Володимира та Лілі, котрі об'єднали свої серця!
Я впевнена, що в 2017 році для нас всіх з'являться сприятливі умови для яскравого життя - ми всі цього заслуговуємо. Для мене 2016 був роком нових досягнень та знайомств з дуже хорошими людьми! Я щиро радію, що саме мені Ви довіряєте зберегти неповторні миті Вашого життя. З превеликою радістю продовжуватиму цим займатися для Вас!
ПОКАЗАТИ ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ
Спонсор показу: