Ви з нами ?
Вхід
Реєстрація
Головна сторінка
Каталог послуг
Планування весілля
(поради посортовані в рубриках)
VESILLA.com.ua
Весілля
Довідник
Відкрити список розділів
 • Довідник
Довідник
admin | 10-10-2019, 02:27
Про нас

Про нас

Про сайт

vesilla.com.ua вперше з'явився на світ в кінці 2014 року. Сервіс почав своє життя з каталогу та порад. За пів року поради трансформувались в планування завдяки послідовній впорядкованості порад по розділам. Паралельно з цим сайт став адаптивним, тобто коректно але по різному гарно і зручно відображається на різних пристроях: телевізорах, моніторах, планшетах та смартфонах. Постійно проводились дослідження і вдосконалювались механізми, які довзолили сайту зайняти достойну позицію в пошуковій видачі. Фундаментально закладались функції, які розроблялись ще в ці часи і лише зараз можуть бути оцінені.

Чим ми відрізняємось від інших?

 • Високі позиції в пошукових видачах, зацікавленість відвідувачів, достойне відвідування, отримання відгуків, заявки приходять практично щодня.
 • Покращена інформативність в каталозі, справедливий рейтинг без можливості його штучно накрутити у великих маштабах, фільтрація інформації по певних критеріях, які стимулюють виконавців вказувати максимум інформації про себе.

Чим ми кращі для виконавців?

 • Крім заголовку, інформації, фото, відео, контактів та ціни виконавець має ще багато нових функцій: музика, календар зайнятості, соціальна активність, сектор обслуговування (розміщення в кількох областях), керування балансом та статистика, історія активності (зберігаються всі зміни), персональний сайт з власним url, гнучке управління рекламою, статистика відвідування, договір про співпрацю, прайс-угода.
 • Сторінка виконавця трансформувалась в повноцінний власний сайт. Для кожного розділу розробляються додаткові інструменти. Для музикантів, наприклад ось перелік розділів: "Про нас", "Чому ми?", "Наша команда", "Репертуар", "Наше обладнная", "Загальний стаж". Сторінка редагування кардинально перероблена, максимум зручна та інформативна. Фактично портал "Весілля" пропонує створення персонального сайту + потужну розкрутку за одну ціну, яка ще й дешевша ніж просто ви б утримували вже створений сайт. Час на свторення власної сторінки доведеться таки потратити, але ви це робите для себе і при цьому не потрібно залучати дизайнера, програміста, СЕО спеціаліста та оплачувати окремо за рекламу. Ми пропонуємо комплексне рішення, яке дає потужний результат при незначних витратах у свій бізнес. Портал дуже стрімко розвивається, збільшуючи при цьому функціонал, відвідуваність, реєстрацію нових виконавців та замовників. Через розділ для скарг і пропозицій ми отримуємо нові ідеї, які максимум швидко втілюємо.
 • Створено аукціон, по якому гарантовано, вищу позицію отримає той виконавець, який обере вищу ставку. Також інтенсивніше транслюється реклама по всіх безкоштовних сторінках. Ми за виручені кошти рекламуємо розділи порталу у пошуковиках оптом, запрошуючи на сайт щодня багато нових замовників.
 • Сайт буде завжди живий навіть, якщо після створення тривалий час за ним не доглядати, адже з допомогою "Соціальна активність" синхронізується інформація новин виконавця з сайту ВКонтакте, Ютуб та інстаграм. Також синхронізується календар зайнятості з смартфону виконавця без встановлення додатків. Всі дати вказані в телефоні враховуються та відображається замовнику статус "Вільні" або "Зайняті". Чим більше замовлень наперед в календарі, тим набагато вищий рейтинг виконавця. Календар можна зробити приватним.
 • Справедливий сайт не лише в нарахуванні рейтингу, але й по відношенні до активності виконавця. Якщо виконавець запрошує друзів та просто відвідувачів через пост на стіні у своїй соціальній мережі чи на форумі, то гість який перейде по цьому посиланні буде бачити всю інформацію без обмежень, які встановлені для безкоштовних сторінок. Рейтинг нараховується не через кількість репостів і лайків, а через кількість переходів унікальних відвідувачів. Якщо виконавець популярний, то і рейтинг його зросте дуже швидко.

Чим ми кращі для замовників?

 • Замовник отримує максимум корисної інформації в одному місці. Вся реклама на сайті тематична і націлена прямо на зацікавленість відвідувача. Тому така реклама це не дратівливий спам, а актуальна і цінна інформація.
 • Для відвідувачів сайту створено такі розділи: планування весілля, запитання-відповідь, тексти пісень, слова вітань, коломийки, стрічка весільних новин, весільний калькулятор, весільні пісні, ігри для дітей.
 • Завдяки календарю зайнятості і заповненню анкети, замовник миттєво бачить вільних виконавців на вказану дату. Прайс-угода дає відповідь на всі запитання, показує ціну в актуальній валюті та показує ціну в гривнях опираючись на курс. В прайс-угода може містити декілька пакетів послуг. В кожному пакеті крім того, можуть бути опції, які можна включати/виключати та при цьому кінцева ціна буде змінюватись як запланував виконавець. Прайс-угода дозволяє легко зорієнтуватися по ціні та детальному описі послуги з усіма нюансами, щоб уникнути будь-яких спорів після виконання замовлення.

Команда порталу "Весілля"

Наша команда це відкриті креативні люди, які допомагають проекту ідеями, увагою, потраченим вільним часом та інвестиціями. Портал "Весілля" не має ще штату людей, які працюють з 9:00 до 18:00. Наразі робочі місця немає за що утримати. Перші два роки недешевий сайт фінансувався з кишені власника, але на третій рік проект повністю окупився і набирає стрімко обертів.

 • Власник, засновник проекту: Клінов Андрій.
 • Статті пишуть: Возняк Андрій, Клінов Андрій, Марія Кедьо та рерайтери на замовлення.
 • Нові ідеї та поради: Пецюх Олег, Орсуляк Володимир, Anasava911, Олена Суслова та дружній колектив кабельного телебачення.
 • Перші інвестори проекту: Жовтанецький Андрій (фото/відео), Валерій (Гурт "Добрянські"), Володимир (гурт "Талісман Новий Львів"), Богдан (гурт "Забава")

Історія виникнення проекту

Ідея зародилась раптово після дуже стресової ситуації, коли як виявляється, міцна дружба може продатись за н-ну солідну суму на піраміду, в яку потрібно втягувати далі своїх друзів і багато хто так погано вчинив і тимчасово розбагатів або ще не встиг, але я зовсім інша людина, з іншим вихованням та цінностями. Стиснув міцно зуби і почав думати, думати, що я можу зробити такого, знаючи свою сильну сторону. Натхнення отримав з старшого по віці сайту "Гірко", ідею виношував майже два роки. Відмотаємо ще два роки назад - це були часи розвитку швидкісних інтернет технологій та вдосконалення веб інтерфейсів. Більшість сайтів на той час не вміли коректно відображатись на мобільних пристроях. "Гірко" тоді вразив мене своїм грамотним дизайном, але функціонально сайт не розвинутий взагалі. Я чітко бачив почерк хорошого фронтенд-програміста і написав в службу підтримки. Запропонував перелік серйозних ідей, детально розписавши, щоб власник міг поступово їх реалізовувати. У відповідь отримав справді обнадійливі обіцянки з подякою за ідеї. Пройшло більше півтори роки і на сайті нічого не змінювалось, тільки почали з'являтись біля сотні "Premium" акаунтів та ще й без зовнішньої реклами. Саме тоді в мене з'явилась конкретна ціль. Я розумів, що сайт буде займатись тільки маркетингом, тому вирішив створити кращий портал, так як про ідеальний сервіс дуже мріяв.

Моя сильна сторона - це моє хоббі: музикант, програміст, відеооператор, фотограф і люблю радіоелектроніку. Програмую з 2001 року. Знаю досконало достатньо мов програмування: vb.net/c#, php, js/nodejs, phyton, mysql, html/css. Тому сайт писати - це просто, швидко і в задоволення. Не вважаю себе хорошим дизайнером, але функціонал можу створити будь-який фантастичний.

"Весілля" - це четвертий по рахунку серйозний проект. Свою айтіграфію я починав з музичного апарату "Бумбокс". Це всім відомий апарат, який грав музику за гроші в барах. Далі створив "Менеджер MP3", який автоматично шукав нові пісні в інтернеті, гарно сортував музику по артистах, знаходив і видаляв дублікати навіть якщо файл був без імені. Доречі, ідею з пошуком дублкатів музичних треків подав на YouTube і вони за місяць вже втілили в себе цей алгоритм. Третій проект - місцевй телеканал, про авономний функціонал і дистанційне керування якого можна розповідати годину.

Що зараз вдосконалюється на сайті?

В даний момент завершено найважчий на мою думку функціонал "Прайс-угода". Не знаю чи ви можете таке уявити. Доведеться колись показати вам відео. А тим часом "Прайс-угода" готується до появи на світ.

Чим ще вас порадую?

 • Сайт готовий до роботи на інших мовах. Інтеграція іноземних мов відбудеться після всіх важливих змін.
 • Сайт рухається в сторону інтерактивності. 80% практично готовий. Інтерактивний сайт стане швидшим, динамічним та дозволить сторінці повністю не перезавантажуватись, що дасть можливість слухати музику і одночасно мандрувати сторінками сайту.
 • Успішно протестував миттєвий чат, той самий, що використовується у ВК, Фейсбуці. Є цікаві ідеї як його використати.
 • Створив сторінку подій - простий конструктор, який дозволяє створити презентабельну сторінку та поділитись нею з друзями. Це може бути привітання з днем народження, або історія про подію, звіт, тощо. Викладаючи таку новину в соц.мережі виконавці нагадуватимуть про себе частіше і зменшать ймовірність відписок від своїх постів, оскільки репост одної і тої ж реклми призводить до відписки.
 • Планую відкрити музичний портал.
 • Бажаю розробити декілька корисних конструкторів для замовника: список гостей, шаблон запрошення на весілля та розсилка, розсадка гостей за столи, відгуки у вигляді форми опитування. Все, що на сайті "wedly" доступно за гроші - тут буде безкоштовним.
 • Створив але заморозив розділ "Пошук", який працює по принципу: перший той, хто ближче до замовника. Відповідно в цьому пошуку передбачено інструменти для фільтрації інформації по певних критеріях та можливість сортування. Заморожене це меню через нерентабельність його використання.

Дуже хотілось привітати всіх виконавців в святкові дні, розповісти про новинки, про переваги, але вважаю, що ще не настав той час. Щоб стати №1 потрібно дуже сильно постаратись, тому я не ризикував щоб ви не розчарувались. Портал "Весілля" приніс багато новинок, до яких ще не звикли і не являється стандартом і завчасно я чув деякі відговорки, наприклад, що прайс-угодою ніхто користуватись не буде. Я постараюсь зламати ці стереотипи.

Не сумнівайтесь в цьому проекті. "PRO" акаунт на сьогоді це недорого. Оренда на хостингу лише стільки коштує, як я пропоную готовий сайт+реклама. Ваші кошти будуть грамотно спрямовані на рекламу. Чим більше нас, тим більше буде замовлень, потужніша реклама, більше можливостей швидко розвиватись проекту. В мене не було часу надіятись на інвестиції, щось обіцяти та випрошувати, тому прийшла ідея деякі рубрики переробити в інший формат, де співпраця буде можлива з кращими в своїй професії. Заповнення угод багатьма виконавцями показала, що взаємна співпраця можлива, через що і цінність "PRO" може з часом вирости. Розповім про цікаву закономірність, яку помітив: той, хто вклав свої кошти в проект, той постійно оновлює сторінку, старється щоб інформативно було кожного разу краще, а хто не зробив жодного внеску, той за дві хилини створив що-небудь, не забувши при цьоу порушити правила сайту. Коли модератор візьметься за такі сторінки, то ці люди за два роки й нічого не помітять. Поки що на це очі закриваються, але це скоро завершиться перетворенням сторінки в текстове оголошення десь там внизу на глибині, де так глибоко ніхто не пірнає.

З повагою
Засновник проекту: Клінов Андрій