Ви з нами ?
Вхід
Реєстрація
Головна сторінка
Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Вибір професіонала

Каталог весільних послуг по Україні


Вибір професіонала

Виберіть послугу

Молодим

Крім пошуку, планування та порад, сайт Весілля має каталог спеціалістів всіх міст України. Наша команда зібрала і продовжує постійно запрошувати усіх професіоналів своєї справи, які допоможуть зробити ваше весілля оригінальним. У нас зареєструвалось понад півтора тисячі партнерів різних професій, які надають весільні послуги. У нашому каталозі ви зможете переглянути зразки робіт: переглядати фото та відео, слухати музику записану музикантами під час весілля або на студії. Ми ставимо себе на ваше місце і прагнемо зробити сайт максимально простішим, щоб вам було дуже зручно і легко знайти необхідну інформацію, не витрачаючи при цьому багато часу. Ми використовуємо максимальні знання і сучасні технології, щоб реалізувати найкапризніші ідеї, які досі ніхто не реалізував. Відтепер сторінки спеціалістів живі, адже навіть, якщо наші партнери забувають обновити свіжу інформацію, за них це робить наш сайт - соціальна активність у "вконтакте" дублюється на сторінках партнерів. Ви маєте можливість не лише бачити ціну, але прайс-угоду, в якій ознайомитесь з усіма найдрібнішими питаннями, які вже не будуть спірними, а також оберете чи відмовитесь від додаткових послуг і при цьому ціна буде динамічно змінюватись. В доповнення ми плануємо в скорім часі додати календар зайнятості та систему оцінювання. За нашим спостереженням зараз дуже часто накручують голоси, тому ми вирішили зробити це по чесному - голосувати можуть лише молодята, які замовили нашого партнера на весілля і після дати весілля зареєстрована молода пара має можливість залишити свій голос та за бажанням коментар.

Партнерам

Сам каталог є безкоштовним. Якщо ви помітили, у нашому каталозі відсутні такі поняття як VIP, GOLD та інші.. Адже всі ці ярлики означають не що інше, як проплачене місце в позиції каталогу і в кінцевому результаті навіть проплативши на інших сайтах фіксовану немалу суму вас вічно посувають. На нашому сайті vesilla.com.ua вільні торги за позицію без фіксованої ціни. Переступивши мінімальний фіксований тариф ви отримуєте в бонус:

  • свою власну URL сторінку (без посилань на основний сайт та сторінки інших партнерів)
  • потрапите в пошукову систему
  • зможете користуватись потужним конструктором для створення прайс/угоди
  • зможете підключити соціальну активність
  • зможете відслідковувати статистику відвідування
  • Увага. Якщо ви забули пароль, або побачили свою сторінку на нашому сайті і бажаєте змінити інформацію, обновити або видалити сторінку, але не маєте доступу до сторінки, тоді зателефонуйте на цей номер: +38 (098) 776-02-12. Працює мобільний автовідповідач цілодобово, який визначить ваш номер мобільного телефона, перевірить по партнерських сторінках чи цей номер конфігурує десь і якщо ви справді партнер, то вам буде сповіщено альтернативний пароль, з допомогою якого ви отримаєте доступ до своєї сторінки.